Get Adobe Flash player
support

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija

Recommended Posts

ImbaQQ   

Pao mi veceras i sesti deo Immortal King seta. Pa koje je ono pisanje po sirotinji sunce ti jebem. Ko da je easy mode.

SpiRo   

Poceo sam ovaj adventurers mode i imam 300 pitanja.. Ali me trenutno zanima jel mogu ovaj afix od Leorikove Krune da uzmem i da ga stavim na chest tako da dobijem +840 strength-a? I zar to nije najbolje sto mogu stavim kao Crusader koji ima Finery pasivnu?

Saaconis   

Taj afix ne stavljas na deo gear-a nego u cube slot. Ako ga slotujes opet ce raditi samo na gem koji imas u helm-u tako da strength nikako ne mozes da bustujes.

SpiRo   

Taj afix ne stavljas na deo gear-a nego u cube slot. Ako ga slotujes opet ce raditi samo na gem koji imas u helm-u tako da strength nikako ne mozes da bustujes.

Aha, hvala na objasnjenju. 

Shekk   

Šeki se usrao od igranja D3 ko nikad do sada od ovog patcha, power creep je odvratan, dok sam pre 2.3 gulio T5 ko peznt that i am sad mogu da igram T10, na seasonal HC, GR sam dogurao do 48. T6 se igra sa full Helltooth setom zmurecki, skrcao sam 425 paragona dok sam pre patcha na softu otkad imam igru iscedio ~250. Devalvacija drugovi 

Shekk   

Mene interesuje što ne zoveš, siso 

Ahahah ladno sam nevideo da si postovao nekako mi je ovaj forum ispao iz "new content" :( A igrao sam još dok nije počeo PTR (posle nema smisla, to je realno kraj sezone a i ko proba PTR posle mu se ne mili nazad u normal drop)

Sorry, mislio sam da ljudi generalno ne igraju HC sem Rileta :) Evo sad će nova sezona (kad god bude) pa ću da te zovem da možeš da kažeš da nemaš kad! :D

Lucky   

ma 'de će četvorku da rade kad su se zeznuli sa trojkom i nema više publike za taj koncept. 

Pa ja ne znam dal' D3 trenutno igra više od tipa 10k ljudi na celoj planeti :))

Lucky   

to je ok, ali čak ni WoW nije više toliko popularan a sa treće strane skupa je to zabava "za čekanje" :)