Jump to content

Recommended Posts

sorcs>grunt,raider

rifle>ptice

I josh + summon i brejkeri ejjjjjjjjj ?????

Necu vishe da pratim ovaj topic, samo se nerviram bezveze.

Ae sad:

Spirit Walkeri > Sorc (dispel)

Tauren/Kodo > Rifle

Spirit Walkeri > Summon

Tauren > Breaker

@Orcovi: mozda, ali samo mozda da krenete nekad u tier3 vs humana? Nije teshko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto qurcine.

Igrao sam pre 5 dana normalno, odem na battle net i krene onaj automatski download. Zavrsi to sto skida, i ponudi mi opciju 'restart w3'.

Ja izaberem to i onda mi izbaci error kako ne moze da nadje neko sranje u C/programs, kao prethodni patch.

A igrao sam pre 4-5 dana znaci. Kako sad, nisu valjda izasla 2 patcha u ova dva dana? Sta da radim, bas sam se smorio, nemam dopunu za wow a i ovo mi sad ne radi :(

Link to comment
Share on other sites

eto qurcine.

Igrao sam pre 5 dana normalno, odem na battle net i krene onaj automatski download. Zavrsi to sto skida, i ponudi mi opciju 'restart w3'.

Ja izaberem to i onda mi izbaci error kako ne moze da nadje neko sranje u C/programs, kao prethodni patch.

A igrao sam pre 4-5 dana znaci. Kako sad, nisu valjda izasla 2 patcha u ova dva dana? Sta da radim, bas sam se smorio, nemam dopunu za wow a i ovo mi sad ne radi :(

jos kad bi reko koje to sranje ne moze da nadje :) pa da ti neko i pomogne :)

reinstall uvek pomaze. ako te mrzi, onda mozes da nabavis to sto ti trazi (najcesce su u pitanju original war3.exe, mapedit.exe ili neka mapa)

Link to comment
Share on other sites

Da li ti je igra instalirana na nekom drugom mestu od C:\Program Files\Warcraft III ?

secam se da je govedo imao slichan problem, ali ga je reshio nekako :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

treba ti regedit, startujes ga, nadjes war3.mpq i ponovo krenes da patchujes i radice

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Da li ti je igra instalirana na nekom drugom mestu od C:\Program Files\Warcraft III ?

secam se da je govedo imao slichan problem, ali ga je reshio nekako :)

Koj sam 1337 hax0r ;)

Right... Ako ti igra nije instalirana na C:\Program Files\Warcraft III neces moci da istaliras patch

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

ma sigurno je dobro izbalansirano

koji ud moze da dobije grubija

koji orc moze da dobije skya

imbalance se najvise pokazuje kad igraju najbolji igraci a ne neki noob kao ja :)

koji zerg mozhe da dobije iloveoova?

pa to ne znachi da je sc imba

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

niti nas zanima sc, thx

chinjenica je da nijedan elf ne moze da dobije koreanskog undeada

kao shto retko koji orc (chitaj niko) ne dobija humana.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

niti nas zanima sc, thx

chinjenica je da nijedan elf ne moze da dobije koreanskog undeada

kao shto retko koji orc (chitaj niko) ne dobija humana.

Osim grabija, koji se na wcg-u izretardirao protiv skaja. Da je grabi prosao skaja, verovatno bi i uzeo tur. ;)

Sto se tice spirit walkera, mnogo su bolji od shamana, imaju lep dmg u odnosu na shamane i imaju spirit form, koji je vitalan protiv summona koji imaju piercing.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

duno ja sam uvek smatrao turnire za pokazatelje balansa ja na svakom vidim da su sve 4 rase u top4 i da se stalno menjaju u zavisnosti od grida da li ce se human i orc zgaziti i human ga zgaziti ili orc i ud i orc ga zgaziti od toga zavisi ko ce uzeti tur ali nakraju se svede da budu sve rase u top 4 a moon sta je uradio iz luzera dosao i polomio sve :) mislim da govorim :) o tome koliko je decko lud :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Pa naravno da ne znas, da znas, ne bi napisao to sto si napisao.

Ja mislim da zato sto niko ne moze da dobije Federera, da treba da mu se polomi ruka jer mu bekhend realno imba, nema to veze sa njegovim skilom.

Ali ajde, posto vidim da dosta ovde ljudi ima okorelo misljenje o imbi, ae navedite promene koje bi to ublazile, jer meni ne pada na pamet nijedna koja bi ublazila te neke generalne zamerke, a da ne prodrma balans samo jos vise.

Mislim, kad je vec toliko zajebano, valjda znate sta treba promeniti pa da bude sve ok.

Ghoste, samo se ti ne javljaj, jebo te vise elf i whine, betmen i antraks ftw [:D]

:-)

Link to comment
Share on other sites

au jungle kolko si dao glup primer, do bola.

Daj sam iskuliraj par dana postovanje, mozda zaboravimo ovaj biser.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jbga meni se uchinio kao dobar :(((

Mislim, uvek ce biti neko mega dobar, ne znaci sad da treba skakati po lobanji odma sa imbom.

A i realno, bilo bi lepo da bar i na drugi deo posta odgovoris.

^A i mog'o bi da iskuliram jebes mi sve, ponovo pochinjem da se cimam oko ovih gluposti.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Za humana trebaju AM auru da oslabe samo malo, znaci 2/3/5 mana regen, i mortarima treba fragmantation shard malo da se oslabi

Za elfa stuff nerf, mede nerf (rejuvenation i build speed), dryade 160 gold/50 wood, faerie fire sa 2 minuta na 1 minut, i demonu da se smanji agility per level.

Za orka BM da se nerfuje, ne znam kako :), ensnare na 10 sec, dispell da se smanji research time za spirit walkere

Za undeada destrosima da se smanji damage dok koristi orb, i nova malo da se nerfuje.

Znaci ovo je sa moje (orkovske) strane =)

Edit: humanima i towere da oslabe, a orku ne treba manji research time ako se ovo za manu smanji humanu

Edited by HowWeDo100
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

Za humana trebaju AM auru da oslabe samo malo, znaci 2/3/5 mana regen, i mortarima treba fragmantation shard malo da se oslabi

Za elfa stuff nerf, mede nerf (rejuvenation i build speed), dryade 160 gold/50 wood, faerie fire sa 2 minuta na 1 minut, i demonu da se smanji agility per level.

Za orka BM da se nerfuje, ne znam kako :), ensnare na 10 sec, dispell da se smanji research time za spirit walkere

Za undeada destrosima da se smanji damage dok koristi orb, i nova malo da se nerfuje.

Znaci ovo je sa moje (orkovske) strane =)

Edit: humanima i towere da oslabe, a orku ne treba manji research time ako se ovo za manu smanji humanu

svako se bori za svoju rasu [:D]

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

Eno Grubby olupao Moona 2 partije, imate replayove na wcreplays ;)

Snasho se Grubby za imba elfa :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...