Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

sto si retard, vidis da ubacuju neke vazne servise, najgore je sto moze da bude je da izbaci sad 'scheduled maintenance' koji traje 1h ili 18h, nije ni bitno, sto se nerviras

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ima josh novosti oko crashova.A ti ingame drop-ovi nisu ni pride zanimljivi.

Na njihovu zalost pojavio se Kernel error

http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=229459

https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5271605775

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=337843

(Mrzi me vishe da linkujem,gomila ovakvih topica po us i eu battlenet)..Al eto kao oni su priznali da ustvari su ebeno zurili da izbace igruj(jel im je subsc za Wow puko?ili sta god),pa je nisu optimizovali kako treba.

https://us.battle.net/d3/en/forum/topic/5596249920 (prica sa foruma)

A na blizz support-u troubleshoot-u vam objashnjavaju kako je moguce od prashine da vam stane cooler u mashini pa se overheat-uje grafika pa crashuje igra i BSOD-uje.

Check to See if Your Computer is Overheating

If your game crashes or radically drops in performance (FPS) shortly after you begin playing, you may have an overheating issue to deal with. A computer that restarts or goes to a black screen while playing can also be a sign of overheating. Overheating is usually caused by a malfunctioning cooling fan inside your computer or a buildup of dust around vital components. High temperatures in the room that you are playing in can also lead to overheating.

A ti kao ono muchenik ugasih vsync da dobijesh na fps-u,a ovamo sprzish kartu.. haha ...

Link to comment
Share on other sites

Meni zapravo ide bolje i tečnije sa uključenim syncom, isključim ga samo kad gledam sinematike (onda oni idu usporeno ako je uključen).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ma ok burazeru sve to.Ali ljudima se pregrejavaju graficke zbog igre.Sto znaci da je optimizacija 0.To ne sme da se deshava,posebno zato sto se vecina ljudi krpi sa konfama i vsync im je off da bi dobili malo na fps-u.

Meni na x6 i gtx570 kernel.Graficka stara par meseci.Drugaru isto na i7 i 6970 .. o chemu pricamo.Da se downclockuje karta da bi se igra igrala ... -.-

Link to comment
Share on other sites

Ček ček.... igra je neoptimizovana jer koristi grafičku kartu maksimalno, pa se ova pregreva?

Svašta ću ovde da pročitam :P

Grafička karta ne sme da se pregreva, pa i da radi na 100% ceo dan, tačka.

Zato postoji onaj maxfps limiter u samoj igri, pa ako već neko neće da koristi vsync, neka smanji gornju granicu za fps.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Ma ok burazeru sve to.Ali ljudima se pregrejavaju graficke zbog igre.Sto znaci da je optimizacija 0.To ne sme da se deshava,posebno zato sto se vecina ljudi krpi sa konfama i vsync im je off da bi dobili malo na fps-u.

Meni na x6 i gtx570 kernel.Graficka stara par meseci.Drugaru isto na i7 i 6970 .. o chemu pricamo.Da se downclockuje karta da bi se igra igrala ... -.-

Druze, igra je lepo optimizovana, ako bi ti rekao da radi perfektno na racunaru dual core amd athlon 7850 be, 2gb rama geil 800 i grafika 8400gs 512 ddr2 i izgleda jako lepo, dok npr.. igre poput "all zombies must die" jedva pokrece.. :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Ček ček.... igra je neoptimizovana jer koristi grafičku kartu maksimalno, pa se ova pregreva?

Svašta ću ovde da pročitam :P

Grafička karta ne sme da se pregreva, pa i da radi na 100% ceo dan, tačka.

Zato postoji onaj maxfps limiter u samoj igri, pa ako već neko neće da koristi vsync, neka smanji gornju granicu za fps.

Ma nemas pojma, zna covek sve to u prste :D

D3 koji manje vise radi na kalkulatoru odjednom pregreva mid/top end kartice, ma nije nego.

