Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Pozz svima.

E ovako moj drug prodaje priesta na dunemaul serveru,ime je mindtaker UD je.

Gear:Ima i pvp i pve geara i shadow i holy,disc/holy..od pvp opreme za disc/holy ima 4/5 vengefull seta fale samo shoulderi,pored toga ima wand i off hand vengefull i sve vindikatore,statusi 1500 healing,445ressilance,12.5k hp,10,9k mane u pvp gear,onda od pve holy geare ima whitemend set,ceo primal mooncloth,i mesano iteme iz kara/grull...pvp shadow gear ima 3/5 merciless i sve veterane i ima staff od curatora...pve shadow gear ima ceo frozenshadow weave i spellstrike ostalo je mesano kara/grull 1020 spelldamage.Obican flying mount,na liku ima oko 100g.

Transfer je omogucen

Kontakt na pm ili 0649659397,molim vas razumne ponude.

Takodje ima i drugi acc sa hunterom 70lvl,name:vladikus,tauren je.Ima i pvp i pve geara.Od pvp geara ima 3 merciless 1glad 1 vengefull,ima merciless xbow,polearm tralmar revered,ima i sve veterane ofc.U pvp speccu ima 13k hp,6k mane,1550 ap,26%crita.Pve gear 3/5 t4,i mesano kara/grull itemi.Huntera dajem za 100-120e,transfer je omogucen.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WTS-Zeleo bih da prodam NElf rogua 70 lvl na crohmagusu pvp server, od pve opreme ima full t4 (5/5),fools bane , gladiator mace, gladiator sword ,merciles sword,maelchasan,merciles galadiator dagger,u pve giru sa combat daggerima imam 1800 apea i 32% sanse za crit i 225 hit ratinga , od trinketa ima medalion of the aliance ,bloodlust brunch, trinket iz bma ap/crit,trinket od opere za hit rating,exalted sa shatary scyguard trinket, od pvp opreme imam 3 vengful i 2 mercilesa ,sve enchentovano sa najboljim socketima. (btw skoro sva oruzija imaju moongose i 20 agility)sve vindicator iteme i oko 420 resilenca i 1620 ap u pvp giru sa svim enhetovima ofc, imam fly epick mounta Netherdreka i nethereya i obicnog alijansinog fly epicka, imam neke t1 delove u banci:P dosta potova i svega dobra reputacija na serveru,takode imam neke altove 40 druid nelf 27 warlock,acc je uplacen jos mesec dana ja posedujem security q email kutiju wowa znaci sve dobijate, nema transfer na cd.. to je ukratko to.

Samo ozbiljnije ponude molim

kontant a.mladen@hotmail.com ili 0644961039 (mladen)

Link to comment
Share on other sites

Kupujem za ortaka:

-NE FEMALE drooda

-NE ili Human Female Roga

-NE ili Human Female Priesta

-NE female ili dwarf male hunta

-Shamyja, svi sem male drenai

Pozeljno je da likovi budu na pvp serveru, 55lvl+, da budu neki od ovih gore navedenih clasa i rasa, acc da ima promenu maila, SQ, CD-key i ostala sranja koja idu uz to. Dajem do 100e. Ako je nesto stvarno dobro idi doplata ofc. Kontakt ndjokic@Inffo.net ili decius7500@gmail.com

Takodje kupujem BT/MH Gearovanog dps warra ili roga

Link to comment
Share on other sites

WTS account sa tauren druidom ( KICPE ) na serveru sylvanas , extra reputacija na serveru , u guildi koja cisti ssc , 3/4 tk , MOONKING oprema , 1000 spell dmg u pve opremi ( t5 pantalone ) , u pvp opremi 952 spell dmg 10800 hp , 390 res , ( 3 venge 1 merci 1 glad , 1000 arena poena u steku ) , ima enchanting 370 ( enchantovane fingere ) . . . acc je aktivan do 8 februara .

cena 150e.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

_______________________________________________________________________________________________________________________

WTS account sa warlockom burningtime , ima enchanting / tailoring , od opreme 3 glad 1 venge , i 1000 arena poena u steku , ostalo plava oprema .

ovaj acc nema secred question .

cena 50e.

