Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

yaaay dzhankiii! jesi dobio kibernetsku ruku ko neka od brojnih ikona pop kulture ili su ti opravili verziju 1.0? ;o))

imam 2 srafa i 6 meseci vezbanja, al deluje da ce sve biti ok.. nisam se setio da pitam neki rfid da ubace

sad je neki 75% u funkciji, al bice bolje...

popizdeo sam kakvih idiota ima tamo... da je konj ciji je pecat prvenstveno lupljen (dr. Lukovic) pogledao snimak video bi odmah sta je i ruka bi do sad bila ok.

al nije i ja kad sam skidao gips odem kod drugog finog,mladog doce koji odmah po starom snimku izvali sta je i zakaze operaciju... ja kao ok.. bice sve u redu...

kad dan pred operaciju pojavljuje se prvi lik i kao "Ja sam te primio... jesmo se mi videli uopste?.. ja cu te operisati!!!????".. POPIZDEO.. covek mi nije polomio ruku,ja sam.. al zbog njega zamalo da ostanem bez funkcija u istoj...

i jebo mater svima tamo po spisku bez stida i manira , i iscimao mega usluge da me nacelnik celog bloka operise... kaze covek posle operacije " da nije video ovaj drugi , mogao si da izgubis skoro svu pokretljivost u ruci.. bilo je pitanje dana"

sad je sve ok.. otvorili su lakat ceo i namestili ono sto je iskocilo, a jedan deo prisrafili s 2 srafa i sad ne nosim ni gips...

jos na otpusnoj listi pise da sam inicijativno dobio gips... lol.... "dobar dan.. jel moze meni jedan gips na 15 dana... moze.. hvala"

sad odmaram.. imacu dosta fizio-terapije i bice blizu 100% za jedno 6 meseci(da kucnem u drvo)

ako kojim slucajem ne bude ok sve idem tamo i lomim onom volu ruke i noge i jebem sve po spisku.. pa onda tuzim

ja sam po prirodi vrlo miran i stalozen(ko me video da urlam dobije 10 bambija)... al onaj dan je ceo VMA odzvanjao

i takooo.. [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od sad te zovemo shrafko :) a posto vidim da mozes da kucas, javljam ti se kasnije da mi dovrsis sajt [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Na VMA su lekari uspeli mog matorog pre 3 meseca da inficiraju, a operacija je rutinska da rutinskija ne moze biti. vene na nogama. Ali ipak, uspeli su da ga inficiraju.

A taj VMA je i dalje najbolji.

ne dao vam bof neku losiju bolnicu

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jeo neku piletinu (belo meso) i ono seckano povrtje, pa se setih kruleta koji redovno hvali taj obrok kao najbolji :) Sad treba da svrne i nikola izmedju ostalog, pa idem po neki matori komp da ga pretvorimo u ruter/server :)

Link to comment
Share on other sites

u u u el cete da stavite linux na njega ? :))

soba mi izgleda ko da je bomba pala u nju onako na podu imam 2 graficne 1 maticnu i 1 dvd citac na stoli jos 2 maticne ploce neki c2d cpu, 4 harda 3 tastature i jos 3 dvd rezaca na krevetu mi je skener i 1 napajanje i pored njega 2 kucista... ima jos neke memorije razbacane po sobi.. kuku lele kapiram da imam vise HW od prosecne one ulicne prodavnice :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uspeo malo da primetim da ti ljudi uopste ne spavaju? :) Oni mucenici pre vec posle 01-02h su na kuntu, a ovi, kad god se probudim nocu pa mi ili ostao upaljen tv ili ga ja kao ukljucim vidim da imaju neke dubokoumne rasprave u 03h, 04h, 05h ...

Da, to jeste. Ja onog Sashu nisam video da spava nijednom. Pre neko veche su svi legli tipa oko 2, i on je ostao sam k`o duh, seo u dnevnu sobu i pevao do 5 ujutru.

@topic: Ustao oko 10 (doshao burazer i probudio me), posle doshao ortak, doneo neki sistem zvuchnika lepi, za ove dane kad sam sam. \o/

In the other news: Cordon Bleu je carska stvar, i mogu da jedem to uvek.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan TM

Naravno da me ne mrzi.

