Jump to content

"BENQ Cyberleagues 2006/7 - prvo izdanje"


Masni Ludak

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao prvo ne zivim bogu iza nogu nego 1:30 od tebe kao drugo nisam ja kriv sto si polumozgas pa nekapiras nista ili si gl00p kao felna.GG za nas sve iz srbije je isto jer netje biti laga,kao trece sam si kriv sto se nije igralo finale jer si odma uleteo u prostoriju i kukao kako necete da igrate finale ne odgovaraju vam nagrade ili sta vec ne znam i nezanima me.Posle kada si video da mi hocemo da igramo finale ti si se vratio i bacali smo novcice i posle si opet poceo da kukas kako neces da igras.Zato ja neodredjujem pravila samo kazem jer niko on nas 2 nema nameru da dolazi opet - a ti se sada zapitaj sto niste hteli da igrate finale.. [xx(]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Mi nismo hteli da igramo finale ?

Partija je bila napravljena(vi ste bili host)ceo moj tim je usao, ja pisem go to traje tipa par minuta,vi govorite cekajte u chatu igrici, ja izlazim iz prostorije vidim helion kako prica sa nekim likom kazem njemu ae idemo krecite ,helion kaze cek sekund ...

Cekamo jos tipa jos koji minut jer VAS host nije startovao igru ,duke odlazi do vas i kaze kako se nece igrati finale zbog nagrada ...

Sad ako ja lazem neka kaze helion ...

A ti se zapitaj zasto mi "nismo hteli da igramo"

Link to comment
Share on other sites

Ma ne zanima me ako nemozesh da dolazish u BG nisi trebao ni da odlazesh finale trebali smo odma da igramo.Ovako ili dodji il nadjite zamenu(naravno koja nije igrala turnir za neq drugu ekipu).I onako ti treba do foruma duplo vishe nego meni,a skoro isto ko void-u tako da nemash shta da vajnujesh.A glup nisam sigurno,nego kad se lozish da si mnogo dobar sad dodji lepo ovde pa da igramo,a ako mislish da si neznam kolko klasa bolji i da ne smemo da igramo mozesh lepo dodjesh u lan 1v1 solo lajn -armmnp bo3 u jedno 20-50e pa da vidimo ko je gde!I btw ja nisam o5 doshao da vajnujem nago da kazem da startujete chekamo vec 5 min da pochnemo pa je onaj tvoj plavi rekao da ne uzmemo nagrade....

Edited by DukeFED
Link to comment
Share on other sites

Duke tebi je bila prpa da neigras , vidim da je i dalje...

Ja cu doci u bgd da zavrsim raspravu oko MOG monitora i odigracu rado finale protiv tvoje ekipe

Ti vidim da si covek pa ti smeta GGC koji je isti lan (100%indentican)

Ti si prvi hteo da delimo nagrade etc..

Molim te nemoj da kenjas SVI bi uzeli ona kineska sranja zato sto malo ko od vas je covek (svaka cast izuzecima)

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

lol duke, stvarno se ponasate kao retardi, valjda sami shvatate da likovi ne mogu da dodju u BG kad vi zazvizhdite... Preko ggc-a je realno najbolja opcija... Sad hocete da izbunarite mp3 playere a realno ne zasluzujete ih. Izgubili ste od ekipe B13 koje smo ownovali za 40 minuta u grupama i to kada su oni bili scourge (taj match up ste pukli)...

Druga stvar, mi smo hteli da odigramo finale, i stvarno smo trebali posto kako sad vidim ispali ste totalni paceri... Ti si usao prvo u sobu i rekao da je 2 h i da bi trebali da podelimo nagrade, mi smo hteli da igramo, onda ste poceli da pisete kao ticke greeder kurac palac za nagrade, mi rekli da nas bole kurac za te tranzistore i da hocemo samo da odigramo sve do kraja kako valja ako smo vec cekali 3 godine da vi igrate protiv nekih likova koji su realno osrednji (nadam se da se necete ljutiti). I onda ste vi rekli kojih tranzistora zar nisu rekli mp4 playeri itd, onaj lik je pokazao nagrade i svi smo kao bili ajmo gajbi ne zasluzuju da odigramo finale, a sada kad su u sustini normalne nagrade ocete odjednom da igrate? lol ne razumem stvarno kako neko moze da bude toliko pohlepan. A ono sto si rekao duke, da mozes da kupis milion takvih.

A to sta je rekao 'nas plavi' lik je rekao : ' ako hocete da ispadnemo do jaja likovi, da ne izgledamo da nas trpaju zbog 5 tranzistora trebalo bi da ostavimo nagrade za sutra vuku pa da vidimo sta ce biti'.

To je cela prica. Iskreno, bole me kara za mp3, jedino sto sam ga obecao sestri, ali cu sve jedno dati moj iz principa, tako da ako ocete da ispadnete normalni likovi i da odigramo sve do kraja odigracemo preko GGC-a ili bneta sve jedno, ako ne realno ispacete najgori ljigavci i ne zasluzujete te mp4 plejere vec bas one tranzistore koje ste i trebali da dobijete.

