Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

hvala ti za link, bas sam se nasmejao jer je skroz realno :) vidim da se ne desava samo meni, jebeno sranje od match up-a, kad on njemu iz 3 udarca ubije DK sa pola HP-a sta da pricamo dalje. A i samo su Orcove intervjuisali, i oni kao kazu da Orc nije imba, ma vazi...jok reci ce "igramo najjacu rasu" :)

Blagu...matori odigraj vs 3 orka sa UDom pa ces da vidis da li je blaga ili nije.

Da bih bolje pojasnio, ali OBJEKTIVNO, napisacu kako izgleda vecina Orc vs UD meceva, bez preterivanja! Iz ugla Undeada :

Kad ides na fiendove naravno moras grave+crypt na pocetku. Posle toga altar, pa ziggurat pa shop na drugi ziggurat. Kad ti izadje DK (jer nema smisla igrati drugu heroja) imas 1 finda i drugi je na 60% da izadje. Kupujes skeletone odes do yarda da podignes ako nema ovcica i kreces u creep. Dolazis i vidis gomilu leseva jer je BM to vec okripovao pre tebe i dizes jos 2 skeletona (ostaje ti 2). Ides na malo jace creepove sa dk i 2 finda i onda ti 1 creep purgeuje sve skeletone i a ostala 2 ti ubiju dk do pola. Dizes i 3 skeleton dok pravis nove findove i ides t2 (obicno posle 4 ili 5 finda+nerubian tower). Onda odes na creepove iste jacine i kad krenes, opet, purge skeletone jos ti ofute dk, kad si na 50hp od ubijanja glavnog creepa BM ti ww-om ukrade i exp i item a on je ofc lvl 3 jer je bio lvl2 kad je tebi tek izasao heroj. Onda ti malo juri DK jer ima Boots a ti bezis po mapi do baze da bi kupio Dust i nove skeletone (sto je 225 golda ni za sta).Dok te juri i skautuje gde god da si, SH i ostale jedinice dobijaju otp isti lvl koji je i tebi DK, ne trosi puno para na heal jer ima spirit link pa mu se skida dmg podjednako i samo sa heal waveom ih izleci sve, i dize na tom mestu exp. Okripuje jos malo i SH je lvl3, a BM te prati i krade iteme i exp gde god da se pomeris. Onda kad imas dk+licha lvl1 ofc sa armorom i 1 statuu i kad si tek poceo da ides t3, on dolazi i znajuci zbog BM-a gde si, pocne da hexuje DK i ubija ti findove koji padnu od 2 criticala i 2 udarca gruntovima, ofc ne pomeraju se jer su pod ensnareom koji traje dok ne umre maltene find. Ti moras TP shvatajuci da mu neces prekinuti expo i da neces creepovati do kraja partije. Kupujes novi TP i novi dust i nove skeletone sto je 575 golda ni za sta opet (sve zajedno 800 a orc te "troskove nema", jos proda TP za boots). Onda ides na sve ili nista, kad otkrijes u bazi BMa dustom i pored 2 towera i 50 populacije koja ga pegla on lagano pobegne jer ima boots i WW i brz je kao Usain Bolt u odnosu na Milana Macvana. Sacekas destro upg i konacno te pusti da uzmes 1 item i lvl lichu. On za to vreme ima expo, unapredjene burroew i orb na BMu, invul potove, scrollove i pun inventory itema. Ti imas na DK 2 skeletona i Ring armora +2, a lich ima orb i dust (bas korisni itemi sem orba). Dolazis u bazu jer moras da napadnes jer bi u suprotnom on imao 80 fooda za 5 minuta, on ima heroje+3 grunta+3raidera+3 SW-a,+kodoa ili 2+headhuntere (obicno 4,5,6). Pregazi ti DK za sekund, ti ga armorujes u sklonis iza vojske a on za to vreme krene, BM po 1 findu, ostala vojska po drugom, kodo+hh na destrose (ima ih 2), hex na DK da slucajno ne coilujes findove ili destrose. Ti krenes da pojedes magiju sa destrosima i shvatis da ih vise nemas, dok stisnes Controlu 1, shvatis da imas 1 finda, licha od 100 hp-a i DK koji je posle nebitan u celoj prici. On ti pise "leave noob" i ti vec iznerviran ne znas da li da ga iznapusavas ili obrises igricu.

Nadam se da sam delimicno pomogao da shvatite zasto su ostala 2 Undeada na sceni i cisto da se zna da sam puno raspolozen za whine :) Mada je ovo sve, skroz realno. Nisam pomenuo imbalance niti ista. :)

Jedan od razloga zasto sam ja polomio 1 tastaturu, 1 mish i izgubio bar 80% zivaca... Zato se ljudi bacite na uchenje i cekajte patch gde ce und imati sanse vs ostalih rasa. TY :)

Link to comment
Share on other sites

BM jeste imba i previse bas zbog tog ww i crtical strike,mozda bi pravi balans bio da mu uklone bonus damage iz ww,brzina ww da bude konstantna ne da se povecava sa lvl-om vec vreme trajanja 5s-10s-15s,critical strike damage isto konstantan ali da se povecava procenat sa lvl-om 10-15-20,ma ponovo je jak ne kao ranije ali ostale rase imaju sansu.

