Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS

1.ACCOUNT

Tauren lvl 70 male

DRUID

PvP server Sylvanas

Gear: full epic s1 gladiator za heal, 1h healing i off hand. S3 chest. Ostalo veteran healing. Prstenje s2/s3 heal. Oko 400res.

full epic PvE feral gear (skoro sve iz karazana, craftovano dosta, dosta iz heroica, par stvari iz SSC itd..)-u maci oko 2500ap sa 37crit

full epic PvE heal gear (karazan, heroici, rep) kombinovano sa PvP heal gear je ceo epix.

Profesije: Eng 360 i Ench 300

Rep: Pre TBC sve skoro exaltet, TBC reputacije sve reverd+

Mount: Epix land, normal fly

Gold: 4000g na njemu i razni mats.

Lik je oke sa svima na serveru, ima dosta friends.. LvL-je preko grinda i instanci do 70 tako da su mu sada ostali ceo shadowmoon i jos dosta oblasti po pola za questovanje. A to u kombinaciji sa ench daje dosta kinte.

IMA uplaceno vreme trenutno, jos 1 mesec.

MOZE da se transfer/promeni ime.

Imam sve vezano za acc: secret q/a, mail, cd key...

CENA: oko 150e - svaki dogovor moguc(cena sa goldima, moze i bez za manje para)

(mozda moze i zamena za horde huntera sa pvp servera ali da je oprema dobra)

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Drudi acc:

lvl 70 tauren warr male

server pvp sylvanas

full s1, thunder oruzje

min 375 bs 350

normal leteci, epix land mount

Lik je bivsi rank general, ima titulu conquer i 65k lifetime kills

Dugo nije igran jos od kraja S1

nema trenutno uplaceno vreme

lik je transferable i moze mu se promeniti ime

Na acc se jos nalaze i lvl 60 mage human, lvl 63 hunter orc.

Cena : 120e - moguc dogovor - moze i zamena za horde huntera sa pvp servera

Kontakt-062/ 1 203 703

Igor

Druid: 130e

Warr i kompanija 100e

Link to comment
Share on other sites

e jel oce neko da proda 300g na silvanasu treba ortaku za flying mounta samo tolko mu fali a nemoze da izgrinda (holly paladin) :D aj javi te me i na msn ili na pm

ako si iz novog sada moze... 2dinara gold (na te male cifre)

inache gold na sylvanas u 20eura 1k golda !!! pm ili 0642915087

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

WTS

na akauntu ima

45lvl warrior :Moskri sav gear u plavom

19lvl rogue twink: 100hp chest,40stam 12 agi pants,15 agi na oba weapona 9 stam braces 7 agi gloves 9 stam boots...

na njega puknuto oko 2k g za boost ,promenu geara etc....

i neki hunter 12 lvl ....

Ponuda na imbastrax@hotmail.com ili 064/913-0101 trenutno neam kreda [:D]

Edited by CoRLeoNe-DeNiRo
Link to comment
Share on other sites

Prodajem WOW acc, prvi sam i jedini vlasnik, imam sve podatke - mail, secret question & answer...

Cena je samo 200 eura.

Na mom accu su sledeci likovi:

1. 70 Human Warlock (Chromaggus), ceo vindikator sa ench prstenjem 12 dmg, battlemaster trinket i ceo s3 osim oruzja i ramena. Oko 2000 poena u steku. Druga profesija je JC 375. Epik flying

2. 70 NE Druid (Chromaggus), ceo vindicator, ceo s1 osim chesta koji je s3. Oko 1000 poena u steku. Lock i druid imaju zajedno oko 4000g!!!!! Slab PvE gear. Ima 310 ench i matse do 370 da bi enchantovao prstenje.

3. 70 Tauren Hunter (Vashj), plav pve gear uz poneki epic, pvp gear nema, 3500g golda na tom charu. Full dragonstalker 8/8 :)

4. 60 Undead warrior (Haomarush) Old school tanking gear :p

5. 40 Rogue (Chromaggus) DWARF!!!

Kontakt preko pp na forumu ili dovlos12@yahoo.com

pozdrav

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 3x70 lvl na Xavius-u, ni jedan lik nikad nije transverovan

1. Human Rogue (Gotten) full epic PvE(od kara do TK)/PvP(+400 resilience), + zavidna kolicina epica koje kombinujem , sa svim reputacijama Exalted, epic nether drake (280% flying mount)

armoury link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...us&n=Gotten

Herbalisam/Alchemy(elixir master) 375/375 sa velikim brojem end game recepata

2.Human Warlock (Anagard) full epic(1200 shadow damage) takodje zavidna kolicina epica koje kombinujem, sa svim reputacijama Exalted (osim CE 17500/21000) , epic flying mount (280% flying mount)

armoury link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Anagard

shadoweave tailoring/enchanting 375/375 sa dosta recepata (npr soulfrost, 35agi na 2hand itd...)

