Jump to content

Recommended Posts

ja nemam pravo glasa po pitanju balansa, ali moram da priznam da mi se gadi kad grubby uradi suround DH-a sa FS-om, grutnom i dva vuka a onda moon pokaze kako se koristi za dzabica kupljeni stuff. tu bi trebao da uleti sudija, dosudi faul, da zuti karton moon-u, grubby izabere jednu jedinicu koja ce biti komisijksi odstranjena. naravno, komentator da kaze: sta qrac kupuje staf u 5om minutu...

sto se same zakrpe tice: bolje ista nego nista... ako sky i tod opet budu igrali TR, nece biti rnd rezultat ko prosli put... a tod ce morati da smisli novi razlog za kukanje :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 149
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste sve to, ali ako hoces ja mogu da ti posaljem 10 replaya vs humana u kojima idem razliciti strat, i neki upali, ali vecina ne upali. Drugi put kad probam strat koji upali, bolji human me dobije... Ne znam sta da kazem

brate najiskrenije, ali ti si 1 od najvecih sablonaca u Srbiji.Nikad nisi promenio FS+Naga i ocekujes da ces vecno dobijati na to...Pokusaj da igras nesto drugo, ali da stvarno igras to, ne da odigras 3 partije i ako ne uspe da vratis na basic...Moj savet

~~

Link to comment
Share on other sites

Nije bash 37 min, al 20 jeste [:)] Na nekim mapama, vs nekih rasa se shtekam, jedini nachin...za koji ja znam bar [:D

Ispravio sam par gramatichkih greshaka, ali to jtova t1 (Highl1 zna o chemu pricham [:)]), idi na headhuntere i taurene, mislim lupetam, ali ne mora uvek da se ide grunt/rider i viche imbalans. I to ne kazem samo tebi Govedo, chisto da ne ispadne da te napadam, jer nije tako, nego svima. Ne mora uvek da se ide archer/dryad/bear, ghoul/destroyer itd.

Mislim, ja se zatornjam, i onda neki idiot koji ceo zivot vezba archer/dryad/bear ispushi od mene, jer ne moze da dobije jebenih 10 towera bez chimaera/ballista, i viche imbalans imbalans. Ne daj boze da je zab`o Chimaera roost (za shta ima skroz dovoljno vremena, 20 min jel`da [:)]).

Znao sam da je Green najsmartone :P istina sve shto si napisao... takodje svi znate da nema i ne mozhe biti balansa. Uvek tje ici u krug! Npr. ja sam furao fazon da nauchim igrati sa svim rasama :) i kad se igra bo3 menjam rase kao i taktike! To je jedini nacin da dobijesh pro igraca kao shto je Grubby, Sky , Moon etc. Naravno da bi naucio igrati sa svakom rasom podjednako dobro morash se ubiti od igranja, shto je za mene bilo nemoguce jer glavnu ulogu takodje igra i brzina konekcije :). Mda opet postoji mogucnost da nabijesh toliko dobar skill da mozesh sa Orkom/elfom/udom/humanom dobijesh sve rase...znaci to shto Green kazhe; ima bruka burka taktika koje josh uvek nisu skontane!

Edited by j2c[wc3]YuRi

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

kako je onda moon cepao grubbyja godinu dana samo na talonce i 3 heroja ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, da kidas undeada, a da te kidaju elfovi i humani. Tvoj izbor.

Mene smara da opet krecem novom rasom da igram, a ovom vezbam vec 2 godine

Pa ti reche da ti je vs elfa najbolji mu a?

Shvati samo da shto vishe kukas veci si noob. Vezbaj ( barem imas uslove bolje nego ja ) i cuti! [:D]

Ma svi ste vi bulje

"OD NAS ZAVISI" [:)]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Samo par dana pred WC3LX i Battle.net finale, Blizzard je izbacio novi patch za igru. Verzija je 1.21 (očekivali ste možda 1.20šlj?), i možete je naći na zvaničnom sajtu Blizzarda, a evo i šta je 4K^Grubby iz SK^Gaminga imao da kaže:

>.<

|^^^^^^^^^^^^^^||____

|.THE WHO GIVES A | ||'""|""\_ _

| __ FUCK TRUCK __ l ||__|__|__|)

|(@)(@)****(@)(@)****|(@)**(@)

Sentence.

