Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

ne, imaju carte blanche da naprave kakav god svet hoce jer LoD zavrshava kolosalnom explozijom worldstonea koja ce "izmeniti svet zauvek"

tako da realno, mogu da skoche 500 god u buducnost, da prekroje mape svih kontinenata, mozda da ostave fragmente ovoga sto je vidjeno u dvojci i opisano u knjigama...mogu da uvedu i nove rase jer sta znash kakve energije su oslobodjene tokom unishtavanja worldstonea...mogu da rade sta oce, a ljudi zhelji hamsterovanja opreme ima da budu sretni i da farmuju ponovo =o)

Link to comment
Share on other sites

pardon ako lupam, ali na šta bi ličio taj diablo mmo? nije baš da imaju gotov raznoliki svet i brdo rasa i klasa kao u warcraftu.

To brdo klasa (za rase se ne slazem) je inace i uvedeno u samom wow-u, odn. toliki sistem klasa i spelova pre wow-a nije postojao u war univerzumu, prema tome sta ih tachno sprechava da to urade i sa diablom ?

Po meni je najrealnije da ce Diablo III bude mmo, jer ipak tje, u jednom trenutku, tehnichki zastareli wow morati da nasledi neki drugi mmo, a mogucnosti diabla su tu nepregledne, i po pitanju priche, a i po pitanju svega ostalog.

A i plus su tu na poznatom terenu,

a i posto im je ceo Blizzard North otis'o, sanse da ce to biti neki pure rpg/h'n's su realno minimalne.

Nego, jes' da je offtopic, al' moram da se ispraznim,

evo gledam gameplay trailer za Hellgate:London, koga prave jel'te ex-Blizzard North-ovci, reklamiran na sve strane kao duhovni naslednik diabla bla bla, aaand guess what ?

Oblivion w/ gunz.

Action-rpg is da kold fjuchr :(

P.S. E da, trudu pre nego sto krenes da me napushavash :), primeti da nigde nisam rekao da ce zbog toga igra biti obavezno losa, stavise mislim da ima izgleda da bude vrlo dobra, al' jbg, ne znam, chinjenica da pjur rpg-ve vise niko nece praviti je ipak setna koliko i realna :(

 

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ma diablo 3 ako bude mmo zelim blizardu propast...Mislim daj jebote evo im wow pa nek rade 9643463 expanzija diablo nek bude dobar single i recimo za 5 igraca mp igra i gotovo.Voleo bih da prosire malo svet da bude recimo kao Oblivion ali samo da nebude MMO, da bude naravno iz treceg lica i da ga pokrece Unreal 3.0 engine :)))

Link to comment
Share on other sites

Nego, jes' da je offtopic, al' moram da se ispraznim,

evo gledam gameplay trailer za Hellgate:London, koga prave jel'te ex-Blizzard North-ovci, reklamiran na sve strane kao duhovni naslednik diabla bla bla, aaand guess what ?

Oblivion w/ gunz.

Action-rpg is da kold fjuchr :(

P.S. E da, trudu pre nego sto krenes da me napushavash :), primeti da nigde nisam rekao da ce zbog toga igra biti obavezno losa, stavise mislim da ima izgleda da bude vrlo dobra, al' jbg, ne znam, chinjenica da pjur rpg-ve vise niko nece praviti je ipak setna koliko i realna :(

Eh, da je bar Oblivion with guns. Baš sam sinoć gledao trejler, ono je Doom minus fun. Ceo trejler prođe, nijedan RPG element ne prikazaše. Samo prangijanje, i to loše.

Link to comment
Share on other sites

Da li je Starcraft 1 konkurencija StarCraftu 2 ?

Nepravi se pametan naravno da nije, posto se igra odvija u istom univerzumu a ne u 2 razlicita kao i Diablo i WoW...Zasto bi Blizzard rizikovao da ide na to da napravi Diablo MMO razmisli malo???Evo ja licno nebi igrao nikad Diablo MMO zato sto sam igrao WoW godinu i po dana i realno smara posle odredjenog vremena, bilo bi jednostavno retardirano uraditi Diablo svet baziran na instancama za 40 ljudi kad je to vec sve prethodno vidjeno i iscedjeno iz WoW-a...

Link to comment
Share on other sites

@lizzard king

eh...

ajde ovako, da li je warcraft 1 bio konkurencija starcraftu 1 ?

