Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem WOW ACC = > Priest 70, Mage 70 i gomila altova 30-50.

Ovako svi characteri su mi na Frostmane EU pvp (english) Serveru.

Priest Human lvl 70 ime: PITRO

Solidna healing PVE oprema, i Odlicna PVP Oprema (450 resilience, 1500healing, 11,200 hp unbuffed) (kao sto mozete videti na armory-ju). atunovan za karazhan naravno, ima sve heroic kljuceve itd.

Pitro priest

Mage Draenei FEMALE lvl 70 ime: NAYOBI

iako ne tako davno dingovan na lvl 70 ima par s1 i s1 oruzje.

Nayobi mage

a tu su i Rogue 46 Gemmnoob rogue i jos nekolicina karaktera lvla 20-40. (warlock , mage, druid, hunter, paladin)

Eh sad znam da nisam pruzio bas puno informacija i zbog toga se izvinjavam ali nisam imao bas puno vremena da o ovome razmisljam jer sam prestao da igram pa nisam hteo sad bas da se zanosim u pricu koji item imam koji nemam bla bla truc.

Ono NAJBITNIJE:

-account nije nikada banovan

-ja sam jedini vlasnik accounta

-niko osim mene nema acc name / password, security question, cdkey itd.

-na ovim likovima ima sve ukupno negde 400golda

-svi characteri mogu da se transferabilni

-svi characteri imaju dobru reputaciju na serveru, pogotovu sa srpskim delom ekipe

-ok sam lik, nisam neki prevarant / lopov, necu vas zajebati, necu imati zelju da vam trazim acc nazad ili nesto slicno, prestao sam sa igrom iz prostog razloga a to je jako los upseh u skoli.

-idem u treci razred gimnazije i nisam neki klinac, samnom mozete jako lako razgovarati, dogovoriti se, mozemo da se nadjemo bilo gde na teritoriji Beograda, najpogodnije bi bilo u igraonici Forum ili Deus.

-CENA JE JAKO SKROMNA:

120 evra BID

200 evra BuyOut

budite slobodni da mi posaljete PM u vezi BILO kakvih pitanja u vezi accounta / charactera/ itema / cene, bilo cega sto vas interesuje.

moj mobilni telefon

063 / 10 33 155 mozete zvati u bilo koje vreme od 9 ujutro pa do 12 uvece. samo bi bilo najbolje da posaljete SMS u slucaju da sam u skoli pa bih ja onda pozvao vas, nije mi nikakav problem.

Link to comment
Share on other sites

Poz ppl

Vrlo brzo budzenje profesija

1-375 i x-375 za manje od 3 dana [:D]

A i vrlo jeftino

Javi te mi na msn ivangen94@hotmail.com ili na mail ica08@beotel.yu ili pm ovde

Edited by Ivann

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

WTS UD rouge

server:Magnetheridon Eu

nick:Machival

pvp gear :full gladiator i 2 vengefulla od oruzja gladiator macevi,swordovi,daggeri

pve gear:3/5 tiear4 (chest ,head,legs) i random epice ...

rouge je full epic...

na rougu se nalzi oko 300 g

profesije su:helbalisam 375 i alchemy(transmuter sam)375

Ima EPIC fly mounta..

Na acc se nalayi i BE hunter 52 lvl .....hunt je na sylvanas-u

CENA:150 e

w me preko pm ili na broj 064-567-20-60

Link to comment
Share on other sites

WTS ACC

Na acc-u se nalazi UD warlock 70 lvl. Nick: Sasic, Server: pvp Magtheridon EU

PvE gear: uglavnom epici iz karazhana i heroic badgeva. Craftovan full set Frozen shadoweave i Spellstrike set. Imam dosta hita i crita... moze da se bude i affly i destro. 1100 spell dmga...

PvP gear: 13k hp, 433 resi, oko 1000 spell dmg.... to sve govori. 2/5 s2 i 3/5 s1 (prestao sam da igram pvp od s3 patcha).

Lik ima dobru reputaciju na serveru, moze da udje u mnoge dobre gildove (ima ih puno), ali ja nemam vremena za raidove.

Imam oko 45 heroic badgeva, 2000 golda, primal nethera i ostalih reagenta...

Dosta epic ground mountova i normal flying mount...

Na acc-u imam BE paladina 50 lvl i UD rogue 41 lvl... na istom serveru.

Imam SQ i mail, acc nikad nije banovan i lik nikad nije transverovan. Acc nije aktivan oko nedelju dana.

To je ukratko to o mom acc-u. Cena po dogovoru. Pare mi HITNO trebaju tako da cena nece biti visoka...