Edited by kicpe
chucknorris1205880463.jpg
Link to comment
Share on other sites

WTT 2 exstra girovana heroja za jednog po mogutstvu samman ili warr

MOJI LIKOVI SU ROGUE I PRIST

ROGUE ima 3 dela S3 i dva dela s2 i ima 3k poena u steku

PVE ima 1850atp ukratko

PRIST : ima 4dela s3 i 460resilliansa

od PVE ima nesto malo 1650 hilinga

OBA HEROJA IMAJU EPIX MOUNTOVE I PROFESIJE DO 375

MENJAO BI OVA DVA HEROJA ZA WARRA ili SAMMYA , ALI I OSTALE PONUDE DOLAZE U OBZIR

KONTAKT SAMO NA mob 063602962

e da oba lika su ally na silvanasu i na istom su acc-u

POZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!

Edited by bojanpaunovic
Link to comment
Share on other sites

LVL 70 Orc Warrior Sylvanas, Swarovski titula: Conqueror

Full Vengfull(i shoulderi), Vengfull Sword+Stormherald Full epic gemovi iz pvp-a, jewelcrafting-a i black templa. Takodje je full vindicator, sa svim enchantima. Od trinketa ima grulov trinket, pvp trinket, pvp batllemaster's i crit trinket iz BM-a.

Od tenking itema ima full t4 i sve karazan epice i dosta dps t4 delova i jos neke random zajebancije.

Profesije Black Smithing i Jewelcrafting

Ima epic flying mounta. Transferable je.

Uz account dobijate i kutije i od TBC-a i obicnog wow-a i promenu secret questiona i email-a. Account je aktivan jos mesec i po dana.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...amp;n=Swarovski

Ponude saljite na djordjevitj_bojan@yahoo.com ili me mozete kontaktirati na telefon 061 161 7 882

Current bid 200 evra, ponuda vazi jos naredne dve nedelje.

Buyout 400.

Edited by trademark
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Prodajem Elf Druida na Emerissu

Gear : Duze vreme je bio Feral orijentisan ali i restro gear isto tako i balance. Evo kratak spisak: 3/5 t6 za feral (chest,gloves,shoulders), 4/5 t5 (head,shoulders,legs,gloves), 5/5 t4, Cursed Visions of Sargeras (Illidan head), s2 mace, staff iz Hayjala, ap trinket iz ZA i dodatni necks / rings / trinkets and ostalo, isto tako imam i feral pvp gear od kojeg ima 4/5 Merciless + full vindicator za ferala; Healing gear now: u pve ima oko 1814 healinga i nekih 300 mana regen a isto tako ima i 4/5 Vengefulla (shoulders,chest,gloves,legs) + s3 mace za healing i ceo vindicator i healing trinket sto daje + 1750hp; Balance gear toga imam nesto sto sam uspeo da uhvatim (itemi koji nikome nisu trebali).

Jos uvek je u guildu koji cisti BT i Hayjal za 2 dana svake nedelje samo kao non raider status.

Najbolji deo druida je to sto ima Raven lord mounta.

Spreman je za transfer

Cena: ispod 500 eura nebi da ga dam

Email: wowmilos@yahoo.com ili MSN nynmilos@hotmail.com

Broj, samo zvati do 2 sata : 0637014652

/Bump it

Link to comment
Share on other sites

ajd kad treba podsetnik da ga napishem (mada sam sebi ispadam glup da svakog meseca moram ovo da ponavljam)

kada pozhelite da bumpujete svoj oglas:

- pogledate na kalendar

- ako je razlika izmedju originalnog posta i reposta/bumpa manja od 7 - ili se pomirite sa chinjenicom da ce repost/bump biti obrisan ili prichekate da razlika poraste ...

