Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ne igraju roboti, tako da znanje igraca utice znacajno da li i koliko ce neka rasa biti zastupljena u finalnih 8 GSL-a. Terran je definitivno bio jaci od ostalih pre nekoliko balansa patcheva ali evo ispostavilo se da Terran nije uzeo nijedan GSL.

Protos nije slabiji od ostalih a pogotovo ne posle 2 Nexusa. Cak bi rekao da je jaci kada ima vishe od 2 Nexusa a ne slabiji. 200/200 protoss je zivotinja koju je vrlo teshko ubiti.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Moze li neko da mi pomogne,stvar je u grafici. Imam dobru grafiku Gainward GTX 260 sa 1792 mb DDR3 i 4GB Kingston HyperX memorije i quad procesor.....Deshava se to da Su mi protivnici iste boje,npr Crvene non stop i kad igram 4v4 svi su crveni,Moj saveznici su zuti to je i kad igram 1v1? da li je to mozda u podeshavanjima ili...?

Reinstalirao sam igricu i opet isto!~

Link to comment
Share on other sites

Ajao nisi valjda reinstalirao igru zbog toga? Sledeci put probaj da zapravo procitash neshto u SAMOJ igri! 99% stvari pishe samo treba potraziti duze od 10 sekundi.

Pored minimape u toku partije imash 3 dugmeta (ako se dobro secam, nisam upalio sc2 neko vreme) jedno od njih je takozvano "allied colors" dugme koje ti olakshava snalazenje na mapi tako shto menja boju svih saveznika u jednu istu. Cilj je da se boje saveznika VEOMA razlikuju radi laksheg uocavanja u timskim igrama. Takodje sluzi da kada igrash 1v1 partiju a imate vrlo slicne boje i obojica ste zergovi npr (braon i ljubicasta ili tako neshto shto se uopshte ne razlikuje) mozesh to da ukljucish i lakshe razaznash koja jedinica je cija.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...