Teza je veoma prosta. Dobru knjigu moze da napise samo dobar pisac. Najgora knjiga od dobrog pisca ne moze da bude mnogo losija od najbolje. Hocu da kazem da u umetnosti ne postoje pojmovi verovatnoce i statistike. Uzmimo na primer Tomasa Mana. Svaki pisac, kao i covekov zivot uostalom, ima uspon i pad. Odnosno, postoje knjige pre vrhunca, zatim vrhunac, a onda knjige posle. Tomas Man je dobio Nobelovu nagradu, pre svega, za "Bundenbrokove" jedne od njegovih prvih knjiga, koju je napisao kada je imao 25 godina! Jasno je da ovo nije njegovo najbolje delo. Njegovo najbolje delo, bicu toliko skroman da to kazem, je "Charobni breg", knjiga koju je napisao kada je imao skoro 50 godina. Jedna od poslednjih knjiga je "Doktor Faustus", koja je svakako vanserijska.

Ovaj primer je utoliko na mestu sto on prikazuje dobrog (mozda slaba rec) pisca koji je svakako imao losije i bolje knjige, ali nijedna knjiga nije bila losa niti slucajno dobra.

Dakle, postavka je: dobar pisac - dobra knjiga. Knjige ne postoje same za sebe. Dajte mi tu knjigu koja je dobra, a da je pisac los.

Sviđa mi se ova postavka, pogotovo što je i moje iskustvo bilo slično; knjige dobrih pisaca su u suštini dobre, postoje samo nijanse.

A opet, problem koji ja imam s Nobelom je taj što motivi za davanje priznanja nisu uvek isključivo književni, ai tako je kako je. Bar mi se njihov način predlaganja kandidata dopada, smatram ga vrlo temeljnim, ili bolje reći, sveobuhvatnim.

Statore, brate, nauči da koristiš tačke i zareze. :) Umrem dok shvatim da li je to jedna rečenica, da li citiraš nekoga ili samo kenjaš. ;)

Edited by Ivan_tm
Link to comment
Share on other sites

Odem ja jutros u policiju posto sam dobio poziv : Hitno u pasosko odeljenje.

Ja odem kad tamo inspektorka :

Vas broj pasosa je koriscen u milionskoj proneveri u Evropi(Austriji) i Interpol je stavio zabranu(lol) na vas pasos i raspisao poternicu.

Ja : hahaa ?

ONa: Izvelte pismo od interpola ako neverujete

I onda je krenulo davanje izjave 4 sata i ispitivanje gde mi je bio pasos u kojim sve zemljama si bio .

Znaci nek mi puse k. i drzava i interpol smorise me [:D]

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

u u u el cete da stavite linux na njega ? :))

ako se nameracimo na tako nesto, znacemo koga da pozovemo :))

Interpol je stavio veto na vas pasos

?!

Stigao sam kuci BUKVALNO 25 sekundi pre nego sto je krenuo ovaj ogroman pljusak. Ne bih puno pokisao da je krenuo ranije, ali mi ne bi bilo sve jedno. Medjutim, da sam bio na 5 minuta do kuce, falilo bi mi samo da izvadim sapun i okupam se na sred ulice. Sad kao cekam da stane da bih mogao da izajdem napolje, moram do babe, pa posle verovatno do boleta.

Link to comment
Share on other sites

Odem ja jutros u policiju posto sam dobio poziv : Hitno u pasosko odeljenje.

Ja odem kad tamo inspektorka :

Vas broj pasosa je koriscen u milionskoj proneveri u Evropi(Austriji) i Interpol je stavio zabranu(lol) na vas pasos i raspisao poternicu.

Ja : hahaa ?

ONa: Izvelte pismo od interpola ako neverujete

I onda je krenulo davanje izjave 4 sata i ispitivanje gde mi je bio pasos u kojim sve zemljama si bio .

Znaci nek mi puse k. i drzava i interpol smorise me [:D]

NAPAO IH WEASEL!

;oP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...