Link to comment
Share on other sites

Ovako prodajem dva acc za smesne pare posto definitivno batalim wow:

1acc :70 shadow priest troll na silvanasu smara me da pisem evo vam ide pa pogledajte na amrmoriju Tazzdingo cena acc:5000din

2acc: 64 paladin dwarf na neptulonu pvp server i alt 39 ud ovaj acc je aktivan do 7 februara pa ko voli nek izvoli cena 2000din

ACCAUNTOVE PRODAJEM SAMO NEMENJAM CENA JE FIKSA

ZVATI NA 0643444390 BG SAMO!il ako vas nesmara da se cimate do mene :D aj uzdravlje

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 70 level male night elf rogua : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...p;n=Ac%C3%ACd...

Ukratko, vengeful rukavice, gladiator's chest, gladiator's leggings, merciless shoulders, merciless kapa, merciless gladiator shanker, merciless gladiator's shiv, gladiator mace-ovi i vengeful mh mace, medallion of the ally ofc, pvp trinket sa resilience-om ( heal na use), ap trinket od 30k honora, 2 veteran itema i ostalo vindicator...ima samo jos jedan alt 34 lvl ud rogue na auchindounu, nekoliko 8-9 nbt naravno...nikada nisam koristio migraciju ni za jednog lika...

Cena bi bilo nesto manja jer su profesije unlearnovane a golda ne znam ni da li ima :/, obican flying :/ to bi bilo to.... pm!

PvP je server , transfer spreman, menjanje imena :PPP

offer

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

WTS Resto Shaman lvl 70 Hamarush PVP Server

Sve Key za heroic imam

Kharazan attunmend

400 golda na accountu i jedno 500 golda u banci i na altovima

Kharazan/Heroic Elemental oprema

Enchantment 3x tier4 / kz /heroic /glad main hand /princ dagger off hand

Resto : Full vindicator ,3x Vengeful ,2x Gladiator ,Gladiator main hand,Merc Shield ,battle master trinket 88healing done

3.1k arena poena ustekano, 15k honora ,440 ressiliance kad koristite lesser healing weave 466 resilience,11k HP ,9k Mana ,1700healing done ,Najbolje gemove u igrici epic sam stavio i imam jos u banci...sve enchante imam etc....

Ima Spreman transfer imam sve podatke oko accounta SQ etc i account je produzen do 22 februara

Tradeovo bi za : Priest-a ,Warlock-a ,Rogue :Slican gear ako nije sa istog servera doplata za transfer,ako je bolji gear nemora :p

Contact : 063/291-43-46 Nemanja ili na Nemanjacs@hotmail.com MSN

Edited by Redstar-Bruceleeffs
Link to comment
Share on other sites

WTS orc warlock lv 70.server Spinebreaker.guild Hyjal 5/5 BT 6/9<ilidan umire u roku od 10 dana najvise

PVE oprema ssc,eye,hyjal drops nije dugo u gildu mozda 3 nedelje tek sam sad skupio dkp za t6 tako da cekam i to ovih dana

PVP 3 s2 1 s3 1s1,gladiator spell blade,battlemaster trinket

1000 golda,epic mounti. imam shouldere iz Bt.

ponude na 0642284411 Aca,nemojte neku jadnu cenu posto je lik extra i u pve i pvp :D

javite se.....

Link to comment
Share on other sites

WTS ACCOUNT

Sylvanas PvP

Transferable

Warrior human female 70 pvp orijentisan (atm) name : Pwnator

~250 resili dobar krit odlican ap

Full veteran, legs vengeful

Sholder / hands mercilez i chest gladi

Ima fullepic tank gear

i dps gear je okej 170 hit 1800ap...

Imam neku zezanjciju od geara petove itd (brefest equiped ! ^^)

Ima epik flajinga itd

Imam honora na liku oko 10k ako ne greshim.

imam neke mutave altove tu al' su nevazhni

Imam jedno 3 dana played na banci name : Pwnbanka

Nudite realne cene ja neam ideju kolko bi moglo da koshta ovo moje chedo

kontakt na msn-u gh0sty90@hotmail.com

Kontakt preko maila qracitj@yahoo.com

Mozhe i ovde preko PM-a

Ako neshto nisam napomenuo a zanima vas slobodno pitajte.

