Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

WTS Undead Maga 70 lvl, na Sylvanas serveru, znaci samo cu da naglasim bitnije stvari ima 1050 fire spell dmg-a, 134 hita 28 ili 29 % crita,

najbitija stvar je da ima uradjen BT i MH pre q... evo i armory linka http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Spetors

na tom accountu imam i 67 lvl undead priesta, sa oko 25 k honora...

i josh par low lvl charova...

e sad ponude mi saljite na sms, prodacu ga u svakom slucaju tj za najvecu ponudu

tel.065/555-15-80 Milos

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

poz narode ja imam maga solidan gear karakter se zove salac

na twisting nether serveru PVP evo i linka http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...her&n=Salac

ima oko 20 k honora epick mounta normalnog flynga imam i oko 300 gold itd !na acc imam i 39 rogua twinka (moongose etc.) imam i 53 priest i 47 druda feral . acc je uplacen jos mesec dana . MENJAO BI SE ZA BILO STA ALIJANSA HORDA SVEJEDNO SERVER NEBITAN JAVITE SE NA 064 517 66 22 ! ! ! ! AKO IMATE NEKE PONUDE ILI NA PM !

Link to comment
Share on other sites

Kupujem 70+ priest-a (po mogucnosti UD i da je shadow)

da je na PVP server

da je dobar u pvp-u

server nije bitan

ako neko ima da proda,sve ponude saljite na: misamali@nspoint.net

Kupujem akaunt za 15oo-2ooo dindzi .... [b)]

imam ja jedan neaktivan accaunt bez TBC

ako hoces da se dogovorimo

kontaktiraj me na mail: misamali@nspoint.net

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju hunter 70lvl 4 dela t5 bloodmoon masa craftovanih itema iz ssc / tk LW/BS 375/375 full merciless set sa merciless polearmom 1000golda masa potova/flaskova/elixira dobra reputacija na serveru (Sylvanas pvp server) ... Na istom acc shaman lvl 70 masa epica vecinom iz kz 2x t4 itema healing spec 1300+heal profesije Alchemy/Herbalism 375/375 transmute spec takodje ima neke epice za enhancment i elemental specove , isti server kao i hunter. Takodje Hunter je attunovan za HM i BT radio je full HM i sve do EoS.

Samo ozbiljne ponude preko pm.

Edited by Rexham
Link to comment
Share on other sites

Trazi se alliance shaman.

Idealno bi bilo.

-2-3 dela T5

-Vashj vial

-Female draenei [:D] ( nije obavezno, al bi bilo super )

I mora bit transfer ready.

Platim dobre pare :)

Kontakt moze ovdje na pm, mail ili msn a.pjanic@vipnet.hr

Edited by eho
Link to comment
Share on other sites

WTS Female nightelf Drood 70lvl!

Ima imba tanking gear (full t4, sto je dovoljno za HM i BT , imam hp skoro kao main tank :) nemojte misliti da sam samo rokao na staminu jer imam oko 40% dodge), dps(2/5 t5, kara i craft, sa mojim motw imam oko 40,4%crit i 2900AP!) i healing karazhan gear! sto se tice pVp trenutno imam 13k honora i 1500 arena points (3/4 mersiles i oko 300 resilience)!

na char ima 5k gp i swift fly forma! attunovan je za HM i BT ali jos nisam stigao nista da lootujem od t6 delova!

Ponude na PM

Link to comment
Share on other sites

WTT nudim warrrio 70 level named battlelord na Twisting Nether ima 1k arena points u steku 1h weapon u bags od arena 2 seta revered mecha samo cekam da drop legs nesto tank geara u bags blue/epic ponude na andrijasmiljanic@yahoo.com ili sms-om 063-155-81-99 rogues imaju prednost i Dexxter86 ffs citaj e-mail neki put pitao si me el ocu swap pa hocu ako odgovoris sad ti , ako je neko zainteresovan andrijasmiljanic@yahoo.com ili sms-om 063-155-81-99

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju hunter 70lvl 4 dela t5 bloodmoon masa craftovanih itema iz ssc / tk LW/BS 375/375 full merciless set sa merciless polearmom 1000golda masa potova/flaskova/elixira dobra reputacija na serveru (Sylvanas pvp server) ... Na istom acc shaman lvl 70 masa epica vecinom iz kz 2x t4 itema healing spec 1300+heal profesije Alchemy/Herbalism 375/375 transmute spec takodje ima neke epice za enhancment i elemental specove , isti server kao i hunter. Takodje Hunter je attunovan za HM i BT radio je full HM i sve do EoS.

Samo ozbiljne ponude preko pm.

Rexham ajd molim te me trazi na moj e-mail: misamali@nspoint.net

da se dogovorimo oko tvog accaunta

Ovako prodajem ili menjam full epix druida night elfa Promaja na pvp serveru: imam full epix fereal opremu, i healing opremu 4 dela tier5,flying epick furmu i mounta takodlje epicka leteceg imam max skilove herb i alhemy, kljuceve za sve heroike. Oko cene cemo se dogovoriti al bih voleo trade sa nekim karakterom sa strane horde i da je na pvp serveru

Gorane ajde me kontaktiraj na moj mail : misamali@nspoint.net

da se dogovorimo oko acc ako oces

Link to comment
Share on other sites

Cao drugari! E ovako ...

