Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem: 70 lvl warriora ( Ally) -nikada banovan, prvi vlasnik / 70 lvl UD Mage na Auchindonu Nick - medeni :DD

Server:Xavius

Nick:Nartaniel

Profesije:alh/herb( svi flaskovi i elixiri )

Reputacija:exalted sa svima, osim novih od 2.4 pecha

oprema:videti armory / pvp ima od heroica i od bedjeva...

attun: ima sve , svi kljucevi za heroic

transfer: moze

Dobijate :cd key, sq, kutiju, diskove

lik ima dobru reputaciju

prodajem jer mi se vise ne igra :D

Za vise informacija:

dusantitov@gmail.com msn

Nartanijel skype

mob- 064 350 50 13 ( Dushan ) ili sms

Zivim u Smederevu

Placanje: moze i preko tekuceg racuna, ako ste iz Beograda isto np.

Cena : po dogovoru

jos vazi....

Edited by out-dated
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem acc sa 2 lvl 70 ,igram od 2005 moj acc ,diskovi sifra ,tajno pitanje,full,nikad ban itd

1. Human warr (male) sa 4/5 vengeful i ramena merc, sve ostalo vindicator non-set epic ,prstenje neck sve full 453 ress,ima 375 minning i inzinjering 200 po 5 x put ga pravim na 375 :D,ima mounte epic raznih ,epic flying mounta,puna banka raznih matsova ,.... plus oko 3,5k arena poena i oko 20k honora + markovi itd... i naravno oko 1k gold-a

2. Night elf hunter (female) 2/5 vengeful 2/5 merc 1 glad (ruke) sve non set epic 383 ress,ima 4,5k arena poena i 20k honora plus markovi itd ... ima hergb i alhemiju sve full zaradjuje brdo para na potovima i biljkama 375 /375 ima epic fly mount ,pticu i zmaja i jos malo fali za skettis pticu,ima tigrove ,konje i belog rare mount epic tigra,ima 300 cuda od matsa u banci...i naravno preko 5k gold-a

imam 2 roga lvl 50 ,shamija lvl 33 ,locka 26 itd sve to na Frostmanu pvp server,ima i jos nekih likova hordasa po raznim serverima bla bla bla mali lvl

warr nick: Kortezbg, 2k gold-a ehcanti kamenje itd

hunter nick: Huntlife,preko 3k gold-a,full ehcanti kamenje itd

to je ukratko imaju sve attu... kljuceve za sve instance itd

Cena po dogovoru ,moze i bez gold-a,

Dejan.kortez@gmail.com za vise info ..... ili mob 063/8108-808 (bez cimanja, zovite ili pustite sms)

Edited by Kortez
Link to comment
Share on other sites

Pozz swima

Radim lvling(nije bas power ali ok)sa 40-60 za samo 2500 din

nije bitno dali je horda ili ally

Mogu da odradim za 2 nedelje max

kontakt na mob 063-344-851

Edited by Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

WTS :)))

UD warr pvp server (xavius) ime je: Onxion...

imam samo pvp opremu 1-2 vengefula 5 gladiatora 370 resi mislim... 300g ... normal fly i epix ground mount dobra reputacija ... pogledajte armory da nepisem ....

i lvlovao bi neke igrace bilo koji lvl do bilo kog za male pare ... grindo bi golde i proffesije ... honore... i tako to u sustini wow usluge ...

kontakt : 062-11-82-825 samo sms...

msn: filixpo@hotmail.com

pozzz

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male Night Elf rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Ac%C3%ACd

Server je Xavius PvP realm!

PvP gearovan:

- Vengeful Leather Gloves

- Gladiator's Leather Chestguard

- Gladiator's leggings

- Merciless Gladiator's leather shoulders

- Merciless Gladiator's leather Helm

- Merciless Gladiator's Shanker i Shiv (mh i oh daggeri)

- oba gladiator mace-a (Gladiators pummeler i bonecracker)

- Vengeful gladiator's pummeler (mh mace), takodje imam i gladiator's throwing weapon

- Trinketi : Medallion of the Alliance, Talisman of the alliance, Battlemasters determination ( daje 80ap-a i povecava hp na use)

- Honor itemi : veteran's pendant of triumph (ogrlica),vindicator's leather bracers,veteran's leather belt, vindicator's leather boots,vindicator prsten i veteran prsten..