A to za 1v1 solo lajn ustagod modu za bilo koje pare kad god oces nema problema.

Katastrofa kolko mogu ljudi biti niski ponekad.

Inace ovo gore je mare napisao zaboravio sam da izlogujem jocu... sry joco

Edited by DeuS I M@XImuS
6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja cu doci u bgd da zavrsim raspravu oko MOG monitora i odigracu rado finale protiv tvoje ekipe

Ja sam jednom lepo rekao ko sa decom spava popisan se budi.

Sine cao.

Jos jednom da pises po forumima detalje naseg dogovora zasadicu te kao zumbul.

Po monitore dodjite sutra, i opet cao

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znaci koja drskost, pokupicu dva kretena iz deusa i odvalicemo vas i kada uzmemo te mp4 plejere spalicu vam ih pred oci cisto da vidite koliko mi je stalo do njih.

Lol sta se lozis mi smo druge 2 partije vs b13 zavrsili za po 20 min...

I jedva cekam da vidim kako cete da nas "odvalite".

I btw preko GG clienta necu igrati sigurno,posto u zadnjih mesec dana sbb mi jedva radi.

Link to comment
Share on other sites

Prvo nemoj da ste svi bezobrazni!Ja sam bio sve vreme ok i nagrade da delim(ne zato shto mislim da sam loshiji naravno) pa uvek bi i igrao preko neta dok niste pocheli da se lozite-deus bez i jedne izgubljene bla bla fed izgubio....al kad je reko tikepa realno smo 3-4 klase bolji od svih shto ja znam da nije tako pa kad se tolko lozi bole me qrac da mu ustupam da igrma na netu gde mi realno ne radi lepo.Mogao bi kao manor meni loshije radi al nema veze da se tikepa ne cima sad za bg al realno puca mi qrac!Tako da necu sigurno igrati na netu shto je i realno jer je lan tur kao shto sam rekao...igramo po pravilima kolko god moze!

misho u pravu si!

a mare ako si sigurno bolji,ajde lepo igramo ja i ti ono armmnp bo3 u lanu i ko pobedi uzima prvu nagradu tako da ne mora tikepa da se cima moze?

Moji su se slozili za ovo,dal ima tvoj tim poverenje u tebe?

Link to comment
Share on other sites

tikepa sine ovde tvoj cale wolfman brate mnogo ste losi.... a to da se lozite to je druga stvar ako budete bezobrazi dobro znate da mi zerox cuva ledja aka sinan a ako ste dobili par turnira u doti dok mi nismo igrali mislite da ste uhvatili boga za muda.... aj samo da se potsetimo ko je dolazio svake nedelje na dota dan da vas uci kako se igra dota ...

pitajte igora dal me je molio da dodjem da ucim njegove deusovce da igraju 5.84b Vi tada nistae ni znali za dotu a mi smo bili prvaci .... a igralo se teze nego sada sada se igra na novcic ko dobije novcic on je pobedio .... kada bi igrao barem 2 nedelje za redom nebiste mobli kripa da mi uzmete 5 v 1 na strani :P mozda neke neutralce u sumi vam pustim a to ako mi igor plati sis , a ne dodjem na tur i igram samo noc pred tur i vi nas jedva dobijete .... a to shto se tice 1v1 mare vs duke lolovi ste ako pristanete znate da tako signurno nemozete nishta da dobijete , tako ni miseve nemozete da uzmete bolje pustite kojota da proba on bi imao vece shanse debeli gmaz haha .Mocicete jediono da dobijete prvu nagradu ako je tikepa zabode iz urednikovog ranca i to bi samo uspeo da sacuva ako ga nenadjemo tamo u njgovom selu.A sada pusite mi qurac svi pocevshi od mishe kinga preko kojota do sinana :P:P:P:P:P

Edited by evil-live
Link to comment
Share on other sites

Duke tebi je bila prpa da neigras , vidim da je i dalje...

Ja cu doci u bgd da zavrsim raspravu oko MOG monitora i odigracu rado finale protiv tvoje ekipe

Ti vidim da si covek pa ti smeta GGC koji je isti lan (100%indentican)

Ti si prvi hteo da delimo nagrade etc..

Molim te nemoj da kenjas SVI bi uzeli ona kineska sranja zato sto malo ko od vas je covek (svaka cast izuzecima)

Vec smo utvrdili da ono nisu kineska sranja vec sranje made in somalija [b)] .

A sto se tice tih prozivki ko je kakav covek mislim da nije u redu da to radis preko foruma,ako vec imas priliku da to radis uzivo a da ne pricam da nikoga od nas ne znas ( barem mene ),tako da nemas ideju ko je kakav,

a pogotovo da ne pricamo da nemas nikakvih razloga za to ...

Ili nisam u pravu ?

A sto se mene tice najbolje bi bilo da se turnir odigra sad u nedelju i da se sa glupostima zavrsi . . .

Edited by Anonymou5
Link to comment
Share on other sites

Duke tebi je bila prpa da neigras , vidim da je i dalje...