3.Drenai shaman (Sapien) 90% epica normal flying trenutno je enh sa 1300 ap a u banci ima i healing opremu sa par epica +1300 healinga

dragonscale LW i skining 375/375

armoury link: http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Sapien

Na acc ima jos NE prist 68 lvl, i jos dosta lvl 20-40, a na likovima ima oko 2500g i bar jos toliko u mats-ima

cena: oko 350e uz moguc dogovor

kontakt : na mail markozubteh@yahoo.com (posaljite broj telefona pa vas ja zovem)

Edited by Marko015
Link to comment
Share on other sites

WTS Blood Elf PALADIN Iwa

EU Server Laughing Skull Transferable

Imam CD key,SQA,dajem kutiju i sve sto treba jer sam prvi vlasnik,nikad nisam bio hackovan/banovan/suspendovan....

GEAR:

Holy: Healing PVE oprema vecinom iz TK/SSC (2/5 T5) sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH)

stats: 21.95% crit na holy, 1796+healing,102 mana regen while casting ARMORY

WARCRAFTER (u slucaju da sam retri)

Prot: Tanking oprema KZ/crafted sa slabijim gemovima i enchantima

stats: 505 Def,11k HP WARCRAFTER*

Retri: Retri PVE oprema KZ/SSC/TK/crafted sa najboljim enchantima i rare gemovima (ne BT/MH) + Hammer of Naaru u banci

stats: 1662 AP,26.53% Crit WARCRAFTER*

JC i Mining 375,od rare designs tu su Bright living ruby,Luminous Noble Topaz,Wicked Noble Topaz,Dazzling Talasite,Sovereign Nightseye,Rigid Dawnstone itd..

700g,epic flying Netherdrake,epic pala ground mount, MH / BT attuned...

contact:

063/7306051

msn iwanm@ns.sbb.co.yu

ili pm

*stavio sam linkove ka warcrafter stranici jer zelim da neko ko je zainteresovan vidi i onu opremu koju trenutno moj char nema na sebi.

Link to comment
Share on other sites

WTT Warlock Sylvanas Horda lvl 70 i Warrior Sylvanas lvl 61 rested do 63...

Warlock Gear : Ima S1 Head, Tailoring Frozen Shadoweave Shoulderi , Boots iz SP Heroic Epic , I 15k honor poena tako da cu da uzmem S1 Chest Verovatno...Ima 1200 Golda , Normal Flying MOunt , 310 Enchanting , 358 Tailoring i mnogo mnogo Enchanting Matsa tipa 400 Arcane Dusta , 50 Greater Planar Essence , 8 Large Prismatic Shards....Gear je realno losh poshto je TBC sav PURPL3 P1X3L2 ali lako se grinda honor i ima 500 arena poena...

Warrior Gear: Old School Epix i Outland Blues itd.

Menjao bih za Warrior, Rogue, Shaman ili Prot Paladin ali ponudite shta bilo pa cemo videti...

Prvi sam Vlasnik tako da imam CD-ove , E-Mail , SQ/A sve sve...

Mozhda bih ga i prodao ako naleti neka lepa ponuda...

Mozhete me PM ili me Addujte na MSN : RonJeremy-24.7@hotmail.com

vulgarni potpis

--admin

Link to comment
Share on other sites

WTS lvl 70 Blood Elf Paladin

Armory Link : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Delirium

Profesije:Engineering(352)/Mining(375) i First aid(375)

Ima 2k arena poena

Pored ovog heroja imam i druida 69 lvl!Rested je pa udrite sa levelom :D

Sve ukupno na oba chara sa bankom oko 500 golda,Charger(paladin mount) i PvP Kodo,i normal fly mount.

Solidna Holy Oprema

Kontakt : simke@axpan.net ili PM

Cena : Po dogovoru(ozbiljne ponude)

Edited by Delirium
Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Blood Elf Female Priest lvl 70,Normal Server Emerald Dream (PvE)

Priest je PvE orijentisan i ima 1600 na healing. Sa enchantima moze da se izvuche do 1850 +

Od profesija ima Enchanting 359 i Tailoring 375

Ima full Mooncloth set i nekoliko random epika za level 70,ima i healing neck od world bossa.

Exalted je sa Cenarion,Shatar i Scryer frakcijama,kao i sa Undercity-em i Trolovima

Ima flying mounta 60% kao i Raptora,UD konja ,Gusku i mislim Vuka 100%..

