Jump to content

Recommended Posts

Btw ako se neko seca projekta SC ghosts samo za konzole ... dakle igra je totalno bila 99 % zavrshena sve sa uvodnim scenama itd ( ima na you tube potrazite odlichan intro zergz vs terrans ) i ono ... totalno su obistavili projekat iz nekih meni nepoznatih razloga ...

nesto ovako:)...btw, mrzelo bi me da pogledam da mi ramirez nije preporucio i ektra je filmic stvarno...ghost reporting:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao sto je neko rekao ... bolje da imaju spotless record nego da se tu sada cimaju za par desetina milionchica :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ako se ne varam igra je u toku razvoja promenila dve razvojne kompanije dok je na kraju nije preuzeo sam Blizzard i posle par meseci ukinuo?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

damn! stavljaju me u istu kategoriju sa igorom, moracu da poradim na svom imidzhu ;o))

mada vidish ima necheg i u tome sto ti prichas, blizz je garant povukao ghosta da bi likovi poput tebe napravili neke female roguove pa da se sneakuju cloakovani i tripuju da su ghostovi ;oP

uostalom, i u wowu ima par slika sare kerigan, samo treba znati gde se nalaze ;oP

Link to comment
Share on other sites

ma izaci ce ghost, mora da izadje:)...mislim glupo je stvarno napraviti celu igru i ne pustiti je nikad...bas sam se naprzio kad sam gledao ovaj ghost filmic:)

Ghost nikada nece ugledati svetlost dana, zato sto Blizz ne zeli brljotine u svojoj biografiji, a Ghost je ocigledno bio to. Rade ga timovi koji su van ociju Blizza, i na kraju zaseru celu stvar. Ghost je bio potpuno druga prica i igra koja ne izgleda kao nesto sto izlazi iz Blizz pekare. Zato ce nas obradovati sa SC2.

Link to comment
Share on other sites

oh noes, moracu da pocnem da igram wow!1

To je tuzna sudbina svih nas koji naseljavamo ovu bogom zaboravljenu planetu . The burning shit will consume us all !!!11

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u pravu ste, pogledao sam jos neke filmove sa ghost gamplayem...jebiga, sada zaista deluje zastarelo...da je izasao pre 3 godine kao sto su planirali bio bi ok...a svi znamo sta je tad izaslo...jebao ih wow...

ma bre koji crni ghost! Svi znate kaka je zavrsio westwood nakon C&C Renegade-a... e Blizz ne zeli da takodje bankrotira i ode pod ea :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...