Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem acc, ja jedini vlasnik bio, dobijes i diskove pride kao i sve informacije.

Undead mage

PvP gear:

[Gladiator's Silk Cowl] [Vindicator's Pendant of Conquest] [Gladiator's Silk Amice] [Cloak of Subjugated Power] [Gladiator's Silk Raiment] [Vindicator's Silk Cuffs] [Gladiator's War Staff] [Gladiator's Silk Handguards] [Vindicator's Dreadweave Belt] [Trial-Fire Trousers] [Vindicator's Silk Footguards] [insignia of the Horde] [battlemaster's Audacity]

PvE gear:

[spellstrike Hood] [Hellfire-Encased Pendant] [Mantle of Tirisfal] [spellfire Robe] [The Nexus Key] [Eredar Wand of Obliteration] [Gloves of the Tempest] [Voodoo-woven Belt] [Leggings of Tirisfal] [boots of Foretelling] [band of Eternity] [Violet Signet of the Archmage] [Darkmoon Card: Crusade] [serpent-Coil Braid]

Dodatni gear:

[Medallion of Karabor] [Pendant of the Lost Ages] [Frostwolf Insignia Rank 6] [Robe of the Elder Scribes] [icon of the Silver Crescent] [Adornment of Stolen Souls] [spellstrike Pants] [Collar of the Aldor] [spellfire Belt] [spellfire Gloves] [Talisman of Nightbane] [Flametongue Seal] [Legwraps of the Aldor] [sapphiron's Wing Bone] [stormcaller] [studious Wraps] [Robe of Departed Spirits] [Tuurik Torch of Fire Protection] [Continuum Blade] [Ashyen's Gift] [Phoenix-fire Band] [sparking Arcanite Ring] [scryer's Bloodgem] [Archmage Headpiece of the Eagle] [Archmage Belt of Stamina] [Murkblood Cape of Stamina] [Amulet of the Torn-heart] [Archmage Robe of Stamina] [Handwraps of Flowing Thought] [Tarren Mill Vitality Locket] [Pauldrons of the Aldor]

Svi itemi su enchantovani najbolje sto mogu za svoju svrhu(pvp, pve, tanking hkm) i imaju najbolje gemove(ne one iz mh/bt, vec najbolje sa AH+rare iz heroica).

Pored toga, imam i 1500 arena poena i oko 5k honora, oko 500g, nekoliko epic ground i obicnog flying mounta. Tailoring i Alchemy su mi max skill sa veoma dobrim receptima na kojima se moze zaradjivati. Takodje Cooking i Fishing su max, tako da buff food nije problem a moze se i tu super zaradjivati. Attuned za MH/BT sa vec prilicno nabudzenim repom za ta mesta. U banci jos imam gomilu sranja (arcane dust, potova, oila ,fooda itd itd). Exalted sa svima u Outlandu osim consortium i lower city gde fali malo za exalted)

Na accu je i lvl 41 tauren shaman alt sa najboljim mogucim gearom za taj lvl (epici/plavi iz SM) i obicnim mountom.

Server je PvP, Vindication group. Moguc transfer.

Kao sto se vidi, mnogo je truda ulozeno u chara tako da bi ga dao samo za ozbiljne pare, pa stoga ocekujem i samo ozbiljne ponude. Za ponude PM me ovde na forumu ili na mail: mk_zenomorph@yahoo.com

za one koje mrzi da citaju ima t6 rukavice, 2 t5 itema i staff od Kaela plus gomila drugih mega epica i sasvim solidnu pvp opremu. znaci ko oce maga, ovo je savrsena prilika :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem WoW acc

Imam dva lika na njemu - Sylvanas HORDA

1. Paladin

3 Vrste gear-a.

PvE healing gear full epic +2020 healing

PvP healing gear oko 280 resilience

PvP Retri gear FULL 390 resilience sve uzeto od honora i 4/5 venge - Crit ide i preko 5k

+ jos dosta opreme

Profesije: Alch 375/Herb375

Epic mount

2. Belf Warlock

Full PvP preko 500 resiliance

Dobar PvE gear takodje - full epic

Profesije: Tailoring375/Mining375

7 meseci guild master najvece PvP guilde na Sylvanasu

Epic mount

Jos par heroja na acc (neka sitnina a_smil08.gif a_smil08.gif a_smil08.gif)

Cena za acc oko 300 eur - naravno nije fiksno

Ovo je samo kratak opis. Zainteresovani za opsirniji info i ponude na tel:064/118-51-65 ili vucinicv@gmail.com

Veliki pozdraV

Link to comment
Share on other sites

WTB

Warriora lvl 60+ obavezno horda i pvp server , kontakt preko pm. Moze i rogue , naravno acc da ima SQ , mail change etc... lvl 70 likovi da nisu previse zabijeni posto ne zelim da dam vise od 100 evra.