Ne secam se koliko honora ima jer mi je neaktivan account 2 meseca, ima 1700 arena poena u steku!!

Obican flying mount, profesije unlearnovao haker...slabo stoji sa parama zbog nekoliko enchantova i gemova poslednjeg dana pre nego sto je istekao acc ali najmanji je problem sa combat mace roguom izgrindati....2k mu fali do revered sa ogrillom, exalted je sa aldorom !

Transfer je spreman, name change naravno, nikada nije bio banovan acc, postoji jedan alt na auchindounu, Popcorn 34 lvl ud rogue...

Dobijete mail na kome je samo acc registrovan ( mada je to nbt jer se moze menjati), sq, cd key mogu i kutiju da posaljem ako treba..

prodato...

Edited by Rshum.Travar

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

E ovako...

Levelujem karaktere (Priest, Druid, Warrior, Hunter, Shaman, Mage, Warlock) 9-70

- PVE/RP serveri 5000din

- PVP/PVPRP low populated ili vishe od 70% fakcije karaktera na realmu 5000din

- PVP/PVPRP High/full pup serveri 7500din

Levelujem karaktere (Priest, Druid, Warrior, Hunter, Shaman, Mage, Warlock) 9-60

- PVE/RP serveri 3000din

- PVP/PVPRP low populated ili vishe od 70% fakcije karaktera na realmu 3000din

- PVP/PVPRP High/full pup serveri 5000din

Levelujem karaktere (Priest, Druid, Warrior, Hunter, Shaman, Mage, Warlock) 60-70

- PVE/RP serveri 2000din

- PVP/PVPRP low populated ili vishe od 70% fakcije karaktera na realmu 2000din

- PVP/PVPRP High/full pup serveri 2500din

**ako zelite random levelovanj kao naprimer 31-58 cena uz dogovor!**

! ! ! ! ! OSTALE KLASE SU 20% SKUPLJE ZA LEVELOVANJE ! ! ! ! !

Grindam golde (morate da imate lvl 70 karaktera za ovu uslugu) (100% secure puca mi kurac da vam kradem accove treba mi kesh)

-PVE serveri 1g-1.5din

-PVP serveri 1g-1.7din

kontakt PM ili jenkymunze@hotmail.com

Pozz! [8D]

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

WTS Human Male Paladin level 70 na PvP serveru. Uz Paladina ide i ceo account sa secret question, email, i cd key. Account nikad nije bio hackovan / banovan / suspendovan i naravno, prvi sam vlasnik.

Sto se tice opreme ima sasvim ok opremu, kao tank ima 14.5k selfbuffed hp, a healing opremu moze lako da nabavi ( u guildi je koja farmuje kara i gruul), ima i neke PvP delove (gladiator). Ima epic ground mounta i mormal leteceg. Od profesija ima mining / blacksmithing 375 i first aid 375.

Ima punu banku nekih cuda, socketa, opreme za druge talente i matove za enchanting.

Prodao bi ga za neke male pare posto sam u frci sa parama a vremena nemam za WoW vise (cena oko 100e). Account nije doplacen!

Kontakt moze na mob 062 862 8265, na email blizzard_bo@hotmail.com ili ovde na klan ruru preko PMa.

Svaki dogovor je moguc!

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male Night Elf rogua http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Ac%C3%ACd

Server je Xavius PvP realm!

PvP gearovan:

- Vengeful Leather Gloves

- Gladiator's Leather Chestguard

- Gladiator's leggings

- Merciless Gladiator's leather shoulders

- Merciless Gladiator's leather Helm

- Merciless Gladiator's Shanker i Shiv (mh i oh daggeri)

- oba gladiator mace-a (Gladiators pummeler i bonecracker)

- Vengeful gladiator's pummeler (mh mace), takodje imam i gladiator's throwing weapon

- Trinketi : Medallion of the Alliance, Talisman of the alliance, Battlemasters determination ( daje 80ap-a i povecava hp na use)

- Honor itemi : veteran's pendant of triumph (ogrlica),vindicator's leather bracers,veteran's leather belt, vindicator's leather boots,vindicator prsten i veteran prsten..

Ne secam se koliko honora ima jer mi je neaktivan account 2 meseca, ima 1700 arena poena u steku!!

