Jump to content

Srpski igraci / timovi u solo/team ligama


Recommended Posts

Primo,ako ud odigra tu taktiku sa mass ghouls i gargs jebano jako samo treba da bude malo vise u formi,ghoul jeste slaba jedinica ali je veoma mobilna,kao milicija od humana ili hunte od elfa,samo treba da bude u boljoj formi taj strat sto je frog probao vs ducka je dobar ali padali su mu heroji veoma brzo da je odkripovao nesto umesto je pokusao harras uspeo bi da mu ubija jedinice na hit i run i da sw su najveca glupost ako igras vs ud,bas zbog toga sto imaju extra damage na magic,ali vidim primo da si ti gosu pa tebi to ne treba objasnjavati,znaci Zerox je ipak tata za tebe...I ti Aco igras sa tim orcovima ceo zivot inoviraj nesto svaka partija ti je ista,skoro imas dve varijante,bm+sh ili fs+naga jedinice iste,da predjes u tier3 treba ti pasos,da napravis neku jedinicu iz t3 treba ti dozvola od roditelja,smor je gledati danasnju omladinu ocemo nazad old schoolere,mozda nisu bilo na skilovani ili imali veliki apm ali bilo je mnogo vise zanimljivo gledati partiju u kojoj je sigurno bilo neizvesnosti,pocnem Acine repove gledam gde neki imba bm juri nekog ojadjenog am,pustis grinderov rep mapa je bila tr pali se obojica na bottom,ja izlazim iz repa znam da ce tower da ide,pa se vracam i pocinjem da lazem sebe ma nece dosadilo mu to igra ceo zivot,nece moj ________ malo otisao je tower ceo zivot igra jedan strat,jbg ja sam noob igrao sam od bete i smorio sam se...

word!

Aco nubino ti cuti :D ne kvari nam topic :)

~~

Link to comment
Share on other sites

hahaha kakva glupost... pa sto bi on kao orc isao t3 i pravio t3 jedinice kad mu je to 99% poraz. on ne moze da bira toliko sta ce da radi kao sto moze undead/elf pa cak i human...

edit: nazalost branim goveda :((( xD

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

@zba:glupost ili dobar potez nebitno je nisi shvatio poentu,sto se tice tech-a sto da ne kad ostale rase mogu u t3 mogao bi i orc,brz exp,orb,jace zgrade(posebno burrowsi)bolja aura kodo-a,kvalitetniji kasteri,treci heroj,i ostalo...

@tomabre:Niko Acu nije prozivao ili flame,svima bi bilo drago da sabije nekog od ovih pro sa necim novim,da ljudi napisu u jbt ovo je bilo neocekivano,ko je ovaj decko?

Kad mogu TH000,Axslav i ostatak kreativnih igraca da odigra nesto novo verujem da bi i Aca mogao da im objasni,a ne da cekamo Grubija ili Lucifrona da postave standard koji ce posle svi da prate...

Link to comment
Share on other sites

Brate :) pogledaj. Kao orc je jebeno mnogo tesko da ides t3, jer te ostale rase u tom slucaju ispusuju, a ti mozes da ides ako vidis da imas prednost, i tu prednost mozes da izgubis tokom upgrade-a. Th000 je human, ima on tu da eksperimentise, Axslav eksperimentise sa svakom rasom, i dobija dobre igrace ali ne TOP igrace sa tim taktikama, a sto se tice orka, nisam ga ni video da nesto mnogo eksperimentise sem one TC + double rax taktike sa masom... Pokusavao sam ja svakakve taktike ranije, ali da je uspelo nesto, mislis da ne bih nastavio to...?

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kakva glupa rasprava . Vi sto kritikujete ove nase nove igrace, ste u stvari losi briga, nas dal ste vi old school sta ocekujete ? ako ste old school da treba da vas postujemo i gledamo na vas kao na Bogove ? Molim vas ne lupajte niste zadovoljni zivotom pa pokusavate ovde neku pravdu da isterate, ako ste vi gospodo postigli vise uspeha u WC3-u onda svaka vam cast mada ne verujem da ste vi bili na istom nivou ikada bili(sa ovim sada igracima).

