Jump to content

Winter2006 #6


Recommended Posts

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel mogu i ja doci na cup samo da obsujem ili ne? Hteo bih da pogledam kako igraju nasi, i malo se upoznati snjima

kako igraju mozes da vidis iz replay-ova kojih ima dosta na site-u...

Jel ima neka shansa da se igra na ggc-u?

dozvoljeno je sve na sta oba igraca pristaju... ako ne mozete da se dogovorite onda vam ostaje standardan nacin...

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ggc ima svoje prednosti a i svoje mane tj. dobro je sto je manji lag etc... ali lose je sto malo ljudi ima ggc i sto mnogo ljudi igra iz igraonice gde se koriste programi kao smurt lunch i sta onda da se radi kada nemoze da se upali bilo koji program??

Demon Hunterov ulti=crn covek sa krilima koji pljuje neke zelene lopte.

Link to comment
Share on other sites

Nemogu da igram na north sada, jer mi glupi brat obrisao igru i nemam cd-i kod mene, zato daj na GGc da igramo, kladim se da svi sto su se prijavili sada imaju GGc!

Nick na na GGc = Nuby

- za igraonice ko ih jebe, kod mene u Nishu ima vishe od 2 igraonice sa GGc clientom ako ga nemoz nabave pa stvarno....

Cu vas regujem sve na GGc imam vec 3-4 acc, kazite imena samo; znam bre admine na GGc-u.

Edited by MMC-Chieftain
Link to comment
Share on other sites

Dobro, samo jedna napomena, bratov nick je skemi, i on se prijavio (sigh)... Pa ce samo jedan od nas da bude ukljucen. Ce igramo obojica al da znate da smo 2 na isti user(mmc-chieftain ili skemi).

Ae ima nas 21 nek dodje josh koji.

Srecna Srpska nova godina :)

P.S. ako igram ja protiv brata, no problemo, imam 2 comp-a al jedan bnet :), igracemo na GGc --- Na GGc nemamaphack!!!

Edited by MMC-Chieftain
Link to comment
Share on other sites

Dobro, samo jedna napomena, bratov nick je skemi, i on se prijavio (sigh)... Pa ce samo jedan od nas da bude ukljucen. Ce igramo obojica al da znate da smo 2 na isti user(mmc-chieftain ili skemi).

Ae ima nas 21 nek dodje josh koji.

Srecna Srpska nova godina :)

P.S. ako igram ja protiv brata, no problemo, imam 2 comp-a al jedan bnet :), igracemo na GGc --- Na GGc nemamaphack!!!

razumem da samo jedan moze da bude u kanalu... ali svako svoju partiju treba da igra na svom account-u...

vidim da si iskusan sa maphack-om... znaci na GGc-u jos nisi uspeo da ga namestis :)))

Link to comment
Share on other sites

Ma bre bi ja svaki put al' je mnogo rano bre - subota veche, dok ustanem, jedem, dodjem do igraone uz nedeljni prevoz GSP-a [:D] itd. Sad sam u nedelju bio u 16h na netu jbg.

A da i skoro nikad nemam para tako da sve ovo gore otpada [:)][:)][:)]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...