Obican flying mount, profesije unlearnovao haker...slabo stoji sa parama zbog nekoliko enchantova i gemova poslednjeg dana pre nego sto je istekao acc ali najmanji je problem sa combat mace roguom izgrindati....2k mu fali do revered sa ogrillom, exalted je sa aldorom !

Transfer je spreman, name change naravno, nikada nije bio banovan acc, postoji jedan alt na auchindounu, Popcorn 34 lvl ud rogue...

Dobijete mail na kome je samo acc registrovan ( mada je to nbt jer se moze menjati), sq, cd key mogu i kutiju da posaljem ako treba..

JEFTINO ! Ponude na pm!!

koliko para moze li 50 e ?????

Prodajem UD priest 4/5 t6 (dps) 1350shadow dmg, 2150 +healing, 450 resiliance..... 0643100275

50e ?

WTS Undead Warlock Poisonheart 70 lvl

Server Laughing Skull Transferable

PVE Gear :

1.Destruction - 1200 spell dmg 31% crit 12%hit

2.Affliction - 1350 spell dmg 16% hit

Head & gloves T5, ostalo je kombinacija TK & SSC itema + oprema za sva 3 builda MH & BT ready

PVP Gear :

1.Destruction - 900 spell dmg 23% crit 12k hp 284 resilience

2.SL/SL & Affliction - 850 spell dmg 13.5k hp 470 resilience

Kombinacija Vengeful+Gladiator+Vindicator

1.Destruction - Merciless sholders + svi Vindicatori + Vengeful off hand + Vengeful wand + Trinketi

2.SL/SL & Affliction - Head & Gloves Vengeful + robe,legs,shoulders Gladiator + Vengeful wand + Vengefull off hand + Trinketi

50e

Ostalo mi je jos 1300 arena poena + 25k honora

MH&BT attuned, flying mount, 6 ground mounta,Tailoring 375/Alchemy 375 (Swiftheal wraps, Belt/Boots of blasting, Battlecast pants,Spellstrike pants...)

Sve bitne su na exalted

Account nikada nije bio banovan,imam sve informacije o accountu (CD key,sqa,kutije....)

Kontakt za vise detalja:

Mail - destruction_ftw@yahoo.com

Msn - destruction_ftw@yahoo.com

Mob.tel. - 064-31-87-960

Offer me

50e?

WTS:

1. Account:

lvl 70 Tauren male shaman Sylvanas PVP server. Shaman ima solidan PVP gear - full s1 sa merciless shieldom + offset PVP epici, dosta resija! Sve enchantovano i socketovano. Oko 400g na accu + 375 Alchemy i Herbalisam, alchemy je Transmutation master. Cena po dogovoru.

Epic ground mount i obichan fly mount.

2. Account:

lvl 70 male Undead warlock na Spinebreaker PVP serveru. Warlock ima slican gear kao shaman, s1 + par offsetova, sve u svemu dobar igrach sa svim enchantima i socketima. Epic ground mount i obichan fly. Oko 140+ golda na igracu. Takodje ima alt lvl 40 UD rogue Cena po dogovoru.

Kontakt: mob: 063 364 000

mail: lukoica94@gmail.com

50e?

E ovako prodajem Izricito shadow prista :) ima 1100 na spell dmg znaci pve oprema je da moze da se radi svasta trenutno u guildi koja radi hajal farmuje scc tk etc od pvp itema ima ono 3 vengefula oko 800 900 arena poena u steku jos dva dvindicatora nedostaju da bude full etc ima healing opremu koju sam vendorovo ali ako napisem ticekt moze da se vrati ono kao hiler ima 2k na healing itd jako lepa oprema :) klasicni fly i epic ground mountovi female aliansa Executus server ima i neki hunter 64 lvl ne mogu da se setim na kom serverueto mrzime vise da pisem i zelim da ga se otarasim sto pre BO 60 evra ili ti 4800 dingera eto neka bude tako ko se javi i kupi u sledeca 2 dana ide mu za 4 k dingera .... pozzz e da evo jos jednom phone na koji mozete da me dobijete :) 060 3422 416

50E

Link to comment
Share on other sites

1) 50 evra -.- Ne.

