Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

auuu kako me iscedi neki teran malopre... pobegao na meteor na scrapyardu i napravio 3241241 tureta i masu vikinga,trebalo mi je pola sata da ocistim to sa kerijerima :S

moze li neko da me prosvetli sa informacijom kako se ulazi u diamond ligu? 17i sam u platinumu ali mi padaju samo even matchevi,jako,jako retko da je opponent favored.e sad nije ko da sam odigrao puno meceva ali vidjam ljude koji imaju tipa 20-10 da su u diamondu.jesu to likovi koji su se prve nedelje ubacili pa sad ne igraju ili kako?

malo mi sakuje skor jer sam imao pauzu 35 dana pa su me prve nedelje kad sam se vratio samo cheesovali na stratove koje nisam do tada susreo...

Edited by mLO

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrajuci na reminom acc ushao u Diamond pikajuci 5 partija dnevno za nekih 5 dana tako da ne vidim problem. Pobedjuj dovoljno, i izgubi barem jednu i kad tad prebacice te u Diamond [:)].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

auuu kako me iscedi neki teran malopre... pobegao na meteor na scrapyardu i napravio 3241241 tureta i masu vikinga,trebalo mi je pola sata da ocistim to sa kerijerima :S

moze li neko da me prosvetli sa informacijom kako se ulazi u diamond ligu? 17i sam u platinumu ali mi padaju samo even matchevi,jako,jako retko da je opponent favored.e sad nije ko da sam odigrao puno meceva ali vidjam ljude koji imaju tipa 20-10 da su u diamondu.jesu to likovi koji su se prve nedelje ubacili pa sad ne igraju ili kako?

malo mi sakuje skor jer sam imao pauzu 35 dana pa su me prve nedelje kad sam se vratio samo cheesovali na stratove koje nisam do tada susreo...

poenta je da dobijes even meceve kako bi aj da kazemo dokazao da treba da igras protiv favorizovanih protivnika (iz diamond lige). Kad vezes 4,5 pobeda protiv even i par protiv diamond eto tebe tamo :)

~~

Link to comment
Share on other sites

pa kazem fail mi je skor imama 34-30,svi su mi even matchevi.neki dan sam vezao pet zaredom i o5 mi ne pada niko iz diamonda :)

problem mi je bila velika pauza pa kad sam se vratio jos sam nesto mrsio muda i igrao sa zergovima i vezao mnogo poraza,pa se sad vadim iz sranja :)

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

samo igraj i prebacice te:)

btw, ne znam sta se svi loze pa kace 1vs7 insane kompova, eno i husky okacio, ko da je to ne znam sta...igra se jebeni ffa, samo se zastekas, namasujes kerijere/kruzere i gg...u kecu je to bilo vec nesto, kad si igrao sam vs 7 compova u savezu, a i to je bilo lako sa terranom ili tossom...jedino je sa zergom bilo malo cimanje, ali lurker rush je radio posao:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo sad sam uradio 7 insane ffa, trebalo mi je 5 parija doduse, dok mi nije pala na pamet genijalana ideja da igram protiv 7 jadnih zergova. E onda sam presao lagano. 20 fotona na ulazu dok ne izadje 10+ void reyeva

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da nijedan srbin ne igra na TeamLiquid Altitude invitational turniru? Sad sam bash gledao prijavljene i medju 450 ucesnika nijedna srpska zastava.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...