Peace

Omgwtf BUMP!

Omgwtf BUMP 2

btw moj broj mobilnog je 0638479839 zgodne devojke mogu isto da pozovu non accout selling related ^^

Edited by Gh0sty

We Got Dream Team Stats

Who want beef now :o

Link to comment
Share on other sites

Pozz! Prodajem Tauren Druida lvl 70 na Jaedenar EU realmu.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Meffisto

Takodje, tu je i lvl 49 twink BE mage - Vazer

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nar&n=Vazer

Na serveru je downovan Illidan, tako da nije neki shit.

U solidnoj je guildi koji radi kara/ ZA/gruul's.

Kontakt na 063/8000-257 - Djuke

Link to comment
Share on other sites

(Hybris) LVL 70 dreanei female paladin, Boulderfist pvp

Retri gear: 2/5 vengefull 2/5 gladiator, s2 shoulderi...svi ostali pvp itemi (boots,rings,belt,bracers,neck) s1 2h sword, enchanti itd...

Holy gear: 5/5 gladiator, svi pvp healing itemi, s1 shield i s1 healing mace, enchanti...

Na liku ima 380 arena poena i ~20k honora ustekano. Epic ground mount ali je bez fly mounta.

transfer moguc... Ja sam vlasnik acc, kupac dobija sve potrebne podatke.

Ponude slati iskljucivo na PM.

100e

izgleda da je Droljex odustao od kupovine tako da je acc i dalje na prodaju.

Link to comment
Share on other sites

Wts Human mail paladina, paladin ima 1800healing bonusa i 10k mane, sasvim spreman za ssc/tk, ime je vanjaxx pa pogledajte armoury, char nikad nije transferovan, tako da je transfer moguc, retri gear je prosecan, cena 100e, kontakt tel:064/9300-209

p.s uz acc idu SQ, promena emaila, i kutija

Link to comment
Share on other sites

WTS/WTT ACC

Na acc-u se nalazi UD warlock 70 lvl. Nick: Sasic, Server: pvp Magtheridon EU

PvE gear: uglavnom epici iz karazhana i heroic badgeva. Craftovan full set Frozen shadoweave i Spellstrike set. Imam dosta hita i crita... moze da se bude i affly i destro. 1100 spell dmga...

PvP gear: 13k hp, 433 resi, 970 spell dmg.... to sve govori.

Lik ima dobru reputaciju na serveru, moze da udje u mnoge dobre gildove (ima ih puno), ali ja nemam vremena za raidove.

Imam oko 45 heroic badgeva, 2000 golda, primal nethera i ostalih reagenta...

Dosta epic ground mountova i normal flying mount... ali ipak to je lock (moze brzo da se izgrinda za epic).

Na acc-u imam BE paladina 50 lvl (Dzanki) i UD rogue 41 lvl... na istom serveru.

Lik nije nikad transferovan tako da moze slobodno da ide gde hocete.

To je ukratko to o mom acc-u. Prodajem ga za 150e. Menjao bi se za slicno gearovanog rogua (mora da je horde). I ostale klase dolaze u obzir, ali svi osim rogua moraju da su bolje gearovani.

Telefon: 065-446-1230

Edited by Karaccthehunt
Link to comment
Share on other sites

WTS Orc Warrior 70lvl Haomrush PVP (zdravkin)

U guildu sam koji radi activan kz i za i gruul imam

Gear: PVP s1 5/5 i Mace Imam kacigu s3 i fale mi trinkete za full epic... Ako zahtevate i to mogu nabudziti

Tank gear:I nije neki imam epic kacigu iz kz i jos neki itemi plavi za tankovanje ali nvm zato sto sam u guildu u grp 1 off tank i uzecu veoma brzo dobar gear...

Imam Epic kopnenog maunta kao i epic fly maunta.Reputacije su solidne Honored Revered i poneka Exalted

Na acc ima jos i neki altovima na drugim serverima : Mage 31 hunter 21 i jos nekih likova 10-15lvl

Cena:Bid 220e

Kontakt:: Msn.Igor_izzy-94@hotmail.com

I mob: 0645262139

Mozda to i jesu vece pare ali za ovo sto ja imam epic fly maunt i tako to ...nije mnogo...