Edited by zerge
Link to comment
Share on other sites

Drustvo ako ima neko ko prodaje gold u Alijansi na Xaviusu i da je iz Beograda ili Sapca neka mi se javi na:

Vivec007@msn.com [8D]

imam ali na hordi ali neje problem da to uradimo preko netutralne ah... za kolicine mi javi na br. 062-11-82-825 ili msn : filixpo@hotmail.com... ne vise od 2k golda i za cenu sledi dogovor....

Link to comment
Share on other sites

Poz kolege...

Ovako imam Undead mage lvl 70. Solidan gear: 3 vengeful/1 merciless/1 Gladiator i oko 1k poena u steku. Tailoring 375 / Herbalism 375,Epix flying mount ( 280% speed ) , epix mount ( 100% speed ). PVE SERVER,Aerie Peak. PvE gear : Full frozen Shadoweave,neki karazhan itemi,t4 gloves,oko 960 spelldmg u PvE gear. Full Socketovan / Enchantovan lik u banci ima nekih prebc stvari / Herbova /potova itd ... Para .. ? Ima oko 100g nisam siguran,nisam se logovao vec 2 meseca.

Na acc-u ima jos par low lvl likova i ima 60lvl Undead warrior,epix mount ( 100% ) i nesto kesha.

Acc nije uplacen,ali ako je ponuda dobra za swap moze i da se uplati ^^.

E ovako ... Swapovao bih ta 2 lika za jednog ROGUE ! (Nista drugo ne dolazi u obzir ) Server nije bitan ... ako je pvp/pve nebitno! Gear ... e pa pozeljno je nest pristojno... Nemora da je nesto extra ... lvl 70 naravno. Horda/Alliance nebitno.

samo da je rogue!

PM ovde ili Sms na 064/5659050. Ili msn na qwertyumom@yahoo.com.

Link to comment
Share on other sites

WTS Undead PRIEST

EU PVP Server Frostwhisper - slobodan transfer

Imam CD key,dajem kutiju i sve sto treba jer sam prvi vlasnik,nikad nisam bio hackovan/banovan/suspendovan.... (copy/paste FTW [:D] )

OPREMA:

Full S3 DPS set (5/5 armor, s3 dagger, s2 offhand + wand), full epic BG pvp Vindicator i nesto healing PvP BG reward opreme sa s1 healing maceom.... 2600 arena poena sacuvano i 30000 Honor poena... Epic BG pvp trinketi itd.

Pored PvP opreme imam i ceo Shadoweave set sa Battlecast koji koristim za PvE 1130 Shadow damagea (van Shadow forme naravno)...

Tailoring 375 Engeneering 350..

2000g, flying Mount,epic ground mount... Karakter je veteran u PvE guildi tako da lako moze da se opremi u PvE opremi (ja nemam vremena tako da se nisam ni zamarao oko toga)

Priest komforno moze da ide u areni kao disc ili shadow ima dovoljno dobre opreme za 2k rating kao disc... Kao shadow sam isao do 2160 u 2v2 sa Affl. lockom zavisi od game stila itd... da ne duzim...

contact:

064/4702196

expiatio@gmail.com

ili pm

OFFER

If they move kill'em

Link to comment
Share on other sites

prodajem orc warriora

full vengefull gear(2h mace i sholderi)+ full vindicator gear, najbolji enchanti i bt gemovi.

SVE reputacije exalted

epic flying mount

profesije jc i enchanting 375

30k honora i 3000 arena poena

imam sav info za account secret answer i mail i sve

ponude na msn(pise mi u profilu ovde) ili pm

account NE MENJAM

samo prodajem

bump

i da za pacijente koji me kontaktiraju na msnu da bi probali moj account nek me zaobidju

Link to comment
Share on other sites

Zdravo , Prodajem warriora .....

4/5 vengefull i jedan deo merciless ( shoulderi ) , weapon 2h Stormheld sa executionerom i full socketed naj gemovima ......

380 resi , 1,7k ap bez shouta/buffa , 34% crit.....

sto se tice pve MH / BT attuned , dobar pve gear ssc/tk random epici ......