KUPIO BI ACC, Na ACC-u treba da ima lik izmedju 60-70 lvl,Klasa nije bitna,Server nije bitan,gear nije tolko bitan!

Realne cene nemojte nesto retardirano ...

Mogu i merciless t4 i t5 nebitno imam oko 200e!

PONUDE NA PM!! ili na qwertyumom@yahoo.com (MSN)!

A i mozete na 064/56-59-050 Moma. Hitno!

Saljite ponude!

Link to comment
Share on other sites

Na prodaju Hunter lvl70(ofc) , nick Rexham , Tauren , Sylvanas pvp server .

Od opreme 4x t5 , bloodmoon (t3 oruzje axe), Vashj bow, masa epica craftovanih etc ...

takodje full merciless set sa merciless polearmom

sto se tice profesija ima BS/LW 375/375 masa epic stvari koje moze da pravi ima oko 600golda

u banci ima mnogo random epica t4 itema raznih range ...

Kontakt na ms Vedranvukovic@yahoo

Link to comment
Share on other sites

KUPUJEM :

acc sa Belf mage female 70 lvl oprema manje vise nebitna

ako character nije na frostmane-eu mora da ima omogucenu opciju za transfer na isti

zelim originalne cd-ove podatke i secret answer ofc i neku normalnu cenu

ponude saljite na Pm

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

WTS OR WTT NIGHT ELF WARRIOR LINK = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Zlobnica

NIGHT ELF DRUID LINK = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...h&n=Nemirna

NIGHT ELF ROGUE LINK = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Ivanuska

BLOOD ELF PALADIN LINK = http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ul&n=Elfica

WARRIOR IMAM FISTOVE Merciless Gladiator's MAIN I OFF HAND ,I JOS 5K ARENA POENA

SEND POSTOVE ILI 062/816-8303

Link to comment
Share on other sites

tradujem maga po imenu cvarak za lvl 70 horde warriora (po mogutstvu Undead-a) ponude na PM pvp gearovani likovi imaju prednost

ovaj akaunt takodje mozete i odkupiti za oko 100eura... ima aktivan game card od 2 meseca (skoro uplacen)

Nebra ajd me konaktiraj na e-mail: misamali@nspoint.net

da se dogovorimo oko tog mage Cvarka

Link to comment
Share on other sites

Prodajem acc sa sledecim likovima:

Marlena rogue blood elf female 70lvl Haumarush

Romerus hunter night elf male 70lvl Stormreaver

A mozda bi ga i tradovao za novi acc +TBC neotpakovan+2xgame card(od po 2meseca)

Nesto mi nije hteo da otvori armory ma nisam mogao da okacim linkove

Mozete me kontaktirati za vise informacija:

mail:jaffyscg@yahoo.com

msn:jaffyscg@yahoo.com

mob:062/27-57-55

Bojan

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Prodajem 2 acc...

Prvi : human paladin ime Batez full t4 , 1/5 t5 healing,smace od maiden,dosta random manaper5sec epixa i + healing epix 1 merciles healing i dosta shieldova oko 1800 na healing i dosta na mana per 5 sec....epix flying epix obican...sem healing ima i dps oprema 1/5 t4 1 gladiator ima i Despair 2 hander....pm za vise info ili poruke ne 063/8-61-61-61

drugi: warlock lvl 70 burningtime los gear 2 frozen shadow dela ostalo green/blue epix obican mount i obican flying...isto pm ili poruke...

Poprlicno hitno..... I jeftino!!!!!!!!!!111

+++++++

Prodajem Account na kome se nalazi lvl 70 human warlock...ima 3/5 merciles 2/5 gladiator jedini problem sto iz mercilesa ima shouldere i iz gladiator dela ima shouldere :p ...ima oko 10k hp i 7.9k mane unbuffed u arena gearu resilence hmmm ima oko 345...full epix je...jedino mu fali weapon...ima onaj blue zaboravih ga :p ... ne bi da dajem armory jer nije moj acc....ako neko oces vise informacija moze PM ovde....

Ozbiljne ponude plx :D

Link to comment
Share on other sites

WTS Orc Warlock 3/5 t4 puno epica iz gruula/ssc/eye.Officer je u gildu koji radi 5/6 ssc i 3/4 eye uskoro pada vashj.

ili WTT ali samo warrior/druid/rogue

ponude na 064228441 ACA

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

Ovako imam acc koji je doplacen jos mesec dana a neigram na njemu jer imam drugi acc na acc imam 67 warriora na neptulon ime Orthodox i shamana na balnazzaru ime Razzorgg posto mi acc uopste netreba dacu ga za 50e kupac mora biti iz bg :D ajde ljudi jeftino bre jos i mesec dana imate da igrate besplatno naravno dobijate cd/key i sc

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...