Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

1.3 related... iz patch notes-a...

"An alert has been added when MULEs expire.

An alert has been added when the Chrono Boost buff expires.

An alert has been added when the Spawn Larvae buff expires. " x.x

comments anyone? Ili da sacekamo da neko otvori 1.3 topic... :D

[#10211] You may only use up to 0 images in your signature. <3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

upravo igra nas Beastyqt u cetvrtfinalu, evo brackets:

http://tt.homerj.de/grid.php

ako prodje u polufinale bica cast ovde:

http://www.justin.tv/totalbiscuit?utm_campaign=live_embed_click&utm_source=www.teamliquid.net#/w/948868384

hahahaha ali komentator je KRALJ! :DDDDD

.... a vidim da freeman ponovo place isto ko i u waru .... neverica ...^^

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav SC II igraci :P ... igrao sam jos kao mali SC I i tresao sam se u skoli od muke,razmisljajuci kad cu da dodjem kuci da peglam SC ... nisam igrao SC milion godina i trenutno razmisljam dal da uzmem SC II ili Rift.... hteo bi da me malo posavetujete sta se desava u igri kakav je social life u njoj,dal oduzima mnogo vremena i jel ima srpskih ili balkanskih guildova? ... razlog zbog cega vas ovo pitam jeste sto smo svi balkanci i jako smo slicni... ne mogu da citam one strane postove mnogo "kake" u njima ...

P.S: S obzirom da je moj period igranja SC I jako kratak tipa bio sam 4-6 razred kad sam igrao igricu i ne secam se cak ni price iz kampanje jer sam stalno igrao custom game :P... zanima me koliko treba novajliji da se uhoda u igricu ...

Edited by Redberret
Link to comment
Share on other sites

Gilde?? Ne postoje gilde. Pre bih rekao da si igrao WoW a ne SC. [;)] Ne razumem bash pitanje socijalnog zhivota. To je ono kad idesh da se druzhish sa nekim... Meni je socijalni zhivot isti sa i bez SC-a. [:D] . Ako si igrao BW, nece ti trebati mnogo da povatash stvari u SC2. Kako nisi postavio pitanje kakva je igra a ne kakav je "socijalni zhivot"?

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Da igrao sam WOW/Guild wars/eve online/age of conan.... ali kao sto sam rekao igrao sam SC kao klinac... ono sto me zanima jeste komunikacija u igri ... mene smara da igram sam neku igru... mora tu biti nekih drugih igraca klanova ili necega da ima komunikacije ... i naravno zanima me kakva je igra...

Link to comment
Share on other sites

Sad sam odgledao neke snimke SC1 kampanje urađene u SC2 engineu, sa sve Haskijem koji komentariše, pa sam interesantan znati dal je to neki oficijelni mod i gde ima da se skine (čak je i intro brifing urađen u SC1 stilu sa novom grafikom). Uostalom, eve ga:

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ima mecheva sa TSL-a na jutubu, gledajte brzo dok ne obrisu. Jebem im sve kad nema vise replajeva da se skida, pa natenane da vidis sta se zbiva.

Inace multi je zabavan nema sta. Nema onaj stari smek kad nadjes dobru ekipu pa celu noc przis boraniju, nego s randomima, ali opet bude provala i super situacija. Upravo pobedih s betlkruzerima a mislili su da sam mrtav woohoo :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ima mecheva sa TSL-a na jutubu, gledajte brzo dok ne obrisu

lol

Pa shto bi brisali?

Videh sad pitanje

Da li neko zna kako da igram SC2 preko net-a , ako nemam original igricu ?

Hvala unapred poz voz

Mozhe da se igra kampanja BEZ ORIGINALNOG KEY-a!

Nisam bio siguran da li mi radi SC2 na laptopu, pa sam skinuo 1. piratsku verziju da proverim.

Imash na piratebay-u, nadji onaj sa najvishe seed-ova, sledi objashnjenje na 5. strani komentara.

Protiv "botova" ne mozhesh da igrash.

Edited by Sharky
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sad me je i multi malkice smorio, igram gold 3v3 i platinum 2v2. Tenkovi ne rade dovoljno dmg u siege modu, sve je nekako gej, nema kockanja i nagrada ako pobedis, nema velikog dmga, micro ne postoji, zerg kad krene s banelingzima, dovoljno da klikne attack-lokacija, a oni ce eksplodirati jedan po jedan bez da eksplodiraju ove okolo.

Morao sam da se izjadam, nije ko da cu prestati da igram.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...