Telefon: 065-446-1230

btw ja sam vanjin drug, nemojte da mislite da smo hackeri ili nesto slicno... samo nas mrzi da pravimo vise naloga

Link to comment
Share on other sites

WTS NE hunter 70 na xavius pvp realmu

PvP gear : Full vengeful gear 5/5 ( sa shoulderima) oruzja vengeful waraxe i bow i full vindicator itemi sa cloakom Dory's embrace. 2100 attack powera i 34% crit shanse u pvp specu sa 12,2k hp i 415 resilience. Imam i 35k honora i 3400 arena poena koje cuvam za season 4 :P.

PvE gear : 3/5 tier 5 ranger general chestguard, Void Reaver greaves, Bracers of pathfinder, Blade of infamy i Rage melee weapons, Cloak of fiends, Beast tamer shoulderpads( t6 looking), Dragonspine Trophy i Tsunami talisman trinketi ali imam i Berserker's call. To sve daje 2650 attack powera i 34% crita sa 112 hit ratinga, a imam i survival gear sa 911 agi unbuffed. Znaci gear je uglavnom full ssc/tk (imam sve sto je moglo da se uzme iz tih instanci :P ) i malo geara iz BT i MH.

Ostalo : Imam epic flying i ground mounta ( od rare mounta imam talbuka nether raya i nether drake-a), od profesija mining /blacksmithing 375/375 ( chest od armorsmithinga na lvl 3 upgradovan i par epic recepata) . Na charu ima jos 1500g i 70 badge of justice koje spremam za 2.4 :P

To bi bilo to...posaljite ponude na pm pa mozemo da se dogovorimo oko cene ako ste zainteresovani.

PS: ne menjam lika za bilo koju drugu klasu, vec samo prodajem i cena nije mnogo velika jer zelim da se skinem s wowa :P

Edit: Cena samo 200e

/bump

Link to comment
Share on other sites

prodajem acc sa:

lvl 70 UD mage. +1120 fire dmg, 375 tailor, 375 jewlcraft. lepa pve epic oprema

mage

lvl 70 UD warrior pvp gladiator oprema, 375 mining 375 blacksmith

warrior

lvl 70 Belf paladin pvp gladiator/vindicator oprema +1450 hiling. low skill enchanting

paladin

svi likovi su na boulderfist serveru (horda)

pored ovoga na acc-u ima oko 5600g i banka u vrednosti od oko 600g

http://img139.imageshack.us/img139/5914/wo...08161410mg6.jpg

trazio bih oko 150e-200e

acc je licno moj i aktivan je do 15og marta, posle toga ne verujem da cu ga produziti, prodajem ga jer je wow poceo da mi oduzima previse vremena.

kontakt preko pp, gale@axpan.net, ako bude ozbiljnijih ponuda cujemo se preko fona

Link to comment
Share on other sites

WTS

na akauntu ima

45lvl warrior :Moskri sav gear u plavom

19lvl rogue twink: 100hp chest,40stam 12 agi pants,15 agi na oba weapona 9 stam braces 7 agi gloves 9 stam boots...

na njega puknuto oko 2k g za boost ,promenu geara etc....

i neki hunter 12 lvl ....

Ponuda na imbastrax@hotmail.com ili 064/913-0101 trenutno neam kreda [8D]

Akaunt istiche 29 februara

Link to comment
Share on other sites

prodajem orc warriora

full vengefull gear(2h mace i sholderi)+ full vindicator gear, najbolji enchanti i bt gemovi.

SVE reputacije exalted

epic flying mount

profesije jc i enchanting 375

62k honora i 900 arena poena

imam sav info za account secret answer i mail i sve

ponude na msn(pise mi u profilu ovde) ili pm

account NE MENJAM

samo prodajem

Link to comment
Share on other sites

Jel moze neko da mi pomogne

Pre oko 1.5 meseci sam postovo da prodajem magea i odma su mi ga bnovali na 3 h pa etc swe dok ja nisam izvalio da je to zbog rura i hteo sam da canclujem post ali su mi ga tad vec canclovali acc

Sta da radim plz ljudi help znam da malo kasno pitam ali jbga

"This is your life and it's ending one minute at a time."

