Jump to content

- OGLASNA TABLA -


Kole

Recommended Posts

Prodajem UD prista Mindtaker koji ima oko 1800 na healing full epic trenutno je shadow PVP spec ima 3 mercilesa oko 310 resilianca 12 k honora bice i vishe 900 arena poenma ustekovanih i jos prilikom sledeceg reestarta ce biti +700 kao shadow pve full sam epic znaci imam stuff od kuratora ali cekam mindblade koji ce da padne verovatno sutra (nadam se posle 30 runovva da ce da mi ispadne) znaci kao shadow trnutno sa stuffom imam oko 1100 na shadow dmg sada kada padne dagger bice 1200 sv e najbolji enchanti gemovi itd mozda jos 2 ili 3 gema treba da se socketuju u shadow imam ih ali ne znam gde jos da stavim.Obican fly mount i par epic hodajucih oko 400 golda u torbici od profesija imam Tailoring i Alchemy elixir masteri i Sve moguce flaskove pravim od talioringa samo spelstrike hood za sada e ovako Bid 130 BO 150 ili eventualno bi zamenio za isto tako gerovanog fury warriora ali da je u allianci ili nekog imbah rouga:) Znasci imam original wow tbc secret q i key i sve sto ide uz jedan acc.Sve informacije mozete dobiti na 064 367 62 83 Boris znaci n odgovaram na pm poruka ili poziv bice sasvim dovoljni hvala i pozzz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prodajem 2 acc...

Prvi : human paladin ime Batez full t4 , 1/5 t5 healing,smace od maiden,dosta random manaper5sec epixa i + healing epix 1 merciles healing i dosta shieldova oko 1800 na healing i dosta na mana per 5 sec....epix flying epix obican...sem healing ima i dps oprema 1/5 t4 1 gladiator ima i Despair 2 hander....pm za vise info ili poruke ne 063/8-61-61-61

drugi: warlock lvl 70 burningtime los gear 2 frozen shadow dela ostalo green/blue epix obican mount i obican flying...isto pm ili poruke...

Poprlicno hitno.....

Link to comment
Share on other sites

mage nebra undead server sylvanas

pvp gear : http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...nas&n=Nebra imam 2800 arena poena u teamu sam koji dobija ~1200 poena nedeljno... imam 62k honora... 8x 15 stamina (bt epic gemovi) chekaju sledecu sezonu svi enchanti spremni za season 3 gear nalaze s u baci ... oko 500g... pve 1090~ FIRE spelldmg (u trenutnom frost specu, ako bi ste igrali arcane moglo bi do skoro 1200 da se dogura)... 150~ hita... 26~ krita sellbuffed... i pvp gear i pve gear su full enchantovani/soketovani...od profesija imam spellfire tailoring 375 i mining 375. takodje imam epic flying mounta... u 5v5 teamu sam koji je u ozbiljnoj konkurenciji za armored netherdrejka 34 rank trenutno u battlegroupi...

na akauntu se nalaze rogue lvl 60 night elf i lvl 50 warrior undead.

ne prodajem likove posebno nego ceo acc... zainteresovani neka se javi na pm sa ponudama... ili eventulano na 0642915087

Edited by nebra
Link to comment
Share on other sites

WTT ( samo trade ,ne prodajem,etc) rogue 70lvl server Dunemaul eu pvp NICK : Avengger, za Priesta koji je takodje na Dunemaulu .Oprema mi nije toliko bitna kao sto mi je bitno da nije lik ninja i da nema losu rep sa serverom ostalim ljudima etc.Rogue je sada usao u pve guild koji cisti karazhan u 2 grupe za 2 dana ( 1 dan pola 2. pola ) 3 dan rade gruul i rade magtheridon ponekad.Inace lik ima dobru rep sa serverom.Kao sto vidite Rogue nije imba gearovan ali priest svejedno mora da bude slicno gearovan ....Neznam sta drugo , vidite ga na armory itd.PONUDE SALJITE ISKLJUCIVO PM OVDE NA FORUM.eh da dajem sec question itd..pozzz

Link to comment
Share on other sites

Poz! Kao sto topic kaze WTT full epic roguea za warlocka. Ima sva tri arena teama 1600+ ratinga, ima 800 arena poena u steku, u odlicnoj je guildi koja raiduje kara/Gruul's, TK...

Zaonteresovani neka se jave na audioslaved_ratm@yahoo.com, ili na 063/836-1227.

Prednost imaju BE male and female, i zenski i muski UD.

Poz!!

Link to comment
Share on other sites

prodajem TBC ACC koji je uplacen jos mesec i po dana na nejmu je warr lvl 70 skoro ceo fullepick tank gear (502)defence rating ima u torbama ima dps gear oko 1600 ap malo vise ... karakter je na kul "tirasu horda orc ime je khan a se pise sa kukicom na desno .... na acc ima i brdo low lvl a 48 lock 36 warr 25 rouge itd..... I OVAJ ACC PRODAJEM ZA SMESNE PARE OKO 6500 DIN

ko je zainteresovan neka pise na pm ili meil na vukivoid@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

Prodajem ili menjam !!!