Link to comment
Share on other sites

Ma dajte ne lupajte gluposti,iskreno da zacard lupa humane ali zato shto ima neki uber imba strat i ajd kad si gledao replay i poshto je sad nova verzija pa ja ne mogu ajde reci na shta je ishao zacard? Inache sve je ok elf je izbalansiran i protiv njega se nekako mozhe igrati al protiv hu nikako najrealniji mu je orcvsne

sve ostalo je tezhe samo po sebi,o pogledaj sad

sorcs>grunt,raider

rifle>ptice

I josh + summon i brejkeri ejjjjjjjjj ?????

Link to comment
Share on other sites

Zacard lupa humane kao sto je yellow, ali skyja nikad nece da pobedi. Evo da uzmemo najbolje igrace svake rase i da poredimo..

@ Zerox: Vazi sto nikad nisam promenio strat...

@Grinder: Ako je meni vs elfa najbolji mu, to ne znaci da je mu balansiran.

DotC koji kosta 245 golda ima rejuvenation i roar (koji kosta 250g) i najbrze se gradi od svih t3 jedinica. Orcovi vs tih meda nemaju counter. Ako ja napravim kodose, nedostaje mi vojska a u tom slucaju demon sa orbom sve sam pobije. Ako idem wyverne, demon sa orbom opet sve sam pobije. Zato je najlaksi nacin (imo) vs elfa hard push od pocetka da demon ne bi dobio lvl 3 i da elf ne bi izvadio mede/master dott. A DH ako dobije lvl 3 to je vec gg -.-

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

fps = frame per second.. U principu ti nista ne znaci :P samo treba da imas preko 50 da bi igrao normalno

tachnije 25 const.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ljudi :) zadnja 2 turnira su elfovi olupali sve remind i moon ali nebitno generalno u proteklih godinu dana sve rase su tu u top i finese i luck u gridu presudjuju kako kome lezi koji igrac realno je igrica izabalansirana mislim gledam sa iesa sto mi je highli dao neki we ige ne znam koji human utabao u zemlju moona elfa sa humanom a posle toga dosao zacard i izgazio ga 2-0 sto znaci kako kom igracu sta lezi mislim pa pogledajte turnire oni su vam realni parametri u top4 sve 4 rase stalno se kolju menjaju uzeo je human 1-2 tura pa je sad elf uzeo 2 i tako grubi ih je uzeo hiljadu :) sweet ih je isto dosta uzeo luci je isto u top uvek susi isto fov isto tako da ono ne mozete reci da je kao imba inace mene zanima jel su repovi iz prosle verzije kompatibilni sa novom :)jel mogu da ih gledam ako skinem 1.21 :)

a vezano za patch mislim da je ok bezveze su bili ti charge itemi i human human ko dobije ls pobedjuje a da ne govorim sto je bio od ogromne pomoci nekim rasama a neki si ga prodavali dok su svi ostali bili od jednakog znacaja za sve rase :)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ljudi :) zadnja 2 turnira su elfovi olupali sve remind i moon ali nebitno generalno u proteklih godinu dana sve rase su tu u top i finese i luck u gridu presudjuju kako kome lezi koji igrac realno je igrica izabalansirana mislim gledam sa iesa sto mi je highli dao neki we ige ne znam koji human utabao u zemlju moona elfa sa humanom a posle toga dosao zacard i izgazio ga 2-0 sto znaci kako kom igracu sta lezi mislim pa pogledajte turnire oni su vam realni parametri u top4 sve 4 rase stalno se kolju menjaju uzeo je human 1-2 tura pa je sad elf uzeo 2 i tako grubi ih je uzeo hiljadu :) sweet ih je isto dosta uzeo luci je isto u top uvek susi isto fov isto tako da ono ne mozete reci da je kao imba inace mene zanima jel su repovi iz prosle verzije kompatibilni sa novom :)jel mogu da ih gledam ako skinem 1.21 :)

prajsles... ;)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...