2k arena poena sacuvana do sada + 11k honora ..... i neki gemovi spremni za s4 gear odmah :)

sto se tice arena timova samo sam u jednom timu 1700 3v3 de uzimam poene mada samo sto smo kreirali tim nov je , mozemo da dodjemo do 2k bez problema...

inspect u igri warr je Human zove se Andrija ( sto se tice pve gera inspect u igri ) ...... na Stormreaveru je ....

na AC se nalazi 45 lvl druid hordas Gnawkeer sve torbice 16 slota 100g na njemu na Twisting Netheru ........

warr ima BS 375 i recept iz BT swift shouldere mogu da napravim ......

na extra pve serveru mada dosta rade pvp jaka battle grupa .....

063-155-81-99 ponude mozete poslati na taj broj .....

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

Nelf rogue nick Kurisa, server Xavius...

Menjao bih za HORDU iskljucivo(sve osim druida, paladina i rogua naravno ), prednost imaju oni koji su na Sylvanasu.

Car je na armory snimljen sa combat talentima inace na ass/sub ima 1600+ AP, oko 33% crit, 11500 hp.

Ima i nesto pve oprema (oko 100 hit rating)

Ako bi neko hteo da kupi cena nije fiksna, mozemo da se dogovorimo

Javite se na 063/322-734

Link to comment
Share on other sites

WTT or WTS dwarf paladin od pvp healing ima 2/5 s2 i 3/5 s3 i jos nekih 2.5 poena u steku ima i lepu pve healing opremu i full epic dps opremu i nesto tanking gear-a.

Sto se menjanja tice bitno je samo da ima slicnu opremu.

Sto se prodaje tice cena je oko 150 e

Link to comment
Share on other sites

WTS human F warr

Name:Inqcs

Server: Twisting Nether

Profesije: Lw:374 Enc:375

PvP Gear: 5/5 Vengeful, vengeful mace sve vindikatore sve bg trinkete 75k honora, 4200 arena poena 100 all bg marks.

PvE Gear:Kharazan tank gear / Kharazan dps fury gear 2/5 t4, 120 bedge of justice

3k golda, epic flaying

Transfer moguc

prvi sam vlasnik acc-a

Link armory

Za vise informacija:

mob: 064/614-1885

msn Bartula_g@hotmail.com

cena po dogovoru!

SOLD

Edited by bartula
Link to comment
Share on other sites

Oglas za kolegu!!!

Human Warrior "Anihilation" dragonmaw-pvp , odlicna pvp oprema 4/5 vengefull i svi vendictor itemi Armory ,

50,000 honora , 2600 arena poena, epix fly mount (netherwing drake mount), 2500 golda

Acc uplacen jos 1 mesec.

Uz acc idu diskovi, promena maila i sq.

cena: 170 eura

kontakt na 063/8357-977

Na prodaju takodje Acc sa warriorom human f na "Stormreaver-pvp" ime "Stronghold" 63 lvl, aktivan jjosh 1 mesec cena 50 eura

Za oba acc cena je niza : 200eura

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Ovako...

Ovo nije jedan od "zomg i got full s1" likova sa 10 dana playeda, pricamo o necemu drugom.

Dakle:

Dwarf Hunter, moze da se transferuje, PvP server.

Full T5, full T6, full S3, sve u epic gemovima, full enchantovano, oko soma golda, preko 4k golda u potovima i elixirima za sunwell, _sve_ exalted, krsh opreme za razlicite specove, u prevodu: za ovog lika _ne postoji_ upgrade, a da je u igri trenutno.

Prvi vlasnik accounta, preko 150 bedzeva, na istom serveru imam jos 2 lvl 70 lika, 100 od svih BG markova, capovani honor i arena poeni... Maximalno nagruvani enchanting i jewelcrafting, imam sve sto postoji u igri osim 2 formule iz karazana.

First aid/fishing/cooking, sve je 375, svi recepti koji postoje u igri.

Medved iz zulamana, onyx netherwing drake, resistance setovi... Nema sta na liku nema, u bukvalnom smislu te reci.

Ponude slati na PM.

Smorila me je igra malo, dosle i neke obaveze, a ako ne dobijem ponudu koju smatram dovoljno dobrom, account, naravno, necu ni prodavati.

PistoleroS | Pablo

Link to comment
Share on other sites

Poz,

prodajem acc sa

Undead Priest na Xaviusu, lvl 70... full t6 PVE

Undead Mage na Xaviusu, lvl 70 ... grind char

Undead Rogue na Xaviusu, full 29 lvl twink

Prodajem ceo acc, nikakav trade....