2) za pismene pise PONUDE NA PM

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

WTS acc sa lvl 70 Tauren Hunter ( Helior ) na pve serveru Kultiras

armory link

Ima dobru pve opremu mesavina T5 i T6 (armory prikazuje pve opremu,pored toga imam i jos 2 dela T5 i neck od KTa) koja je sasvim dovoljna za Hyjal i Black Temple raidove.Imam jos is resistance opreme: 303 fire res,164 arcane res,shadow res jos nemam ali ima sve primale, leather i 2 HoD za opremu.Sve je gemovano i enchantovano.

Od pvp opreme 4/5 vengeful i merciless shoulders,sve ostale stvari su vindicator i badge pvp back,vengeful 2H axe (od pvp trinketa imam Medallion of the Horde, Talisman of the Horde i Darkmoon madness card.Sa 0/31/30 hybrid specom ovako ima 13396 hp i 366 resilience.

Na ovom karakteru imam 15200 golda, mnogo primala, 192 Badge of Justice, puno materijala, uncut gemova, puno potova, 12 flaskova (i lotusa za jos oko 20), mnogo materijala za enchantove,itd

40000 honora i 2800 arena pointova u steku.

Exalted sa The Scale of the Sands i na pola puta do exalted sa Ashtongue Deathsworn.

Profesije su 375 mining,375 gnomish engineering,375 fishing,375 cooking,375 first aid.

Epic land i flying mount (Netherwing Drake,Engineering helikopter)

Imam jos i lvl 66 druida ( Helkon ) na serveru Darkspear (1200 golda,390 herbalism,373 alchemy)

Acc nikad nije banovan,hakovan,itd.Prvi sam vlasnik,imam originalni CD,secret question,acc aktivan do 5. maja

Transfer,name change je spreman.

Nisam zainteresovan za zamenu

cena po dogovoru

Kontakt za sva pitanj,ponude,etc:

pm ovde na forumu ili posaljite poruku na 063/850-50-54

Edited by Helior
Link to comment
Share on other sites

pozdrav svima, imam account za prodaju / trade :))

wts / wtt

hunter, full s3, imam solidnu pve opremu, lako se moze naci gild za BT / SP

oko 2450 arena poena u shteku, mnogo honora, epic flying mount, extra reputacija na serveru, cenjen i trazen char, oko 1k golda, 2k+ ap u pvp...

da ne duzim vishe, stvarno pro char, shto bi reki :-))

ovako, menjao bih za nekog tauren warriora, nije bitan gear, niti server, samo da je transfeable lik i da ste prvi vlasnik

prvi sam vlasnik accounta, imam sq, mail, etc etc...

kontakt na pm pliz

ps. inache sam iz Trebinja

POZZ IMAM RESTO SAMMNA ZA PVP IMA 4/5VENGE

OD PVE IMAM 4/5T4 OKO 1850HEALING I 250MNA PER/5

IMAM EPIX MOUNTA

AKO TI SE SVIDJA PONUDA ZOVI ME ILI POSALJI SMS NA 063602962

Link to comment
Share on other sites

WTT/WTS

Human priesta 70 lvl na chrumaggus serveru.

Priest za pvp ima venge head, merciless gloves, shouders, offhand, i gladi mainhand... max resi 277, 811 spell dmg, 11111hp,8805mana.

Pve gear za healera ima t4 full+ neki epici kara/ssc, boots/belt of the long road... 1427healing bez 2,3 enchanta...

Pve kao dps ima battlecast head, spellstrike pants frozen shadowweave set, i josh dosta epika... 1024 spelldmg 8.5k hp, 8.8k mane.

ima epic fly/obichan mount i tailoring/alch 375

ima josh itema mada sad ne mogu da se setim...

acc produzen josh mesec dana otpr...