Ne morash da odgovarash, to je inache trebalo da bude retotichko pitanje, a sad budi ljubazan pa prochitaj prvi post koji sam napisao, pa da onda lepo nastavimo s diskusijom.

A inache, i neo je lepo rekao (za divno chudo [:D] ), i logika ti je vrlo pogreshna, da ljudi tako razmisljaju ne bi bila napravljena nijedna strategija posle warcrafta I i prvog C&C, jer ipak, sve je to vidjeno.

Nece moci WoW da bude (toliko) aktuelan jos 5 godina, vrlo usko razmisljas.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Sta je vidjeno? Ti kao da ne zelis da shvatis da Warcraft i Diablo imaju samo jednu dodirnu tacku(ne bukvalno), a to je sam Blizz. Nema tu sta "vec vidjeno", kao sto je Kole rekao, oni imaju vremena koliko volis da osmisle lepu pricu, da smisle izglede novih modela, da smisle sta ce iz LoD da prenesu. Ima jako puno stvari, a i zasto bi pravili SP igru u vremenu kada dominiraju MMO igre(sada dominiraju, a zamisli sta ce biti za 5 godina i dalje...).

zato sto mmo zahteva svakodnevnu posvecenost? moje ubedjenjeje da ce za par godina doci de vece podele gejmera na totalne nolifere koji mogu sebi da dozvole MMO i na one koji bi da se igraju kada stignu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ma da al samo kazem da je budalasto raditi sve isto bazirano na vec vidjenim stvarima, mora nesto inovativno da se uradi da privuce masu a to Blizzard najbolje ume.

samo - lol

sto se tice D3-3D (diablo 3 u 3d):

evo malo kako on moze izgledati sad, znaci 3d i ostale zajebancije

Hand Of God

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

Ma lol brate gde samo kopate ove low budget rpg-ove mislim necu da komentarisem onaj screen sa sajta igra izgleda kao da je iz 2002-e a ne 2007...Mislim ako zaista mislis da ce blizzardov d3 da izgleda onako...brate....

A sto se tice inovativnosti Blizzard mora da uradi redizajn borbe besumicno kliktanje misa smara, znaci mozda neke specijalne udarce za svaku klasu ili ti finish udarce koji ce protivniku kidati udove tela znaci brutalnost se danas najvise trazi, e sad posto ce morati da se predje iz 2d u 3d dolazi kamera u pitanje??E sad postoje 2 mogucnosti moze da se ubaci standard wow kamera koja ce ti dati slobodu da sa njom radis sta hoce ili recimo fixirana kamera liku iza ledja nebi bila losa koja ce sama prilagodjavati situaciji u borbi....Realno gledano standard Hack'N'Slash kamera iz pticije perspektive sa mogucnoscu zumiranja je zastarela....

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

pogledaj in game trailer :)

A sto se tice inovativnosti Blizzard mora da uradi redizajn borbe besumicno kliktanje misa smara, znaci mozda neke specijalne udarce za svaku klasu ili ti finish udarce koji ce protivniku kidati udove tela znaci brutalnost se danas najvise trazi, e sad posto ce morati da se predje iz 2d u 3d dolazi kamera u pitanje??E sad postoje 2 mogucnosti moze da se ubaci standard wow kamera koja ce ti dati slobodu da sa njom radis sta hoce ili recimo fixirana kamera liku iza ledja nebi bila losa koja ce sama prilagodjavati situaciji u borbi..
Link to comment
Share on other sites

Ma lol brate gde samo kopate ove low budget rpg-ove mislim necu da komentarisem onaj screen sa sajta igra izgleda kao da je iz 2002-e a ne 2007...Mislim ako zaista mislis da ce blizzardov d3 da izgleda onako...brate....

A sto se tice inovativnosti Blizzard mora da uradi redizajn borbe besumicno kliktanje misa smara, znaci mozda neke specijalne udarce za svaku klasu ili ti finish udarce koji ce protivniku kidati udove tela znaci brutalnost se danas najvise trazi, e sad posto ce morati da se predje iz 2d u 3d dolazi kamera u pitanje??E sad postoje 2 mogucnosti moze da se ubaci standard wow kamera koja ce ti dati slobodu da sa njom radis sta hoce ili recimo fixirana kamera liku iza ledja nebi bila losa koja ce sama prilagodjavati situaciji u borbi....Realno gledano standard Hack'N'Slash kamera iz pticije perspektive sa mogucnoscu zumiranja je zastarela....

Izvini momak, jesi li ti siguran da se ne zoveš možda Vudu???

:P ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...