More info, cena etc na pm

edit:

Mozhda dodje u obzir da se uzme priest posebno,

Od dana 1 na Xaviusu (ca 2god), nikada banovan, ili imao problema oko acc-a etc, moj od pochetka, played 125days. Oprema full t6 set plus randomi iz mh-bt, ofc max pimped sa gems&enchants, rep rev/ex skoro svuda, dmg gear onako, randomi iz kara, jedan t6 i poneki s1/2/3 item (slabo pvp igran) arena poena oko 2.5-3k i oko 15ak honor poena, tailor/herb maxed (mooncloth spec), flying epic ptica, obichan fly, ground epica 3-4 etc ... , herbs u banci, bg markovi, razni ress gear, random items, po koji gem, badge etc ...

Shto se tiche maga levelovan je za grind, ima par crafted i poneki pvp item s2/s3, 15ak k honora i oko 3k arena poena, ench/tail skills (spellcloth spec), normal flying, epic ground etc ...

I tu je twink Rogue 29lvl, max pvp itemi za taj nivo i max enchants ofc, ima oko ~ 80wsg i ~30+ arathi markova i oko 3k honora ...

Tu su josh i lock ~24 lvl i hunter ~30 lvl uz bank char ...

Ponude za priesta ili ceo acc na pm (bez debilnih ponuda plx ^^)

Edited by eggze
Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Blood elf paladina 70lvl ,Dunemaul server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Elfica

Night elf warrior 70lvl

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Nemirna

Night elf rogue 70lvl Haomarush server

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ivanuska

Night elf druid 70lvl Haomarush server koj ima 2dela sad tir6 mozda ce bidi jos neki bude ,mnogo bt /mh gear btw

link gear http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nemirna

svi ovi likovi imaju jos po dosta pve /pvp gear ,

low lvl alotovi Priest 47lvl ,hunter 32lvl

zovite na 011/329-1953 ili ingame

da likovi su svi na jednom acc ali ako ocete jednog lika moze i to bid 500+ za sve

Link to comment
Share on other sites

WTS Tauren Shamana

PvP server Hamaorush

Profesije :Enchanting 365/Jc 375

Resto PvP gear : 3x Vengeful , Merc shield ,ostalo gladiator svi vindicatori i svi najbolji epic gemovi u igrici koji postoje jc/bt

440resilience , 1700 healing done ,16.80% spell crit chance bez talenata ,11k hp-a ,9.5k mana.

Resto PvE gear: Zul`aman / kharazan / 1750 healing done 160 mana per 5 sec while casting

Enchatment gear :VENGEFUL SHOLDERS / Vengeful Weapons Mace main hand / AXE off hand // glad head / imam off set epice Zul`aman i 3x tier 4 sve vindicatore i sve epic gemove u opremi . 1350ap / 30 crit /350 resilience

imam 70 bedzeva

Elemental : Heroics/kharazan

Prvi sam vlasnik imam sve podatke ,Transfer je moguc etc

Mozete me naci na nemanjacs@hotmail.com na MSN ili na 064/291-43-46 Nemanja

Edited by nemanjawow
Link to comment
Share on other sites

Pozz , Imam acc na prodaju sa:

gnome M roguom 70

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...os&n=Shahen <<<

PCT UP , NAME CHANGE UP

ukratko 150 resi , 9500 helta oko 5000 honora atm i 700 arena poena ...

na accu se nalazi i human pala 41 lvl sa dobrim enchantingom

>>> http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nos&n=Sorte <<< PCT UP , NAME CHANGE UP

Bid je 5500 , buyout 6500

_______________________________________________________________________________

BTW: Imam tonu golda koje bi rado prodao , lik sa goldima se nalazi na MAGTHERIDON-u :) moze i ally i horda (preko neutralne AH) CENA 1gold - 1 din (CHEAP) - Prihvatam i game card za gold i to vrlo rado :)

________________________________________________________________________________

Za ortaka:

Prodaje full plavog Night elf M Prista na PVP serveru ,

PCT UP , NAME CHANGE UP

Ima alta 51 night elf roga ...

Bid 5200 , buyout 6000

P.S.: Prihvatio bi i neki trade koji bi mi odgovarao , a veeeeliki je + da taj acc ima game time , barem 5 dana da vidim malo lika !

