Jump to content

Kako je zapocela vasa wc3 ''karijera''?


Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh sad citam i prisecam se tih starih dana roca i junka ...iako nisam nikad bio na turu,na bnetu sam od kad se pojavio tft.posle usrane karabme sam presao na bnet i onda su poceli dani no lifa :)

inace ono cega se ja secam je taktika kod ud-a dk i dl dual aura + mass ghoul.tada je bei pwnovao sve.

posle sam vise igrao ovako iz zezanja i gledao repove,a onda se pojavila dota ...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

poceo sam u nekoj bjednoj igraonici u sm-u sa ristom da pikam kad smo obojica bili ocajni, potom su sledila sjajna vremena sa drvodeljom na nekom bjednom drenikovom serveru, potom je dosla karamba i era Junka, onda sam nabavio cdki za za bnet(nemam pojma kako sam ga nabavio davno bejase, verovatno mi je neko dao posto nisam imao nista za razmenu), tu sam igrao malo na bnetu, bio sam prvi srbski tavren na bnetu, mislim da sam dosao do nekog 22-23 lvl-a, na turnirima sam uvek bio bulja al sta se moze :)

onda je izasao tft i ja sam otkrio chari zhivota i alkohola :(

ono sto mi je nakako najsladje kad se setim toga su par partija 4v4 ja crovax, rista i pele. to je bilo mnogo kul i at partije, nekako su mi najsimpaticnije bile sa zelenkom, kad smo otkrili jednu istinu posle desete partije, orc orc nije dobra kombinacija :)

a od cele te price mi je najdraze sto sam upoznao gro kul ljudi, sto se tice toga period alkoholisanja i splavarenja sa simom i razorom su nezaboravni :)

Vidi ti njega, hehe, bs kralju pm-uj mi novi mob davno se nismo culi, mogli bi da ponovimo neku cirku, bila su to dobra vremena , sa flasom i ko zna jos cime kod tebe, a posle jos jace uroljanje...

retired...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...