Jump to content

BioShock


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

PC verzija.

http://pc.ign.com/articles/813/813641p1.html

Presentation: 10

Graphics: 9.5

Sound: 10

Gameplay: 9.5

Lasting Appeal: 9.0

Mada opet, kažu da se bosovi ubijaju po sto godina. Kako je to dobro za gameplay, Bog zna.

edit: Ha, identičan review i za Xbox: http://xbox360.ign.com/articles/813/813214p1.html

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

PC verzija.

http://pc.ign.com/articles/813/813641p1.html

Presentation: 10

Graphics: 9.5

Sound: 10

Gameplay: 9.5

Lasting Appeal: 9.0

Mada opet, kažu da se bosovi ubijaju po sto godina. Kako je to dobro za gameplay, Bog zna.

edit: Ha, identičan review i za Xbox: http://xbox360.ign.com/articles/813/813214p1.html

Ovo za ubijanje Big Daddy je sjajno. Treba onoliku grdosiju poslati na pod. Oko 5 minuta traje borba sa njim.

Link to comment
Share on other sites

i sami developeri su na kraju pocheli o igri da prichaju kao dubokom shuteru, a ne rpg-u... istina je negde izmedju, pretpostavljam

mada nisam gledao trejlere i ingame snimke, pa ne mogu reci nista konachno dok ne odigram

1up review (100/100).

Gamespy review (100/100).

Gamepro review (100/100).

Console Gameworld review (99/100).

IGN review (97/100).

Team Xbox review (95/100).

Xbox World 360 Magazine UK review (94/100).

jel ova igra dobija toliko visoke ocene jer izlazi i za konzole ili je zaista toliko impresionirala sve ?!?!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel ti ono beše imaš 360? Eno je daggerova verzija, deder pohitaj na skidanje ;)

Imam, imam ... ali nisam stavio da se skida :( A bio bi vrh da nabavimo PC verziju, cisto mozda ako bude sve kako treba da je prikazhemo na WCG-u :)

@ G!!! - Kakve su bre ovo ocene, ovo nisam video jos tipa od vremena Half-life-a. Ili je neko tu dooobrano podmazao, sto nece biti prvi put, ili igra stvarno izuva. Ali kako to da se onda ovom Lizzardu nije dopala?

Link to comment
Share on other sites

i sami developeri su na kraju pocheli o igri da prichaju kao dubokom shuteru, a ne rpg-u... istina je negde izmedju, pretpostavljam

mada nisam gledao trejlere i ingame snimke, pa ne mogu reci nista konachno dok ne odigram

1up review (100/100).

Gamespy review (100/100).

Gamepro review (100/100).

Console Gameworld review (99/100).

IGN review (97/100).

Team Xbox review (95/100).

Xbox World 360 Magazine UK review (94/100).

jel ova igra dobija toliko visoke ocene jer izlazi i za konzole ili je zaista toliko impresionirala sve ?!?!

Aj' sad pogledaj kakve je ocene Voblion dobio na tim sajtevima...

Po onome shto sam ja chuo, igra definitivno nije rpg, ali nimalo.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Imam, imam ... ali nisam stavio da se skida :( A bio bi vrh da nabavimo PC verziju, cisto mozda ako bude sve kako treba da je prikazhemo na WCG-u :)

@ G!!! - Kakve su bre ovo ocene, ovo nisam video jos tipa od vremena Half-life-a. Ili je neko tu dooobrano podmazao, sto nece biti prvi put, ili igra stvarno izuva. Ali kako to da se onda ovom Lizzardu nije dopala?

LOL nisi svestan koliko si me sad otkinuo od smeha :))))

Nije toliko smeshno pitanje vec sam koncept boldovane rechenice,koja proizlazi iz niza, za tebe, zbunujtjiih pitanja koja te proganjaju i na kraju sumnjichavo upiresh prst u "onog tamo lika" :)

Zamishljam Charli Shina u filmu "Oni dolaze" kako sve to izgovara :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kako me zbuniste, citam pocetak topica i par replysa i reko dal sam poblesavio. Tek onda videh datum postova :)

Ma da, ovo ce da bude RPG ko sto je bio i Requiem 9dodushe, svidela mi se ta igra).

Pucaljka sa malo "rpg" dodataka, sto se samog combata tice, nista drugo. A meni se vise stvarno smucilo da jurcam po hodnicima u prici "o ludara, mosntrumi, mali zeleni ili sta godj je bash ql" :(

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

pa svako ko pogleda njihov sajt jasno mu je da ovde ima malo sta od rpg-a, ne treba se baviti ne znam kakvom magijom da bi u to bio uveren

eventualno replay value ce biti nesto veci, i mogucnost pravljenja svog oruzja

a mogu da se popishaju na svoje izjave da je ovo duhovni naslednih ss2... ochigledno da ocene sa onih sajtova oznachavaju koliko je uspeshan hype oko igre napravljen.... mada da sachekam dan dva pa da vidimo i u praksi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

G!!! Bravo za zadnji pasus apsolutno se slazem oko toga evo odigrao sam mozda 2-3 sata i smorio se kao niko jer sam ocekivao JEBENE RPG ELEMENTE I DUHOVNI NASTAVAK SS2.A sta sam dobio???Dobio standardni semi horor shoter i nista vise zali boze 9gb skinutih, Hype Hype Hype Hype

Po mojoj proceni igra je zasluzila solidnu ocenu a ne ove, ovo je stvarno smesno kao da je jebeno remek delo pa joj daju desetke mislim strasno...

Stvarno bruka tu godinu i nesto prodaju fazone rpg ss2 i neznam ni ja sta kad ono na kraju fps sa toliko rpg elemenata koliko i Super Mario 64.

Edited by Lizzard King!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...