KONTAKT: preko moba : 064/578-90-51 MSN,Yahoo messenger: dragan_gagi92@yahoo.com Ili PM: PM proveravam jednom u 1-2 dana tako da cete me lakse naci na ova dva predhodna...

Edited by Rexon
Link to comment
Share on other sites

WTS Tauren Shamana

PvP server Hamaorush

Profesije :Enchanting 365/Jc 375

Resto PvP gear : 3x Vengeful , Merc shield ,ostalo gladiator svi vindicatori i svi najbolji epic gemovi u igrici koji postoje jc/bt

440resilience , 1700 healing done ,16.80% spell crit chance bez talenata ,11k hp-a ,9.5k mana.

Resto PvE gear: Zul`aman / kharazan / 1750 healing done 160 mana per 5 sec while casting

Enchatment gear :VENGEFUL SHOLDERS / Vengeful Weapons Mace main hand / AXE off hand // glad head / imam off set epice Zul`aman i 3x tier 4 sve vindicatore i sve epic gemove u opremi . 1350ap / 30 crit /350 resilience

imam 70 bedzeva

Elemental : Heroics/kharazan

Prvi sam vlasnik imam sve podatke ,Transfer je moguc etc

Mozete me naci na nemanjacs@hotmail.com na MSN ili na 064/291-43-46 Nemanja

PRODATO

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 huntera, na Lightning's Blade serveru.

Hunter ima super PVE gear, spreman za Hyjal/BT, 2/5 tier 5. Od PVP geara ima oko 290 resa (svi vindicator honor itemi, vengeful head i merciless shoulderi) i 11k hp sa PVP specom - armory link Hunter je igran pretezno kao PVE char.

Hyjal/BT prequest trenutno na Al'ar delu, Vashj/Kael'thas treba da se lootuju.

Od profesija, engineering, mining, cooking, fishing i first aid na 375, ima epic flying mounta & roflocopter craftovan. Svi itemi socketovani rare gemovima + ima dosta epica u banci koji vise odgovaraju za MM/Surv spec. Ima oko 1000 golda na accountu, svi heroic keyevi, svi bitniji factioni exalted.

Na accountu drugih charova, lvl 1 banka, lvl 15 druid i lvl 19 NE rogue twink (1431 health, 185 AP, 19.82% crit) - armory link

Account nije banovan nikada, imam sav info o accountu, znaci preTBC/TBC kutije sa cdkeyom, secret question/answer itd.. Svi karakteri su transferable (nikad nisu transferovani), a i na trenutnom serveru imaju super reputaciju :)

Cena nije fiksna, zainteresovani na paunovic@gmail.com ili 065/295-05-69.

Link to comment
Share on other sites

E pa da pocnemo :) Imam 3 heroja lvl 70 na Agamaggan-u Alliance PVP server.

1. Prvi i najbolje opremljen je lvl 70 Night Elf Druid pod imenom Tsunamy. Isti je Feral specced i ima full T4 set i 1/5 T5 u momentu postovanja ovog oglasa (mozda uleti jos koji T5 item do momenta prodaje accounta). Poseduje odlicnu DPS opremu mixovano Sx itemi i PVE itemi.

- Link za DPS opremu: http://ctprofiles.net/97289 10,000 HP, 3,000 AP, 41.50% Crit, 320 Resiliance

- Link za TANK opremu: http://ctprofiles.net/97312 19,500 HP, oko 1800 AP, 35% Dodge i 75% DMG redukcije (govorimo o 32,000 Armora. U praksi moze i vishe od toga ali je beskorisno jer je 75% DMG redukcije max cap za feral druide). U raidu sam uspevao da postignem 22.500 HP-a i 40% Dodge shanse, raid buff naravno sa svim mogucim elixirima i scroll-ovima.

- Od profesija ima Injzinjering 375 skill i Mining 375 skill, imam sve moguce recepte za injzinjering (mnogo sati farmovanja). Trenutno imam Adamantite ore-a i Fel Iron Ore-a u banci ali nesto malo, u proseku po 5-6 plavih gemova od svih vrsta i nekoliko meta gemova (oko 10-ak) obradjenih i neobradjenih. Druid ima Swift Epick Fly Form-u (280% + trinket iz quest-a +10%, napomena Riding Crop ne radi sa druid-ovom fly formom) i ima klasicnog ground maunta na 100%. Imam oko 1500 arena poena u steku i oko 3000-4000 honor poena ( Smorio me PvP ).