@DeYaN nemoj molim te govoriti o skill-u, ako si stvarno skiller kao sto tvrdis odigraj vs ovih ljudi za koje kazes da igraju ''shablon iliti bot gaming'' skill>all to i sami znate tako da molim te nemoj tako napadati jedine nase igrace koji imaju uspehe na WC3 sceni. To sta je neko rekao nekom pre 3 i vise godina za nas nije ni bitno, a verujem ni za njih same cak jer se toga i ne secaju tih izjava i slicno se secaju samo njihovi fanovi ( opet nista ofenzivno i ne zelim prozivku)

@Towered ne znam sta ti ocekujes od ljudi, ako mislis da je lako igrati svoje taktike onda probaj sam i nije tako tesko uzmes papir i olovku u ruke izracunas koja jedinica sta radi i pokusas na osnovu toga da sastavis taktiku sta je jace od cega i mozes komotno sabijati i high skill igrace ne samo po BNetu nego i na ligama. I dalje sto se tice pojedinih grinderovih game-ova kazes da su dosadni pa sto si ih onda i sam toliko odgledao ja licno volim da odgledam neki Human mirror sa towerima kao sto je bio ovaj zadnji game MK na MK ili onaj TR na UD-a sa 2 workshopa mozda nisam ja odgledao dovoljno njegovih repova, ali par ovih sto sam odgledao su mi se zaista dopala i mislim da nema nista lose u towerima (kada pogledas vecina rasa igra standardno UD dk lich, Orc bm sh, Elf DH naga(kotg) Hu Am mk) , jer ne vidim da Hu sada sa ovim trenutnim patchom moze da uradi nesto bez towera, ako igra bez towera vs UD-a onda ce UD 99 % napraviti 3-4 spirit towera u bazi sa kojima ce biti siguran ceo game od Hu harasa i posle sta ocekivati od humana da igra bez njih (napisao sam ovo ne zbog grindera nego zato sto i sam sam povremeno igrao Humane)

@Zba slazem se sa time da orc ne moze uvek ici T3 vs UD-a, jer nece imati dovoljno unita i da mu je sansa za poraz veca (naravno to vazi u basic game-u )

Edited by artiljerac

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

Kakva glupa rasprava . Vi sto kritikujete ove nase nove igrace, ste u stvari losi briga, nas dal ste vi old school sta ocekujete ? ako ste old school da treba da vas postujemo i gledamo na vas kao na Bogove ? Molim vas ne lupajte niste zadovoljni zivotom pa pokusavate ovde neku pravdu da isterate, ako ste vi gospodo postigli vise uspeha u WC3-u onda svaka vam cast mada ne verujem da ste vi bili na istom nivou ikada bili(sa ovim sada igracima).

@DeYaN nemoj molim te govoriti o skill-u, ako si stvarno skiller kao sto tvrdis odigraj vs ovih ljudi za koje kazes da igraju ''shablon iliti bot gaming'' skill>all to i sami znate tako da molim te nemoj tako napadati jedine nase igrace koji imaju uspehe na WC3 sceni. To sta je neko rekao nekom pre 3 i vise godina za nas nije ni bitno, a verujem ni za njih same cak jer se toga i ne secaju tih izjava i slicno se secaju samo njihovi fanovi ( opet nista ofenzivno i ne zelim prozivku)

Prosta logika, iz licnog iskustva cu ti reci sledece : dok smo bili SeT i BwSL igrali smo 3,4 lige istovremeno, svi smo bili lvl 42+ (sto ne znam da li i 1 igrac sad aktivan sem mize ima), dobijali smo dosta dobrih klanova i dosta jako dobrih igraca i skillera. Highl1 moze da ti kaze za 4GL koji je bio bolji klan od naseg i koji je drzao sve nase najbolje igrace i jos neke van Srbije. Svako ko je igrao ce da ti potvrdi koliko se tu igralo dnevno cg-ova i laddera, da se ni 1 inCup nije propustao,itd. Sad uzmi i skupi mi te nove igrace i zakljucices sledece : svi igraju mass RT i imaju lvl 30, solo naprave tipa 10-1 na nekim smurf accountima i po ceo dan chatuju i ne igraju dalje da ne pokvare skor, posle 3 godine neigranja, nisam ni blizu ikakve forme, imam bolji ELL od svih igraca kojima sam gledao fgl sem mize i grindera(sto je i logicno jelte jer oni nisu prestajali sa igranjem, mada nismo ni daleko). Odigrao sam vs par ljudi i nemam apsolutno nikoga da pohvalim. Ne mogu ni patike da ciste Padashu i Aci. Sebe ne smatram oldschool gosuom naravno, jer nikad nisam igrao puno niti na nekom visokom nivou, ali reci da su ovi sad klinci skilleri je uvreda za Sharkyja,Dukea,Vladicu,Ristu,Mileta i ostale koji su se tukli sa svim najboljim igracima sveta. Prelistaj malo stare topice. Ako si poceo da igras pre godinu dana igricu ne znaci da si popio svu pamet ovog sveta, ima ljudi koji igraju wc3 i pre nego sto je postojao i ovaj RUR odeljak(tacnije dok se svi nisu prebacili ovde sa junk-a). No offence ofc.

