Jump to content

Novi patch


Furious

Recommended Posts

zna li neko shta sad da radim sa ovim patchom :\

navatao sam sluchajno u wow/Cashe/ folderu torent file sa kojim skida wow patch , tako da sam preko torenta i skinuo a ne preko blizz dloadera

skinulo mi samo 2 fajla

wow-partial-1.MPQ

wow-partial-2.MPQ

koliko znam patch bi trebao da se instalira sa onim blizz updaterom ali .. prtz netje

e sad ... jel to mozda ima i josh neki deo ili WTF ?!?!

Pozdrav

Shkabo

Link to comment
Share on other sites

Popustili smo i priznali da wow rula :)

Izvini o Marko sto smo ti mesecima stajali nad glavom i vikali da je wow sranje :)

Inace za zadnjih sat vremena bar 20 puta sam cuo : <smrdljiv decji glas> eee a kaaad cu moci da igram woow. kad ce serveriii.</smrdljiv decji glas>

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Inace za zadnjih sat vremena bar 20 puta sam cuo : <smrdljiv decji glas> eee a kaaad cu moci da igram woow. kad ce serveriii.</smrdljiv decji glas>

ROFL !

btw evo ja josh uvek skidam raspali treci deo preko blizz dloadera i smaaaaaaaaaaara

skida duplo sporije nego shto inache skida :\

j.. im m.. ;)

P.S. igi mrzi me da dolazim do deusa po patch :P

docicemo ja i dobi malko kasnije :)

Pozdrav

Shkabo

Link to comment
Share on other sites

ja sam imao i prvo i drugi i treci deo i to je sve vuklo iz foldera kako i treba i sredilo 695 mba u roku od 10 sec , medjutim ima i mali cetvrti deo koji je samo 2 mba 695 - 697 za koji mi je trebalo da downloadujem 10 min :) uzas

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...