Link to comment
Share on other sites

smesni ste mnogo :P UD najslabiji ? hahahah ajde molim vas i sami znate da kada vas bilo koja rasa dobija vi odmah stek u bazu sa spirit towerima i ne moze vas niko pobediti i samo cekate imbalancovane destroyere ili slicno. VS HUmana pogotovo koliko gejmova sam odgledao kada Hu igra posteno bez lame towera i ide napada uda na t2 i ud odmah dize 4 spirit towera, a kada HU igra towere UDovi vajnuju : TOWER LAMER NOOB u 99 % slucajeva igrate tako. A sto se tice MU UD vs ELF klasicni garg lame moze da unisti bilo koga elfa (ne dajuci mu cak ni expo da napravi), a posto elf ima drijade i archerke ne sme napasti UD-a u bazu zbog spirit towera. Sto se tice 2v2 tu ne treba nista govoriti DK fiends mass klasicna massa koja se ne moze pobediti, a to i sami znate. Orc jeste u nekim slucajevima jaci od UD-a, ali nekad i vidim DL-a vs orca koji na lvl 3 sleepuje blejda tokom celog fighta tako da Orcov dps u glavnim fajtovima je znatno oslabljen, jer sleep cost= 75 na lvl 2 i 50 na lvl 3 takodje posto ud napravi PAR towera u bezi kada igra sa DL-om game se oduzi pa onda dodje i cika infernal. I kad smo vec na ovoj temi imao bih pitanje:

Posto je tema Igraci timovi u solo i team ligama. Igra li ko lige u wc3 iz srbije pa makar solo? Od klanova ja samo znam za moj aktivni klan ex1t je inaktivan tako da vise ni neigra, ako neko zna neka napise..

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

ne mozes gledati top player igrace ............tu imas 2 uda koja su dobra(happy, ted) i oni stvarno ne osvajaju nista znacajnije ali to nije nedostatak balanca nego skilla...sto se tice semi-pro nivoa tu imas dosta solidnih ud igraca kao sto su nightend, dowaq , space,bly4eg,ente,energize,vortix,sdmk............oni su svi priblizni po skillu i protiv ostalih igraca koji su istog nivoa igraju sasvim ravnopravno bezobzira da li se radi o orcu ili humanu!

@deyan: Ne znam sta smatras za posteno....ali za hu nema smisla da se fight vs uda sa manje od 80 pop...ud ,i kada ima slabiju vojsku, uvek moze da bude u mogucnosti da se izvuce na hero focus ...

Link to comment
Share on other sites

ne mozes gledati top player igrace ............tu imas 2 uda koja su dobra(happy, ted) i oni stvarno ne osvajaju nista znacajnije ali to nije nedostatak balanca nego skilla...sto se tice semi-pro nivoa tu imas dosta solidnih ud igraca kao sto su nightend, dowaq , space,bly4eg,ente,energize,vortix,sdmk............oni su svi priblizni po skillu i protiv ostalih igraca koji su istog nivoa igraju sasvim ravnopravno bezobzira da li se radi o orcu ili humanu!

@deyan: Ne znam sta smatras za posteno....ali za hu nema smisla da se fight vs uda sa manje od 80 pop...ud ,i kada ima slabiju vojsku, uvek moze da bude u mogucnosti da se izvuce na hero focus ...

Dowaq i Space ok, ali ovi ostali su prosek cist. Pod postenim smatram da se ne ubaguje u bazi sa 3-1-1 herojima i po 10 towera sa 2 armorom dok pravi vozice,etc...Ili neku drugu vojsku koju ja ne mogu da dobijem, mda vs humana se ne zalim, ali ima smaraca sa Paladinom i vozovima (Zaba :) ) Izvini, ali dobri humani su tukli UDove i sa 50 pop, Heman,Inso,FaTC,Kenshin su igrali na t2 push od koga se bilo jako tesko odbraniti, ako uzmes u obzir da te gadja 1 tower sa 8 damagea i uspori ti jednu jedinicu ne mozes da kazes da je to lame ;)

nisam reko da nemaju skilla nego da im nedostaje malo da bi osvojili nesto vaznije ....uredu happy i ted su dobijali dobre igrace ali treba to ponoviti kad je najvaznije....

Za ovo, realno UD igraci su uzeli najmanje turnira a niko ne moze da kaze da su sad svi UD igraci slabijeg skilla od ostalih, nego je jednostavno mozda najvise ogranicena rasa jer moras jednostavno da ides na odredjene taktike. Casteri su im ubedljivo najgori, jedino je destroyer bio dobar dok je mogao da puni manu na fontani ali ofc to je trajalo u 1.15 patchu nekih 20 dana i ukinuli su :) Trenutno kad pogledas koliko se UDova povuklo, dodje ti kao da su istrebili celu rasu iz igrice ;)

~~

Link to comment
Share on other sites

hahahaha nikad neces preboleti tu partiju :DDD! ja je se secam ko dan danas, cak skoro i znam sve ko je obzovao :DDD

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

al sam ukljucio divine i sve ti pobio hahaha... kolko je imbalans paladin : )))

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

ma jebes to, smesno mi je bilo mass towera kod mene.. ti dosao sa katama i ja ih sve rasterao paladinom :DDD

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...