Jump to content

Starcraft pricajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

U potpunosti se slazem da je sa terrom za nijansu teze igrati nego sa druge 2 rase. Odnosno da treba malo veci apm.

Za zerga sam ubedjen da treba najmanje. Nisam siguran zasto ali mi to pada na pamet samim odnosom snaga i cena jedinica.

4linga(100minerala) > 1 zilot(100minerala)

2linga(50minerala) > 1 rinac(50minerala)... u stvari cak je i samo 1 ling jaci od 1 rinca ali neka...

... ovo je samo glupi primer, ima ih jos X za sve rase ali ovo je samo jedna u kojoj sam siguran da su zergovi u prednosti jer je obicno pocetak uvek isti. Kasnije manje zavisi od jacine jedinica, vishe od microvanja/macrovanja tokom partije i masovanje istih :)

Link to comment
Share on other sites

brate...

Zerg >>>>>>> all

a verujte mi moras i sa tossom isto tako ko sa zergom da kontrolishes pola mape.

Kako vs terre tako pogotovo vs zerga (linge unapredjene + swarm + malo ultra >>>> 23153 cannona)...

Tripujete se ljudi, treba sa tossom da se useres da dobijes zerga, dok sa druge strane toss jeste u prednosti vs terre i u suprotno me necete ubediti znaci ni da dobijete nobelovu nagradu za to... dobro tada me mozda ubedite :)))

Potrudite se bolje...

A komentare ljudi koji ne igraju sc u poslednje vreme, tipa stormsciona, i imaju potrebu da me opet iz nekog cudnog razloga onako sa strane bezobrazno napushe znaju sta mogu da mi urade :P

Link to comment
Share on other sites

hvala sto mi se obracas u mnozini :)

Sc ne igram .. hmmm ...4 godine :D . Ali vrlo dobro znam da balans varira od mape do mape a ne od race vs race ... sobzirom da i u moje vreme dinosaurusa sc je bio najizbalansiranija rts igra on the market .

A inache i komentar sam bacio zaebancije radi :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...