Ne sporim da se nesto cudno desava sa samim serverima i konstantnim hotfixovanjem hotfixovanih prepatch postpatchovanih servera (jos analogija stap i kanap, molim) ali neoptimizovana grafika nije jedna od njih.

Link to comment
Share on other sites

Bluepost sa blizza:

Vsync: Vsync stuttering is normally caused by a machine being unable to maintain 60fps, falling behind and then alternating between 30fps and 60fps. When this is the cause, the player may want to limit the frame rate to 30fps, or reduce system and graphical settings. Ongoing optimizations by the developers will also help on this front.

Disk loading stutters: We’re working on the disk asset loading stutters as well. In an upcoming patch, some of the prefetching in the game is being changed which should help with the stuttering.

-------------->Overheating: There are some people having what appear to be video driver resets leading to long pauses as Diablo III reloads assets and then resumes playing. We're working to reproduce the issue internally. For now, we believe it could be due to the video card (GPU) overheating. Many users have addressed this on their own by limiting the frame rate and underclocking their GPUs.<----------

The developers are making incremental improvements to address these issues. These will be rolled out across future patches.

Ovo zadnje to pokushavam da vam donekle prinesem :) Dakle veruju da je zbog pregrevanja karti pa hoce da reprodukuju issue.A koliko vidim svi sa tim problemima po US i Eu forumu,nije bash da imaju naivne karte i mashine.Na zalost svima se deshava samo u D3-u.

Ja sam problem video da ce nastati u startu al eto reko samo se texture buguju.Dakle kada se loaduju texture u novoj zoni..na 0.1sec texture odlepe i vrate se,sa sve rainbow kockicama..

Izglupirao sam se pa sam limitirao fps na 100 (sa vsync on i AA-off),pa na 60... za 3h nije se nista desilo,ali igra povremeno secka ... probao sa old driverima, probao sa pre 3XX i najnovije 3XX..isti k..

Kontam da ce je srediti do NG ..taman koliko su pozurili :tf:

Edited by madafak
Link to comment
Share on other sites

Iskren da budem, nemam pojma. Nikad nisam igrao blizzardove igre pre, a u ovima koje sam igrao nije mi se desavalo. Samo sam pazio sta klikcem, gde klikcem itd.

Ne posedujem telefon na koji mogu da instaliram autentikator, a ono... mrzelo me da se cimam da narucujem sad, ne znam ni da li shipuju ovde itd.

Ali izgleda da cu morati nekako i to sad.. brate, koji je to sikjuriti pa jebemmu sve.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=LDpiRUTUjI0&list=UU7cdp6TvXHD3s7QeDUrB6Pg&index=6&feature=plcp

Ja sam ovo sad furao, tacno sat vremena na nightmare-u. - Mada sam ja produzio rutu uz stepenice i tu u zavisnosti od spawnova moze da se ubije jos 10-50 kripova, redovno se spawnaju rare packovi,ili sam rare.

Kad sam poceo imao sam prazan inventory 62k golda i na pocetku levela 47.

Posle sat vremena sam dobio dagger i legs,2 itema koja su mi u stvari bila korisna i upgrade,a ovo ostalo sam sve disenchantovao jer su bila govna...

Dobio sam 6 pages of jawelcrafting,22 page of blacksmithing , 34 heroic potiona , 24k golda ( nakon sto sam potrosio oko 15k na jawelcrafting ) 3 crvena radiant i 1 perfect gema , 2 zelena radiant i jedan flawless , 1 radiant 2 perfect i 1 flawless topaz , i 2 radiant amethysta.

Nakon disenchantovanja sam uzeo 8 Lizard Eye, 1 Fallen Tooth , 55 Shimmering Essence i 2 Subtle Essence .

Dobio sam novi record za massacre - 112* killova , i za sat vremena isfarmovao od pocetka level 47 do tacno levela 50.

Tako da ko god hoce da farma ovde odlicno mesto i na normal i na nightmare da se uzme malo expa uz gold/iteme :)

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...