Caos...!

Edited by boomnis88
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav....

Menjao bi lvl 70 dwarf warriora za lvl 70 troll ili unded male rogue-a na pvp serveru. Za vise informacija saljite mi PM ili mail: lukoica@hotmail.com

To je to, cekam ponude.

P.S. Stiglo NAM je mnogo PM-ova gde nam kazu da mi "valjamo" accounte ili tako nesto. Ne, nas je sedmorica koristimo jedan klanrur acc pa sa njega imamo dosta postova o razlicitim igracima :D Nemojte da mislite da sam scammer ili tako nesto :))

GL HF

Link to comment
Share on other sites

WTS : Human priest Rade

Server : Chromaggus , transfer moguc.

pvp shadow gear : oko 300 resiliance , 900 spl dmg-a, imam honora preko 10k, i oko 1000 arena pts

pve healing gear : full t4 za healing, ostali itemi iz kz/gruul/maghteridon za healing ( imam sve iteme iz tih instanci )

pve shadow gear : full shadoweave,spellstrike,battlecast, ostali itemi iz kz/gruul/maghteridona za shadow ( imam sve iz tih instanci za shadow gear sem t4 za dps )

Profesije : 375/375 tailoring , 375/375 pot mastery

Reputacije su skoro sve EXALTED ( outland sve bitnije frakcije exalted )

Nisam uradio ni jedan quest za netherdrejka :D ( tako da je to oko 2.5k golda )

Imam epix flying mounta-, grounding mounta ( 2-3 ) , puna mi je banka itema za healing/dmg +healing/shadow dmg iz 5man instanci.

Bid 150 eura / buyout koliko bude :)

Za bilo kakve informacije u vezi accounta/opreme ne znam ni ja sta ..sta god vas zanima .. mozete da navratite do igraonice KGB ( tamo radim svakog dana od 07 do 15-16 ) ili da me okrenete na - 0648777035

Acc je moj tako da dobijate sve sta vam treba.

Edited by SaKaL_HuNtEr

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

Neko prijavljuje naloge koji se traduju

Cry za offtopic

Ne to nije istina. Istina je da neko koristi ovaj forum da bi pravio SCAM poruke i od lakovernih krao naloge. Juce sam bash primio poruku sa gmail adrese gde se doticni oglasava kao toboze Blizzard support team sa porukom o verifikaciji identiteta accounta - jer je Bliz "provalio" da se account prodaje. I tako trazi kompletne account podatke + email password - kakav moron.

Samo da znate:

- Blizzard vam nikada nece poslati email sa nekog neoficijalnog domena

- niko od podrske vam NIKADA nece traziti vasu sifru

- takodje vodite racuna o linkovima u majlu koji dobijete koji toboze vode na wow stranicu za logovanje - uvek proverite adresu stranice jer je phishing postao jako popularan.

Izvinite za offtopic ali smatram da je ovakvo obavestenje potrebno u zaglavlju svake strane ovog foruma.

Link to comment
Share on other sites

Ne to nije istina. Istina je da neko koristi ovaj forum da bi pravio SCAM poruke i od lakovernih krao naloge. Juce sam bash primio poruku sa gmail adrese gde se doticni oglasava kao toboze Blizzard support team sa porukom o verifikaciji identiteta accounta - jer je Bliz "provalio" da se account prodaje. I tako trazi kompletne account podatke + email password - kakav moron.

Samo da znate:

- Blizzard vam nikada nece poslati email sa nekog neoficijalnog domena

- niko od podrske vam NIKADA nece traziti vasu sifru

- takodje vodite racuna o linkovima u majlu koji dobijete koji toboze vode na wow stranicu za logovanje - uvek proverite adresu stranice jer je phishing postao jako popularan.

Izvinite za offtopic ali smatram da je ovakvo obavestenje potrebno u zaglavlju svake strane ovog foruma.

I taj neko opasno ne zna engleski :LOL:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...