Ja cu doci u bgd da zavrsim raspravu oko MOG monitora i odigracu rado finale protiv tvoje ekipe

Ti vidim da si covek pa ti smeta GGC koji je isti lan (100%indentican)

Ti si prvi hteo da delimo nagrade etc..

Molim te nemoj da kenjas SVI bi uzeli ona kineska sranja zato sto malo ko od vas je covek (svaka cast izuzecima)

O cemu ti pricas majke ti? Da smo mi hteli da uzmemo kineska sranja igrali bi tog dana. Nebi sigurno ostavili nagrade i otisli bez odigranog finala. Sad sto je organizator reko da ima prave nagrade i vi ste se nalozili da ih uzmete to je druga stvar. Kao prvo, mene je mare pitao jos jutros pre nego sto je bilo sta od ovog na msn-u da igramo preko neta, i ja sam reko verovatno cemo igrati iz atg-a. Zato sto nas realno bole qrac za nagrade i sad kakve su, mp4 vredan 50e nece mi promeniti zivot... Nego ste vi poceli da se lozite na forumu da ste neki kurac,(bez izgubljene partije, a fed sa jednom, pa realno smo bolji jedno 4-5 ranka up od svake ekipe u srbiji), ma alo ste bre vi normalni? Pa i da je tacno da ste bolji od nas 100x nebi trebali tako da se ponasate.... Nemoj da pricate nekome o kulturi i ponasanjem zato sto ste vi jedne najgore jajare kad ste promenili pricu cim ste videli da su nagrade sad bolje. Mi uglavnom igramo for fun, ali nam realno puca kurac da nekom udovoljavamo koji nema dovoljno manira da se hvali i da se dize u nebesa privatno a ne ovde na forumu.... Tako da vam je preostalno samo da igramo ili 5v5 u lanu kada organizator sredi, ili da duke igra vs mareta 1v1 za nagrade ovih dana.. Odlucite sami, mi preko neta necemo sigurno igrati

Link to comment
Share on other sites

Pazi netju da se svadjam bez veze lepo sam rekao da necu da dolazim u bg opet samo da bi se odigrao turnir isto tako kao sto vi netjete da uzmete bilo koju nagradu.Kada sam bio u ng-u mogli smo da odigramo finale ali Duke ti sada sto prikrivas svoje reci to je druga stvar istinu je rekao VOID ali nije pomenuo da si uleteo da kazes odma da netjemo da igramo..A ti woofmane lazovcino no1 na svetu nemoj da mi se obracas,kao prvo nisam iz sela nego iz kg-a ( 1:20 voznje ) to je cak manje nego ti kada bi dosao do deuse seljaku iz bg-a.Kao drugo mozete svi qrac da mi popusite za to SELJAK...A za to 1v1 i nagrade ko pobedi to mozes da igras sa likovima iz ATG-a koje mozda dobijas a ne sa nama.A to ja i ti 1v1 kada hoces nije frka jos cu 3 prsta da odsecem ( nemoj da mislis da se foliram jer se ne foliram samo pricam istinu ).Znaci niko od nas nece da se cima da opet dolazi u bg zbog toga sto niste hteli da odigrate finale tako da mozemo da igramo preko GG-a ili da ostane ovako 3 nepostoji,nama turnir ko turnir svaki je isti ili smo 1 ili delimo 1 mesto zbog nesloge kao sto je ova...GL [:p]

k327uxde8.gif
Link to comment
Share on other sites

Zec ce se najverovatnije iscimati, za tickepu ne znam, moram da popricam ponovo sa njim...

U nedelju jedino mozemo da igramo, a kada budemo odigrali ne ocekujte od mene da vam pruzim ruku na kraju.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Zec ce se najverovatnije iscimati, za tickepu ne znam, moram da popricam ponovo sa njim...

U nedelju jedino mozemo da igramo, a kada budemo odigrali ne ocekujte od mene da vam pruzim ruku na kraju.

mnogo si opasan, mislim da su se usrali upravo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eee mare prvo si opasan ulecesh umesto tikepe da igrash 1v1,a posle kad treba ozbiljno da igrash u nagrade onda cutish...tolko o tim vashim klasama kolkiko ste bolji...

word!

Haha, nema nista od tog 1v1.... Vidis da je to samo reko da bi ispao faca, nije ocekivao da si ti ozbiljan....

Mlati prazne price za malu decu na internetu, a kad treba da se igra.......

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu sa wolfamnom da igram 1 na 1.

Ako me pobedi koljem ga

Ako ga pobedim koljem ga

Obrni okreni bice rostilja :)

Jebao vas plejer, ko deca :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo ja cu sa wolfamnom da igram 1 na 1.

Ako me pobedi koljem ga

Ako ga pobedim koljem ga

Obrni okreni bice rostilja :)

Jebao vas plejer, ko deca :)

haha

..... sta reci decesh konzervom na bager :P

a to da se mare usro za 1v1 jbg ..... shto se mene tice jebemise za nagrade nego da vidim ko je bolji :p

jbg neko je pro ceo zivot kao duke a neko postao preko noci kao shto je mare jbg shta raci

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...