Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

U, što je dobra muzika u glavnom meniju, uf, uf....

Odlično izgleda, nisam mnogo zagledao taktiku u repovima, mnogo me više interesuju jedinice, zgrade i apgrejdovi, deluje baš fino. Jedino što bi mogli da izmene neke stvari koje se vuku od prvog dela: mapu ostaviti takvu kakva je, ali redukovati onaj status bar na sredini ekrana dole (vazda zvrji prazan, a čak i kad se selektuje nešto ima previše praznog mesta okolo koje bi moglo da se iskoristi za veću preglednost situacije), isto i za onaj panel sa naređenjima desno, desnim klikom se dobije sve što treba a specifične stvari (meniji za izgradnju i specijalke) mogu da se izvuku sa par ikona negde, a ne ovako.

Takođe, neki radijalni meni za radilice bi ubrzao stvari, a da ne spominjemo offscreen izgradnju jedinica i zgrada koja bi trebala da bude standard odavno. Kad se sve to ukombinuje sa tek nešto širim vidnim poljem na teren, u repovima više imam utisak da se jure jedinice po ekranu i da se pogled na isti konstantno koriguje jer prebrzo izlaze iz njega, nego što se izdaju naređenja i napadi. Udaljeniji pogled kakav je bio u editoru za prvi SC bi, kao opcija, bio sjajno rešenje kad dođe do velikih fajtova koji ne mogu da se naguraju na onako malo prostora koliko prikazuje jedan ekran.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ja onu iz uvodnog menija koja je slična kao iz menija keca samo nabudžena horom turam na mobilni odmasadaodma.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Zasto mothership ima glas ko neki female elf ? :C zvuk u igri je realno los ... provalite razliku izmedju zealota kada udaraju iz prvog dela i sada uopste zealoti treba da bodu ne da seku ... zerg sound su isto losi zenski overmind je mnogo lame :/ sve u svemu zvuk u igri je ocaj nadam se da ce totalno da ga promene.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Jel pričaš o semplovima sa snimaka, ili iz samih replayeva, pošto se meni odzivi jedinica ne čuju (a ni pola drugih tonova, čini se).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Graficki mi se igra svidja ( nisam imao ni problem sa wc3 toliko iako sam voleo sc vise ) ,  neke jedinice izgledaju malo glupo ili imaju glupe animacije. Naprimer zealot koji imesto da bode kao u SC1 ovde zamahuje i izgleda bas glupo , i ovi helioni mi se uopste ne svidjaju. Takodje carrier izgleda ocajno i one animacije na warp gate su preterane u smislu da su prevelike i previse sljaste ( za moj ukus ) dok recimo kada stvaras zergovske zgrade i unutra vidis neko stvorenje koje se krece je super. Tehnicki vidi se da je igra na viskom nivou tako da tu nemam sta da zameram izgleda predivno samo neke animacije i dizajn nekih jedinica su glupi do bola.

Sto se tice zvuka vecina zvucnih efekata koji su novi ( ima dosta starih kao sto je warpovanje zgrada itd je kul naravno ) su losi dao sam primer za zealota koji kao da udara sa motkom a ne sa psy blade isto ide za ultraliska , te jedinice kada su umirale / udarale u starcraft bas je delovalo mocno i onaj ahhh od zealota kad umre ovde ne postoji cini mi se.

Takodje glasovni odgovori jedinica su lame dakle mothership bukvalno bez zezanja zvuci kao female elf. Zealoti stalno umesto onog "gruntovanja" iz sc1 vicu "we cannot hold" i to bez onog hrapavog glasa bas bas lame. Protos comander je ok podseca na glas aldarisa , zergovski je uzas zivi promenili su overminda sa nekih zenskim glasom ( razumljivo posto je kerigan sada glavni zlikovac ) medjutim taj glas je glup malo posto uopste nije strasan kao sto je bio overmindov , teranski magestrate ili kako se vec zove je ok al samo to malo "prazno" deluje za razliku od starog gde si imao one bip bip zvukove i u pozadini neku tesku industriu i zvukove skripanja. 

Ima novih glasova koji zvuce dobro. Terani uglavnom zvuce ok jer to je najlakse odraditi , zergove nisam slusao , a protosi su veoma losi posto su im izgleda promenili dizajn celokupne rase ... niti jedna jedinica nema onaj kao hrapavi grubi glas , bar ne u tolikoj meri kao stari protosi. High templar u odnosu na starog templara ima mnogo lame odgovore i uopste ne zvuci kao stari templar... sve u svemi protosi odaju utisak kao totalno drugacija rasa , nisu vise misticni high tech aliens nego su heroic high tech aliens ... daleko manje bad ass u svakom slucaju najvecim delom zbog zvukova.

Muziku sam poslusao samo od terana za vreme borbe i ok je. 

Portreti su predivni svaka cast za to nemam zamerki bukvalno svaki portret izgleda savrseno.

To su moji utisci koje sam stekao u 2 do 3 sata gledanja live strimova i youtube filmica starcraft 2 bete . Kada izadje neka piraterija probacu igru pa cu da kazem detaljno utiske. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

(17:10:25) (@fnatic\Rotti) yeah sure

(17:10:27) (@fnatic\Rotti) aca you want it?

(17:10:31) (@fnatic\Rotti) ill uninstall it right now

(17:10:34) (@fnatic\Rotti) im sick of it already

(17:10:36) (+Aca) yeah

(17:10:37) (+Aca) i do want

(17:10:39) (@fnatic\Rotti) its seriously the most retarded ever

(17:10:39) (@fnatic\Rotti) oki

ladno mi je covek dao account da igram :)) omg omg!

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Odigrao sam 2 partije, i isutirali su me :D.. Jbg, nisam ni SC1 igrao.. Gameplay je kul, pathfinding isto tako, da znam malo bolje da igram ispricao bih vam cele bajke, al u prvoj partiji me jedan terran u mirroru dobio za 10ak minuta, nisam imao odbranu samo par marinaca, a on dosao sa onim moulderima ili kako vec :D, a u drugoj mi protoss dosao sa nekim letecim, i ubio mi sve :).. Jos, cini mi se da se igra zasniva na tim uzbrdicama na mapi, i uskim prolazima gde ce se protivnik bolje postaviti.. uostalom, kao i svaki rts... Javljam se kad odigram malo vise :)

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

cccc kakav srecnik, neam rijeci!

pa na kom chatu si bio, mozda ima josh nezadovoljnih betom :P

pa dao mi je prijatelj, znam ga godinama :), upoznali se na WCG-u i tako.. Jos mi je sredio da u drugom vejvu podele beta keyeva dobijem i ja jer je zabranjen account sharing pa vise necu moci na njegovom..

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

jel je zbog nekog posebnog razloga zakljucan topik ili sta:)

- ma jok, nego je postao haotican pa sam prebacio bitno u "StarCraft 2 konacno" i da tamo nastavimo. Vec je preshao 100 strana, zasluzio je da ide u penziju [:)]. A i izashla je beta, logicnije zvuci "StarCraft 2 konacno" [:)].

Edited by Sting
Edit - Sting

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...