Get Adobe Flash player
Dule_smor

Starcraft pricajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

Cini mi se da fali jedan od najjacih poteza ikad, medic blind 7 obserevera medju 15 kerijera i milion interceptora i onda rokanje sa wraithovima...nazalost misim da je izgubio taj gejm vs liquid nazgula cini mi se

dal neko zna partiju kad se garimto brani protiv nekog zerga na lost templu preko sat vremena  sa 3 baze a zerg uzeo celu mapu mislim da je jaedong ali nisam siguran , sa arkonima i templarima ima preko 100 kilova po arkonu

Sarma   

Na twitchu neko finale... koji su to mozgovi... koji je to mikro... 

Koje su sve ostale igrice sranje posle ovoga sto sam video... 

Bw i quake igraju profesionalci... sve ostalo je cist amaterizam, slanje srca i grljenje drveca... :***

Sarma   

Ono je bilo 1/4 finale... istog momenta sam reinstalirao sc i iccup... :)

Sarma   

pa pazi... dobio sam 4 pool... 6 pool... 9 pool speedling... lurk drop bez overlord speed-a... gateway-i na sred mape... cannon rush...  cak sam jednog terrana dobio samo sa goonima i range-om... 

to se bre osililio napravi jedan bunker i dize 3 komandna... mora da se zna neki red...

svaka koja je trajala preko 15 minuta je bila poraz... ako ne diras terrana (pricamo o beton ligi) posle 15 minuta ima 200/200 i dobija te na A + levi klik... :DDDDDDDDDDDDD

imam 3 puta vise poraza nego pobeda i apm 60... ranije kao drndas radilice... zagrevas se na pocetku... sada palim pljugu... 

[roflmao]

voodoo_   

Ne stigoh juče da probam, je l valja? Kakva je GRAFIKA ololol

U ostalim vestima, Battle.net klijent (nedavno preimenovan u "Blizzard") dobija staro ime (uslovno rečeno): Blizzard Battle.net [roflmao]

https://worldofwarcraft.com/en-us/news/20972461/blizzard-battle-net-update

Jebeni menadžer kreten kome je palo na pamet onako nešto, klasičan dope in suite

tortky   

"Comments are disabled"

Baš se pitam zašto... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jebena marmenska govna u svim mogućim porama društva, umrite moroni retardirani

eclctc   

Jos kada bi integrisali battle.net klijent sa StarCraftom, ali i ostalim classic naslovima...

Na drugoj strani, to bi značilo, da je online play jedino moguc u slucaju takve integracije...

Edited by eclctc

Upravo odigrah LT i 3v3 Hunters, AAAAHHHH kakav rash! Popusio LT 2v2 al zato zgazih obe hunterse. Izgleda super, isti filing ko i pre. Battle net pun kurac lobija, biras ko svedski astal.

Krenuo sam kampanju, smorila me njuska od Rejnora, sto su morali da promene. Vidim ima opcija za stare portrete i glasove, verovatno cu s tim igrati ako budem igrao kampanju opet.

ODLICNO JE DRUGARI, CEKAJU SE PROGAMER REPLAYS na 2x + alkohol i mjuza u pozadini, idemo rane 2000te jebi se svete

SavKe   
4 hours ago, eclctc said:

Jos kada bi integrisali battle.net klijent sa StarCraftom, ali i ostalim classic naslovima...

Na drugoj strani, to bi značilo, da je online play jedino moguc u slucaju takve integracije...

Pa StarCraft je upravo integrisan u bnet sinoć kad je stigo remastered. Ako nemaš kupljen remastered igraš "običan" stari SC besplatno preko battle.neta

Nije mi za 15 evra, al ne smem da uzimam jos dok mi ne istekne premium u tenkovima, zaludecu se :D

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

SavKe   

Vredeo je onaj preoreder, kad je već bio po istoj ceni, dobili se fini skinovi za HQ svake rase, dobio se Sutkov kao co-op commander u StarCraft 2, kao i gomila portreta za Sc2/HotS.