Jump to content

Twin Peaks


Recommended Posts

  • 2 years later...
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da smo još negde pričali o TP-u na prepad, ali...

Prvo da se nadovežem na nešto sa prošle sezone - Šeli Džonson je bila najlepša, Odri Horn najseksi, ali Norma Dženings je ipak Norma Dženings... ;)

Odgledah sinoć ponovo Fire Walk With Me u sklopu priprema za povratak Twin Peaksa. Predivno mi je bilo. Baš mi je bolji iz gledanja u gledanje. Uz sve objektivne mane, to je skroz Linč i prava TP atmosfera. Podišli su me žmarci jedno 20 puta. Posle sam po prvi put odgledao i The Missing Pieces, gde takođe ima par pregenijalnih momenata. Pa čak i kraj koji se nadovezuje na kraj!

Hoću li stići da zabodem i celu seriju? Da li uopšte želim da gledam celu drugu sezonu?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ne, stara ekipa, stari glumci (uglavnom)

@Lex : gledati svakako, ali ne ocekivati wow/stun/pobogu kao nekada, ipak smo matori :D
 

Uglavnom jedva cekam da vidim where is any? (meni je Heather tada bas bila olicenje savrsene ribe, mada ipak Odri Odri....)
Zar i tebe ne zanima da vidis sta je sa Windomom, Kuperom, Andijem i Lusi, Damom sa Stankom....

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja od treće sezone očekujem ludilo.

Nego sam se pitao da li da ponovo odgledam ceo stari TP, a posebno drugu sezonu sa sve svim retardacijama kojih je u njoj bilo. ;)

Glumica Dama sa Stankom je preminula skoro, pa ne znam koliko će se pojavljivati.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Lex said:

 

Glumica Dama sa Stankom je preminula skoro, pa ne znam koliko će se pojavljivati.

RIP O BOZE ZASTO UZIMAS NAJBOLJE SAMO!

Elem valjda je i lepotan koji je igrao Jamesa imao neke gadne probleme sa zdravljem. Naravno, gledaj prve dve sezone. Kad smo kod toga, do pre mesec dana imao sam ovde na netflixu twin peaks, sad vise ne. Cudno!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da će neko kontrolisati Lyncha, uvek je bio lud ali posle inland empire mislim da mi se stanje svesti mnogo pogoršalo :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

posle odgledanog trećeg dela (n)ovog poglavlja Twin Peaksa
kada su, nekada davno, zabranili Linču da izbegava odgovor na pitanje koje su mu svi, pa i on sam sebi, postavljali: "ko je ubio Loru Palmer?", nisu ni pretpostavljali, pa čak ni posle "Fire Walk With Me", da će nas četvrt veka kasnije, on sa velikim zadovoljstvom terati da se, osmehnuti dok nam žmarci podilaze kroz kičmu, pitamo ono iskonsko, najiskrenije: "W T F?"
onward part four

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ја никад нисам одгледао ни једну епизоду ТП.

јесам ли нешто пропустио?

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...