Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u u,pick me,pick me [^]

mora neko da bude i najgori [:D]

Edited by Planetar

"Ja uvek vidim greh i uvek prvi,ma koliko bio oprezan i mali,ja ga vidim jer ja sam uvek tu..."I'm so hidden and you're never gonna see,I'm cold,forgiven all because of my beliefs,I'm nobody that you ever wanna be cause,I know that the world is afraid of me!

Link to comment
Share on other sites

e a shta tjemo s uplatama ? :DDDD

meni odgovara uveche da pochnemo oko 8 recimo ako nije frka ...

pa necemo po tebi jednom da se organizujemo... chekaj prvo da se skupimo... pa kada se skupimo pashce dogovor oko satnice... ali cenim da bi trebalo da bude oko 22,23... tako je nekako najkul... mada rekao sam bzvz... dogovoricemo se svi... Meni samo ranije kazhete satnice i termine da mogu server da rezervishem...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio po meni jednom da se organizuje sve ....

jeste ql to oko 10,11 al meni je to kasno jbg ... mislim da tjemo motji da se dogovorimo sve ...

a i moglo bi vishe mecheva da se igra u jednom danu u ralichitim satnicama

Link to comment
Share on other sites

A jel moze da se mi clanovi rur foruma organizujemo da igramo zezanje bez mladih kubljaca?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A jel moze da se mi clanovi rur foruma organizujemo da igramo zezanje bez mladih kubljaca?

naravno jedan ol' scool showmatch u najavi(pomozi samo da sastavimo timove)

a to ko skim oce zajebite ima suzana mancic da zreba timove :)

fml

Link to comment
Share on other sites

ja hocu sa saletom.

@shoosh brate ti imas igraonicu,zasto ne bi odvojio jedan vikend da igramo,i da se zajebavamo svi,kako hoces.....

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Lol sade ce jos i da ti traze da ih sponzorises.

Ma igramo mi stariji ono iz zezanja. Ti nigger, santa, ja , kjot, bijeli i ta ekipa. Ono neki ljudi iz 2001-2004 sezone.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ma igramo mi stariji ono iz zezanja. Ti nigger, santa, ja , kjot, bijeli i ta ekipa. Ono neki ljudi iz 2001-2004 sezone.

UVEK!!! rezervisemo server od utorka i idemo ZEZANJE!!! I jos da nagovorimo niggera, koji brat bratu nije igrao od 2002. To mu dodje nesto ko ispracaj Sinise Mihajlovica :PpP

A vi jang kru, videcemo sutra kolko ima zinteresovanih pa da opletemo ;)

fml

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...