LVL 70 NE Rogue -Maryk - stormreaver pvp - primalstrike set, the night watchman, night blade i jos koji epix,sve enchantovano (mongoose...gemovi) svi kljucevi za heroic,mining375 i leatherworking 375... par hodajucih epih mounta i 280% epix fly

LVL 70 human warlock -Ambys - stormreaver pvp - frozen shadoweave set i braceri epix, ostalo nista posebno takodje ima epix 280% fly mounta tailoring 375 i enchanting 352

na likovima ima 1,000 golda-dao sam na mounte oko 11.000g :) , pretplata jos aktivna

menjao bih ova dva lika za jednog 70 lvl sa boljom pvp opremom.

ako je lik nesto bas extra mogu i da doplatim neku kintu- prednost ima lock...mage...

ponude SMS-om na 063/868-94-11. Pozz

Zaboravih ima i human warrior na istom serveru -Lunarcry 38 lvl

Edited by bubac
Link to comment
Share on other sites

Hteo bi da kupim acc sa 70lvl lock ally na pvp serveru (da moze PCT) gear nije puno bitan, nista preterano mi ne treba

(sa svim informacijama secret question/answer itd itd...)

Moze i 60+lvl

Ko je zainteresovan nek mi se javi na PM

Link to comment
Share on other sites

Prodajem

Acc sa 2x 70 i jos puuuno likova...

Main je Paladin

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...&n=Zvezdica

Alt je hunter, sluzio mi je samo za grind

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...s&n=Lovacha

Rogue

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...gos&n=Duner

Imam i druida lvl 64 al' me mrzi da postavljam armory...

Paladin ima i tank i DPS gear, ukljucujuci Hammer of the Naaru, epic libram etc... Tank gear je skroz enchantovan, likovi imaju dosta matsa u banci takodje imam i lvl 1 alta koji ima dosta toga u banci. Na likovima je oko 1000g valjda, imaju normal flying mount. Da dodam za one koji ne znaju da Pala ima sve heroic kljuceve... Uz account ide SQ, promena email-a itd...

Ponude saljite na pm ili sms na 062/230-336

Edited by Shomibg
Link to comment
Share on other sites

Menjam paladina - Vanjaxx u ally za nekog chara u hordi.Paladin ima 10k mane i 1800 healing bonusa, dobru rep na serveru, transfer moguc, trenutno je na Dragonmaw-u.Menjao bih za hordasa slicne opreme, prednost fury warr i rogue, mada odgovara i ostalo(sem paladina^^).Postoji mogucnost prodaje paladina. Kontakt tel: 064/56-36-809

Edited by vanjaxxx
Link to comment
Share on other sites

Menjam paladina - Vanjaxx u ally za nekog pvp chara u hordi.Paladin ima 10k mane i 1800 healing bonusa, dobru rep na serveru, transfer moguc, trenutno je na Dragonmaw-u.Menjao bih za hordasa slicne opreme, prednost warr i shadow priest, mada odgovara i ostalo(sem paladina^^).Postoji mogucnost prodaje paladina. Kontakt tel: 064/56-36-809

Menjam paladina -Vanjaxx, ally za pvp chara u hordi slicne opreme, postoji mogucnost prodavanja. Kontakt tel: 064/56-36-809

Paladin ima 10k mane i 1800 healing bonusa, dobra rep na serveru.

Vanja prso sto celo drustvo igra u hordi ^^ Btw prodajem golde

Dunemaul : Horda i Ally

Kontakt me na PM oko cene i kolichine

Bnet - bObbY011

WoW- bObbYserbia @ Dunemaul TROLL HUNTARD FOR EVER

Cs - bObbY

Link to comment
Share on other sites

yO!

prodajem ACC sa 2 chara 70 lvl mage i shamana

i nekoliko altova 44 warr...29 priest ... ima ih jos, mali lvl

Twisting Nether PVP server Alliance:

ima extra opremu RESTO shaman moze da upadne u neke od najjacih guilda na serveru ...

izasao sam iz jedne koja je od jacih zbog toga sto nisam igrao wow u poslednje vreme

mogu da sredim da me ubace opet tamo 4/5 T4 1/5 T5 i mnogo imba epixa kao i drugu dps opremu za enchancement i Hamer of The Naruu

alhemy 375 elixir master

herbalisam 375

Draenei 70 shaman

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...ther&n=Cent

Twisting Nether PVP server Alliance:

Igrao sam sa magom dok nisam rerolao na shamana

to znaci da mage ima solidnu (plava/epix) opremu od 1037 fire/arcane spell dmg-a no buffs

tailoring 375

Human 70 mage

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...er&n=Preety

za sve ostale informacije mozete me kontaktirati na 061 18 19 742 comi

Link to comment
Share on other sites

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lade&n=Cosa

Epix flying, 2000g/razlicite opcije opreme/4/5 merc/350 resilience

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xm...lade&n=Deka

375 tailor/375 alch/primal mooncloth set

+horda

lvl 60 druid

lvl 50 tauren warrior

Cena: 350E

/trade Samo Tauren war sa full Karazhan tanking opremom

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Prodajem Huntera Anasil na Laughing Skull serveru.Ima oko 16k honora i 850arena poena ustekanih.Flying mount i oko 2k golda.Enchanting 375 i LW 375.

Trenutno u gildu koji je na 3bossu u MH.Moguc transfer.

Armory link:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Laughing+Skull&n=Anasil

CENA 200e

Kontakt: 063358319 cikicmilos@yahoo.com ili msn chikic87@hotmail.com

P.S. Najbolje Novi Sad....

Edited by Milosh!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...