~~

Link to comment
Share on other sites

Ofc no offense . Nego je fora sto prozivate mnogo ljude, a to meni nije logicno, jer da ste bolji od njih i sve to razumeo bih i da im pricate o skill-u ovako sve sto kazete to su bajke za malu decu. To su N E K A D A postojali klanovi postojali su sada vise toga nema i drugo je vreme WC3 se manje placa i ceni kao pre zato sto su izasle nove igre i nastali su novi klanovi tako da je vase vreme proslo i po meni nemate pravo glasa sto se tice toga . Licno cestitam padashu i aci na uspesima koje su ustvarili u ovo vreme kada je wc3 scena inaktivan i u propadanju

In God we trust ~ONE~

Link to comment
Share on other sites

artiljerac nisi u pravu... vec smo pricali o varijaciji taktika i te fore.. skidam kapu ja i padashu i aci kojima verovatno ne bih mogao sad partiju da uzmem ali to nije ni poenta. ja (koji nisam old school niti sam bio neki gosu) sam vec uveliko bio "poznat" i igrao kad je aca tek poceo da se probija. relativno je brzo napredovao ali ne pripada staroj 'gardi' o kojoj se prica u par prethodnih postova... skill JESTE pre bio veci UPRAVO zbog raznovrsnosti taktika, skill NIJE usavrsiti JEDAN creep route i JEDAN hero combo...

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Zeroxe, svakako da su navedeni igraci bili skilleri, ghost po meni realno najveci od njih :), ali kako su oni dobijali world-class igrace ranije, tako i mi dobijamo sad... A sto se tice tog vremena SeT-a :) pa to je bilo drugacije, jer su se nasli ljudi sa dovoljno motivacije da postignu nesto... Stvarno, kad se setim :D po 20 partija dnevno nije malo :)i rasprava je glupa.

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

http://www.esportsfrance.com/actualites/19334/

Orc dominacija poslednjih godina. Vredi procitati

The races are equal but the Blade Master is not. Moreover, he is boring. Conversely, the prophet is interesting and funny to play. The only thing I would like to balance is the Blade Master.

x6tense|Aca - 04/09/09

??????????

I disagree with those who say that the Orcs are stronger. For me, all races are at the same level, although it's true some match-ups are more complicated than others. I think the green skins have the best players in the world. I think Grubby, Lyn, Fly, WhO and I are playing seriously and most of the time, more seriously than the others. I also think that we are the most talented players, that's why Orcs are the best.srs|viOlet - 14/08/09 ,evo ga pravi odgovor

Edited by ~MaRe100%
Link to comment
Share on other sites

odlican text! Orc vs ud je jako smeshan matchup! Cak dosta elfrova bira orca protiv ud :D

Violet moze da pusi kitu. Lyn kaze da je orc imba za ud, who potvrdjuje... do sledeceg patcha

Aco ima li nade da ce izbaciti neki balance patch uskoro? Koliko se secam 1.22 je bio nesto u ovo vreme? Aj ti sigurno znas neke insajdere :D

Link to comment
Share on other sites

odlican text! Orc vs ud je jako smeshan matchup! Cak dosta elfrova bira orca protiv ud :D

Violet moze da pusi kitu. Lyn kaze da je orc imba za ud, who potvrdjuje... do sledeceg patcha

Aco ima li nade da ce izbaciti neki balance patch uskoro? Koliko se secam 1.22 je bio nesto u ovo vreme? Aj ti sigurno znas neke insajdere :D

hvala ti za link, bas sam se nasmejao jer je skroz realno :) vidim da se ne desava samo meni, jebeno sranje od match up-a, kad on njemu iz 3 udarca ubije DK sa pola HP-a sta da pricamo dalje. A i samo su Orcove intervjuisali, i oni kao kazu da Orc nije imba, ma vazi...jok reci ce "igramo najjacu rasu" :)

bio ti je pach nedavno ako se ja dobro secam , tako da neverujem da ce nesto da urade po tom pitanju,ma ok je Aco nema opravdanja :D j/k svejedno nije losa analiza,ima ork blagu prednost vs uda

Blagu...matori odigraj vs 3 orka sa UDom pa ces da vidis da li je blaga ili nije.