Tu su Troll Mage 50+ lvl i Dranei Warrior 40+ lvl

To je ukratko..dobijate sve podatke u vezi accounta i kutije,sqa,promena maila,

Vishe informacija:

Kontakt : Paja 063 850 29 01 ili ovde na PM

Cena: 80 eura (hitno)

Napomena: Lik je od moje devojke,nije uplacen vec duze vreme,ali je odluchila da joj vishe ne stoji iz razloga jer ima obaveze oko Faxa..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT

NE Warrior S3 2/5 ,S1 3/5.. S1 2h Mace + [Lionheart Blade] I josh dosta dosta toga 12k HP unbuffed, 35% Crit i preko 400 res.

Warr je na PvP serveru.

Za vishe info-a iskljuchivo na PM i dalji kontakt.

Ukoliko kupujete cena je 150 eura (moze i dogovor)

A ukoliko zelite trejd ,trejdovao bih ga za nekog UD warlocka na PvP Serveru sa mogucim transferom,i slichnom opremom,ukoliko ima PvE opremu slichnog ranga mogu i da doplatim..

-----------

Takodje prodajem gold na Chromaggus Serveru Alijansa,golda ima u neogranichenim kolichinama :)

1000golda = 2000dinara

Moze i dogovor ako uzimate vece kolichine golda.

Takodje javiti PM za vishe info-a i dalji kontakt.

camuga i jos derpe..gde ces bolje...

Link to comment
Share on other sites

WTT orc hunter 4/5 venge, full vindicator,full enchantovan/soketovan ,375 skin/lw ,375 cooking /fishing,epic fly mount ,nether ray , 2500 arena poena u steku.Server Kazzak

za iskljucivo female:

blood elf rogue ,priest ,mage

night elf rogue, priest

drenei priest, mage

PREDNOST HORDA ,

lik mora da ima opremu pribliznu kao hunter

moze i prodaja ,cena po dogovoru

Ja sam vlasnik acc-a i imam sve podatke

kontakt na PM ili mail mizerija@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

WTS acc

Na acc-u se nalazi UD warlock i jos par high lvl likova solidnog geara.

Warlock ima imba PvP gear i solidan PvE. Lik je stvarno IMBA.

Ne mogu da kazem kako se zove i na kom je serveru preko foruma iz nekih svojih razloga, ali ako me kontaktirate sve cu vam reci u vezi warlocka i ostalih likova.

Kontakt na tel: 0654461230

Cena je samo 120 evra zato sto mi je HITNO, ali acc vredi mnogo vise (i preko 200 evra).

*ja sam drug od vanjaxa, nemam svoj nalog na forumu zato samo saljite poruke na mob jer ne mogu da citam vase PM na sajtu.

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Prodajem account sa 3xlvl70 (lock,rogue,shamy) i pregrsht 40/50/60+ uglavnom horde chars. Account nikada nije bio banovan/hackovan/statijaznamcimevec. Prvi i jedini sam vlasnik. Chars su trasferable. TBC diskovi, mail, secret question & stuff included. S`obzirom na to da je ulozeno skoro 3 godine casual igranja, sto u prevodu znaci da gear nije "oh, so great!" (najbolje gearovani char je resto shamy sa kombinacijom s1/s2/s3; sa par pve items oko 1.7k healing bonusa), ponuda od 150-200 jura bi za mene bila vise nego prihvatljiva.. Need more info? rebarce@gmail.com, 0646128154 or pm.

Edited by norman
Link to comment
Share on other sites

WTS

na akauntu ima

45lvl warrior :Moskri sav gear u plavom

19lvl rogue twink: 100hp chest,40stam 12 agi pants,15 agi na oba weapona 9 stam braces 7 agi gloves 9 stam boots...

na njega puknuto oko 2k g za boost ,promenu geara etc....

i neki hunter 12 lvl ....

Ponuda na imbastrax@hotmail.com ili 064/913-0101 trenutno neam kreda [:D]

Link to comment
Share on other sites

Poz svima.Prodajem lika druida ime Lilika server Twisting Nether (Alijansa)

Ovako,od pvp opreme ima full vengeful i sve vindicator iteme sa bt soketima i odgovarajucim enchnatima (11.5k hp no buff i 375 resilijensa max je 501) po 100 markova iz pvp-a i nesto malo honora al ima sve tako da ni ne treba (4k arena poena)

od pve opreme ima 3 dela t5 1 deo t4 i crafted engineering glavu,i oslale off set stvari iz za/mag/ssc/eye sve nasoketovano i enchantovano

skill engineering 375,herbalisam 375,first aid 375,epic fly mounta i nesto feral opreme

ima kljuceve za sve heroice i bt pre q

transfer nema cd-a

Cena je 350 evra,za vise informacija 064-34-94-752 ili na e mail kokosipapaja@yahoo.com

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...