Link to comment
Share on other sites

Prodajem WoW acc

Imam dva lika na njemu - Sylvanas HORDA

1. Paladin

3 Vrste gear-a.

PvE healing gear full epic +2020 healing

PvP healing gear oko 280 resilience

PvP Retri gear FULL 390 resilience sve uzeto od honora i 4/5 venge - Crit ide i preko 5k

+ jos dosta opreme

Profesije: Alch 375/Herb375

Epic mount

2. Belf Warlock

Full PvP preko 500 resiliance

Dobar PvE gear takodje - full epic

Profesije: Tailoring375/Mining375

7 meseci guild master najvece PvP guilde na Sylvanasu

Epic mount

Jos par heroja na acc (neka sitnina [smajli2] [smajli2] [smajli2])

Cena za acc oko 300 eur - naravno nije fiksno

Ovo je samo kratak opis. Zainteresovani za opsirniji info i ponude na tel:064/118-51-65 ili vucinicv@gmail.com

Veliki pozdraV

Edited by Julius Caesar
Link to comment
Share on other sites

WTS :

1. Hunter Tauren male lvl 70

server Lightning's Blade (PvP)

Sto se tice opreme ima 3x t6 , illidan bow , polearm od najentusa etc etc sve u svemu BT je geared , u banci 4x t4 4x t5 , skoro svi range tbc wep

Epic fly mount nether drake nether ray , LW/BS 375/375 masa epic itema koje moze da napravi takodje paterni iz BT/HM etc etc

Od PvP opreme 4x vengefull full merci vindicator.

2. Shaman Orc male lvl 70

server Sylvanas (PvP)

masa epica vecinom pvp , kz , gruul (znaci neke t4 stvarcice) skoro full epic enhancment gear , healing gear +1600 heal dosta elemental epica.

Alchemy/ herbalisam 375/375 epic fly mount ...

U obzir dolazi samo prodaja i ozbiljne ponude kontakt na telefon 064/232-7742 , prvi vlasnik cd key sve zivo promena maila etc...

I dalje se prodaje.

Link to comment
Share on other sites

Caos

Prodajem wow + tbc.Account sadrzi 70 lvl fulll epiced paladina [Maxal] profesije:Alchemy 375/Herbalism 375 .Njegove statistike mozete videti na ovoj slici.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009319xpiAZ.png

Takodje na accountu imam 3 fully twinkovana alta 38 rogue [Macal] profesije:Leatherworking 187/Skinning 260.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009278djmjl.png

Pa zatim 24 lvl hunter isto twinkovan sa veoma dobrim enchantovima na oruziju i itemima [Maxel] bez profesija.Jos informacija o itemima na liku Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009290pVWGU.png

Takodje 25 lvl mage profesije:Enchanting 205/Tailoring 168[Maxol].Jos informacija Blizi pogled na herejove iteme klikni OVDE

1009299OkumR.png

Ko je zainteresovan moze da mi posalje private message ovde ili da posalje e mail na maxso90@yahoo.com

<<<Cena 100eura>>>

Svi likovi su na realmu Aggramar EU server

Link to comment
Share on other sites

Prodajem restoration troll shamana lvl 70.

Nalazi se na pvp serveru Haomarush.

Shaman ima i pve i pvp gear.

Pve: 3 dela t4,i random epike,ima oko 11k mane i 130 mp5 unbuffed.

Pvp:2 dela veng,3 merci,ima veng mace i veng shield.Full vindicator (i trinket). 11k hp, 9,4k mane,17% crit, 1750 na healing

Dodao bih da je game card tek uplacen i da je shaman u guildi koja ubija Illidana !

Cena je oko 220e, moze i dogovor ako treba. (samo prodajem,necu trade)

Kontakt telefon je 064/341-3090

Link to comment
Share on other sites

WTS ili WTT

Na nalogu se nalaze dva chara. NE rogue 70 xavius full s1 i vindicator, mongoose mercedes offhand. Name Dabome

Drugi char je orc warr 70 lvl sylvanas full s1 i vindicator.

Menjao bih za jednog chara na sylvanasu sa "boljom"opremom. Voleo bih da je undead warr ili priest, ili za taurena shamaniju..

Ako bih prodavao cena je 150e.

Kontakt na 0644724448

Link to comment
Share on other sites

za ortaka

___________________

WTS/WTT

Orc Warlock lvl 70 server Haomarush(PvP)transfer rdy

Lik ima 2 dela s3,3 dela s1,vindicator wrist i waist,honor back,epic boots iz heroica,neck sa princa,gladiathor wand,epic offhand od badzeva,ima jos i neke epic iteme za PvE

Ima enchanting 375 i tailoring 366,first aid 375,flying 60%,i normal 100%,u guildi koja radi SSC,TK,Gruul,Kara

CENA:70 e(moze i po dogovoru)

mob 063/73-89-039

msn milancar2@hotmail com

chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kupujem prazan wow account ... likovi me ne interesuju imam svoj koji zelim da prebacim i da nastavim da igram ... veoma pozeljan i tbc ... trenutno mogu da kupim novi za 2800 dinara (znaci tu imam wow sa tbcom i mesec dana igranja )... cisto informativno ... znaci manje vise sve ispod te cene me interesuje jel otherwise mi se ne isplati ... moguca kupovina 2 prazna accounta ..

Pozz ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...