Menjao bih za undead priesta, orc warriora, tauren shamana full merciless ili venge za dps uz mogucu doplatu i mogucnost menjanja servera...

kontakt telefon 0644905257 ili msn/e-mail stankara.lionac@hotmail.com ponude shaljite na mail ili sms

I DALJE AKTIVNO SAMO SHTO VISHE NE PRODAJEM SAMO MENJAM ZA ORC WARR/SHAMAN(ENCH) NA PVP SERVERU

Edited by zvezdarac
Link to comment
Share on other sites

Prodajem UD priest 4/5 t6 (dps) 1350shadow dmg, 2150 +healing, 450 resiliance..... 0643100275

50E

kupujem priesta ili locka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za 50e nemoraju da budu nesto posebno izgerovani uopste !!!!!!!!

a mogu da budu i lvl 65+ ali da imaju uplacen gm za tu cenu se dogovaramo na 0637261550!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

wtt/wts

priest lvl 62 solidno gearovan, druid lvl 23

menjao bih za huntera, warriora ili roguea (ukoliko je lvl 70 dao bih doplatu uz dogovor)

wts (cena naravno po dogovoru)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Dukdorei

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Agroniko

kontakt ovde na pm ili na msn kjkszpj-jpzskjk@hotmail.com

samo da naglasim cena za wts ce biti mala!!! mob: 063-76-07-113 (samo sms)

Edited by mracni
Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa:

gnome M roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<<

PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim skillom u enchantingu

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

_______________________________________________________________________________

BTW:

Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :)

moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1.5 din (CHEAP)

________________________________________________________________________________

Za ortaka:

Prodaje full plavog Night elf M Prista na PVP serveru ,

PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

P.S.: Prihvatio bi i neki trade koji bi mi odgovarao , a veeeeliki je + da taj acc ima game time , barem 5 dana da vidim malo lika !

Ponude i Info na: mob: 064/578-90-51 MSN,Yahoo: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 1-2 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Link to comment
Share on other sites

50E

kupujem priesta ili locka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za 50e nemoraju da budu nesto posebno izgerovani uopste !!!!!!!!

a mogu da budu i lvl 65+ ali da imaju uplacen gm za tu cenu se dogovaramo na 0637261550!!!!!!!!

ololol, 4/5 t6 za 50e ?!

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

WTS Night Elf Warrior

PvP Orijentisan

Vengeful 2/5,Gladiator 3/5,Vindicator-Gladiator mix ostale opreme. Gladiator 2h Mace + Lionheart Champion. Ima sachuvano 1000+ arena poena i oko 7-8 hiljada honora.

Ima 1600AP + 34% crit unbuffed, sa nekim bednim buffovima izvlachi do 40% crit i 2100 AP .

Od profesija ima Mining 375/BSmiting 359

11500 hp unbuffed

Dajem sve potrebne podatke : secret answer,e-mail (promena) game box original i expanzija(sa serial numbers)

- Moguc transfer

- Moguca promena imena

- Akaunt nikad nije banovan,hakovan i slichno (dakle chist ko suza) ako vam i taj info znachi.

Kontakt: PM ili na broj 064 888 3863

takodjer prodajem gold na chromaggus serveru...u neogranicenim kolicinama cena je 1 gold = 2 dinara

za vece kolicine moze i popust

PRODATO

Edited by Milkacokolada

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

Prodajem akaunt sa sledecim likovima:

Shaman: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Shaylee

Trenutno restoration specced, U banci ima gear za elemental build koji se zasniva na heroic instancama uglavnom kao i Karazhanu.

Enhancement gear se bazira na Heroic,SSC,Karazhan i badge rewards ,opremi. Ima preko 9k hp unbuffed i 7k mane uglavnom sve epic itemi. Sa enhancement opremom je spreman za SSC/TK,a sa Restoration (glavnim) gearom je spreman za MH/BT. Ima 1900 na heal (unbuffed) fully enchantovan sa sve plavim gemovima.Lik uglavnom sveukupno ima tipa 5 plavih itema a sve ostalo za sve buildove je epic. Ima flying mount 60% i 2x 100% ground mounts. Profesije na 375 Alchemy i Herbalism. Trenutno je transmuter i ima solidno matsova za flaskove mislim da mi je ostalo za 3 flasks of pure death. U guildi je koja radi SSC/TK i od skora MH. Moguc je transfer ovog lika.

Paladin: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Jeryan

Trenutno protection specced, U banci ima healing gear koji je uglavnom Karazhan / Heroics. Ima 11.5k hp unbuffed, 493 defence ratinga, fali mu josh 4 badge-a da ima 75 pa mozete uzeti novi belt ili leggings,ja sam chuvao za legings. Profesije su Enchanting 306 i Skinning 375 (ali ima prosechno materijala za dalje levelovanje profesija). On takodje ima 60% flying mount i 100% ground mount. On je bez guilde ali ima dosta,dosta dobru reputaciju. Sve u svemu kao tanker mozete naci uvek mesto za parti i dosta brzo unaprediti gear. Meni je trebalo mesec dana za sve ovo. :). Moguc je transfer ovog lika takodje.