- Druid je u gildi pod imenom Cursed Angels i radimo SSC 6/6 i TK 3/4 (Kael uskoro pada). Mozemo se dogovoriti da ostavimo druida u trenutnoj gildi ali pitanje je kako ce se buduci vlasnik pokazati kao Off Tank jer je to moje stalno mesto u svakodnevnim raidovima.

2. Drugi heroj je Human Shadow Priest pod imenom Lizijaja. Ima PVE i PvP opremu mixovano, S3 2/5, ima 930 spell DMG-a i 75 spell hit ratinga. Oprema na pristu je najvecim delom iz Karazana jer sam paznju posvetio druidu koji je moj main i prvi heroj sa kojim sam poceo da igram WoW. Isti se nalazi zajedno sa druidom u gild Cursed Angels na Agamaggan PvP Alliance serveru. Od profesija ima Shadow spec Tailoring 375 i Herbalizam 375.

- Link za Shadow Priest-a: http://ctprofiles.net/97326

- Za prista nemam sta puno reci uglavnom se sve vidi, ako uspem sastavicu mu Spell Strike set i stajace u banci tako da naredni vlasnik moze ili da ga koristi ili da ga proda. U steku ima oko 1500 arena poena i nesto malo honor poena.

3. Treci i heroj je Night Elf Hunter pod imenom Anhela. Isti je obucen vecinom iz Karazana ima oko 1000 arena poena i nesto malo honor poena. Uspeo sam da mu ustekam 100 badge-va tako kad dodje 2.4 patch menjam mu pantalone ili chest. Marksmen je u talentima, ima oko 1600 AP i negde oko 20% Crit shanse. Od profesija ima alhemiju 375 i skinning 375.

- Link za Hunter-a: http://ctprofiles.net/97529 (ima Head, Gloves i Pants T4 mrzi me da menjam podatke na prilozenom linku jer sam to skoro pokupio :) )

4. Pored ova tri heroja posedujem i 42 lvl human mage-a na Bloodhoof serveru ali on nije toliko bitan. Zelim da napomenem da na gore pomenuta tri heroja u momentu postovanja ovog oglasa imam 8000 golda u keshu i bice verovatno i vishe do momenta prodaje. Posedujem svu potrebnu dokumentaciju vezanu za dotichni account sto znaci da dobijate CD-Key, Secret Question i odgovor na isti i originalno pakovanje WoW i TBC-a. Mail cemo promeniti u momentu kupo-prodaje.

Pored svega recenog mislim da nece biti dodatnih pitanja, moj kontakt telefon je 064-256-36-33 na koji mi mozete slati ponude pozivom ili putem SMS-a, a ako vam je lakse mozete i preko PM-a - svejedno mi je. Molim vas da budete krajnje ozbiljni. Pozdrav svima :)

Edited by Tsunamy
Link to comment
Share on other sites

Cao

Prodajem NE male druid lvl 70

server:Dragonmaw

name: Whispwolf

/played time mu je oko 19 dana,ima 2-3(nisam siguran) season 1 gladiator epica ostalo je plava oprema,par itema iz Karazhana,extra guild za raid,skoro izlevelovan.Prodajem ga jer srkoz nemam vise vremena da igram,kupac dobija WoW cd-ove i Burning crusade cd-ove,promena maila,secret answer,sve nosite ne treba mi uopste.Na account-u ima dosta altova-44 Tauren shaman,40 Undead mage i jos dosta altova.kontakt sms-om na 0643867237(ne radi mi mikrofon na fonu,nemojte da zovete bezveze) a moze i pm ovde na forumu.Iz Arandjelovca sam,nije frka da dodjem do bg-a.

CENA:100 evra

Link to comment
Share on other sites

WTS Night Elf Warrior

PvP Orijentisan

Vengeful 2/5,Gladiator 3/5,Vindicator-Gladiator mix ostale opreme. Gladiator 2h Mace + Lionheart Champion. Ima sachuvano 1000+ arena poena i oko 7-8 hiljada honora.

Ima 1600AP + 34% crit unbuffed, sa nekim bednim buffovima izvlachi do 40% crit i 2100 AP .

Od profesija ima Mining 375/BSmiting 359

11500 hp unbuffed

Cena: 100 eura i account je vash sa sve podacima i diskovima sutradan (secret answer,e-mail (promena) game box original i expanzija(sa serial numbers))

- Moguc transfer

- Moguca promena imena

- Akaunt nikad nije banovan,hakovan i slichno (dakle chist ko suza) ako vam i taj info znachi.

Kontakt: PM ili na broj 064 888 3863

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...