Jump to content

Winter2006 #9


Recommended Posts

stigosmo do predzadnjeg kola :)

ocigledno da mi se ne cuci u kanalu, posto mi je IP banovan (zaigrala se deca :) tako da sutra necu biti prisutan. svejedno cu vam kreirati grid i baciti pogled svremena na vreme na isti...

ako neko zeli da preuzme odgovornost za sutrasnji kup neka mi se javi... nema tu nikakvog mudrijasenja... svodi se na setovanje rezultata...

Link to comment
Share on other sites

kad mene nije bilo,tour se ni ne zavrsi :(

by the way,gasim net 8-og februara tako da vas pozdravljam :)

hf

PS.hteo sam i ovaj turnir da odigram ali sam se sjetio tek oko 15:20 :)..skidao sam seriju smallville pa se zaneo :)

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

da,treba dovuci tebe dobrog,da bi mi slabiji dosli da naucimo nesto...nije to do toga...igrate taj incup kao da cete ga osvojiti..umjesto sa svojim ljudima da igrate 4FUN...bruka !!!

ae samobanuj se molim te zbog ove gluposti

Normalno je da ce svaki domaci bolji igrach pre da igra incup, da odigra sa boljim igrachima, nego da se smara sa domacim nabovima 3 sata, koji stalno neshto kukaju, a plus nemaju mannera.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja ZNAM da ovo nisi mislio na mene...jer ja ne kukam -_-

ispostovacu tvoje misljenje samo zato sto si stariji i zato sto si postovan covjek na wc3 sceni

PS.izvini ocito ne shvatam vrijednost incup-a,jer nikad nisam igrao na doticni,ne znam de ima da se prijavim,a i na kraju krajeva,trenutno me to ne zanima...jbg ti moras da ispadnes u pravu,jer cu u suprotnom slucaju da dobijem ban :)

inace gledam ovaj wc3 topic kako svakim danom sve vise i vise tone u propast...ma..nista,necu da trosim rijeci,odustajem :)

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

@Zux:

ja nikog nisam banovao zbog gluposti, koje je bilo ovde kolko oces, nego samo zbog njihovog ponashanja, kako na forumu, tako i prema meni na PM. Ok, imash svoje mishljenje, hoces da igrash sa svojim ljudima, i to je sve super, al nemoj onda osudjivati druge shto hoce da igraju sa boljim igrachima, i da pikaju taj incup.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

LOL bullseye izvlacis iz konteksta!!!! pa ja znam engleski bolje i od tebe i od zerox-a zajedno ahahhaha...a kako sam se smijao...i to ne samo da znam bolje od tebe engleski bullsey,nego i sam rad na racunaru..zato molim te,procitaj tudje postove 2 puta i razmisli sta si procitao..

posle tvog quote-a sam takodje naveo kako me ne zanima doticni incup,barem ne trenutno...''zasto bih prevodio tu 1 stranu kad me ista ne zanima?''

oprastam ti

Edited by ZuX
Link to comment
Share on other sites

nisam bio sa caletom vec sa ujakom..nisam znao dje se nalazi taj objekat de se odrzavao eswc pa sam mu reka da mi pokaze :) (dosao za vikend malo kod njega bzvz,bilo mi dosadno u ulcinj,pa reko taman da kod brate od ujaka da narezem par serija,filmova i sl :P)

kad su mi rekli:e ovaj decko je iz crne gore,evrope...stranac rofl! a jedna lik iz vojvodine mi daje smoki i kaze:evo ti jedi ovo,posto ste tamo u crnu goru gladni,pa mi moramo da vas hranimo :)

sto pitas?

Link to comment
Share on other sites

evo ti jedi ovo,posto ste tamo u crnu goru gladni,pa mi moramo da vas hranimo :)

So true...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

" da,treba dovuci tebe dobrog,da bi mi slabiji dosli da naucimo nesto "

ako ja pricam o nebulozama sta je onda ovo gore, tebi ne vredi objasnjavat zasto je bolje igrati yucup il incup il sada novi tgl cup, dodje sentence 2 nedelje za redom sabije vas sve, mozete mu ... i njemu samom dosadi... odigrao noni jedan kup sa masom lagom prebio vas sve... i kada takvi igraci vide da nemaju konkurenciju na tom kupu i da potrose jedno popodne svog zivota sa nekim "xxx" likovima, zakljucuju sami da ce sledece nedelje igrati tamo gde je bolje :D

i nemoj mi vise prdit da ne dobijam ban o5 <3 highl1 ^^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...