Mage: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ak&n=Dagoth

Mage je lvl 60,Ima leveling opremu..sa pocetka Hellfire-a. Hehe,ne znam zasto ali njega mi je najvishe zao :D Mage ima http://eu.wowarmory.com/item-info.xml?i=17780 enchantovan sa 40 spelldmg-a :D Njegove profesije su Jewecrafting 208 i Tailoring 290. Nazalost nisam mnogo igrao pa nema 100% ground mount,ali nije tesko kad imate toliko likova. Takodje ima omogucen transfer ukoliko se odluchite da prebacujete nekog od ovih likova.

Hunter: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...k&n=Bowjobz

Hunter.. fully rested. Pa ko voli da izvoli moze i njega da leveluje ima 60% ground mount. Od profesija Engineering 197 i Mining 174.

Akaunt nije nikada banovan ,scammovan. Ne primam mailove od raznih sajtova sa goldima i levelovanjem ili sta vec ..ne posecujem nikakve sajtove u vezi toga i WoWa osim Blizzarda i WoWHead kada mi treba neki jachi info. Pretplata akaunta istiche nazalost danas, 8 april. Prvi sam i jedini vlasnik akaunta imam sve podatke naravno,vrshim naravno promenu e-mail-a,naravno dajem i originalne kutije sa cd-keys i secret answer. Uvek samdostupan na 063 850 29 01 tako da ako vas ubuduce nesto interesuje u vezi akaunta ili treba neki info .. naravno trazite Paju :> dakle josh jednom: Dobijate full info akaunta,kao i dodatni sta god vas bude interesovalo sta god budete smislili.

Kontakt: PM putem foruma

Mob: 063 850 29 01

160eura HItno

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa sledecim charovima:

Frostmane server:

- 70 lvl human male paladin (PvP retribution: full Merciless; PvP healing: 2 Vengeful, 2 Gladiator, Vindicators etc.; PvE healing: mix instances/Karazhan/Gruuls Lair; 375/375 mining & engineering, first aid,cooking & fishing isto; full mount skill, ima vishe vrsta mounta :>, more info ako treba)

- 70 lvl dranei female shaman (PvP elemental: 2 Vengeful, 2 Merciless, Veteran/Vindicator mix; ostali gear stinx :); full mount skill, 375 mining & jewelcrafting, first aid etc.)

- 70 lvl night elf female rogue (tek izlevelovan, uskoro cu nabaciti neki gear :) )

Ima josh par charova, nijedan nije iznad lvl 25... Uglavnom se koriste kao banke.

Na ostalim serverima ima isto vishe charova koji nisu iznad lvl 30.

Akaunt nikada nije banovan, suspendovan itd. Aktivan je od aprila ili maja 2005, nijedan char nije korishcen u svrhu prozivanja ljudi i nije bilo eksceca tako da ne verujem da je ijedan character na ignore listi ljudi koji su aktivni igrachi :) .

Cena po dogovoru (PM), ali molim da budu realne, a ne shaljivdzijske, poshto nemam obavezu da prodam account nego eto poshto nisam aktivan, mozda nekome moze vishe da posluzi. U suprotnom zadrzavam pravo da igram povremeno za lichno zadovoljstvo :)

Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

WTS:::

1. Account:

lvl 70 dwarf warr

Warrior je skoro dingovao ima malo prot i DPS geara, MS specc atm... ima oko 200g Veoma jeftino.

2. Account:

lvl 70 tauren shammy, shaman je full s1 sa merci shieldom, ima sve enchantovano i socketovano, ima alchemy i herb 375, oko 400g, sve u svemu dobar igrac. Sylvanas PVP server.

3. lvl 70 UD warlock & lvl 40 UD rogue. warlock je isti kao shaman, sa s1 staff + s1 = sve enchant i socket. ima oko 200g.

Svi igraci su na PVP serverima i rdy za transfer, dajem SQ/CDkey/Ime i prezime uz account.

Kontakt:

NE PM, samo:

mob: 063 364 000 (SAMO SMS!!!)

mail: lukoica94@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...