Da bih bolje pojasnio, ali OBJEKTIVNO, napisacu kako izgleda vecina Orc vs UD meceva, bez preterivanja! Iz ugla Undeada :

Kad ides na fiendove naravno moras grave+crypt na pocetku. Posle toga altar, pa ziggurat pa shop na drugi ziggurat. Kad ti izadje DK (jer nema smisla igrati drugu heroja) imas 1 finda i drugi je na 60% da izadje. Kupujes skeletone odes do yarda da podignes ako nema ovcica i kreces u creep. Dolazis i vidis gomilu leseva jer je BM to vec okripovao pre tebe i dizes jos 2 skeletona (ostaje ti 2). Ides na malo jace creepove sa dk i 2 finda i onda ti 1 creep purgeuje sve skeletone i a ostala 2 ti ubiju dk do pola. Dizes i 3 skeleton dok pravis nove findove i ides t2 (obicno posle 4 ili 5 finda+nerubian tower). Onda odes na creepove iste jacine i kad krenes, opet, purge skeletone jos ti ofute dk, kad si na 50hp od ubijanja glavnog creepa BM ti ww-om ukrade i exp i item a on je ofc lvl 3 jer je bio lvl2 kad je tebi tek izasao heroj. Onda ti malo juri DK jer ima Boots a ti bezis po mapi do baze da bi kupio Dust i nove skeletone (sto je 225 golda ni za sta).Dok te juri i skautuje gde god da si, SH i ostale jedinice dobijaju otp isti lvl koji je i tebi DK, ne trosi puno para na heal jer ima spirit link pa mu se skida dmg podjednako i samo sa heal waveom ih izleci sve, i dize na tom mestu exp. Okripuje jos malo i SH je lvl3, a BM te prati i krade iteme i exp gde god da se pomeris. Onda kad imas dk+licha lvl1 ofc sa armorom i 1 statuu i kad si tek poceo da ides t3, on dolazi i znajuci zbog BM-a gde si, pocne da hexuje DK i ubija ti findove koji padnu od 2 criticala i 2 udarca gruntovima, ofc ne pomeraju se jer su pod ensnareom koji traje dok ne umre maltene find. Ti moras TP shvatajuci da mu neces prekinuti expo i da neces creepovati do kraja partije. Kupujes novi TP i novi dust i nove skeletone sto je 575 golda ni za sta opet (sve zajedno 800 a orc te "troskove nema", jos proda TP za boots). Onda ides na sve ili nista, kad otkrijes u bazi BMa dustom i pored 2 towera i 50 populacije koja ga pegla on lagano pobegne jer ima boots i WW i brz je kao Usain Bolt u odnosu na Milana Macvana. Sacekas destro upg i konacno te pusti da uzmes 1 item i lvl lichu. On za to vreme ima expo, unapredjene burroew i orb na BMu, invul potove, scrollove i pun inventory itema. Ti imas na DK 2 skeletona i Ring armora +2, a lich ima orb i dust (bas korisni itemi sem orba). Dolazis u bazu jer moras da napadnes jer bi u suprotnom on imao 80 fooda za 5 minuta, on ima heroje+3 grunta+3raidera+3 SW-a,+kodoa ili 2+headhuntere (obicno 4,5,6). Pregazi ti DK za sekund, ti ga armorujes u sklonis iza vojske a on za to vreme krene, BM po 1 findu, ostala vojska po drugom, kodo+hh na destrose (ima ih 2), hex na DK da slucajno ne coilujes findove ili destrose. Ti krenes da pojedes magiju sa destrosima i shvatis da ih vise nemas, dok stisnes Controlu 1, shvatis da imas 1 finda, licha od 100 hp-a i DK koji je posle nebitan u celoj prici. On ti pise "leave noob" i ti vec iznerviran ne znas da li da ga iznapusavas ili obrises igricu.

Nadam se da sam delimicno pomogao da shvatite zasto su ostala 2 Undeada na sceni i cisto da se zna da sam puno raspolozen za whine :) Mada je ovo sve, skroz realno. Nisam pomenuo imbalance niti ista. :)

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...