Jump to content

"all star turnir"


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobro misho, kad dodje vreme turnira, ti cimaj djuka svakih 5 min na mob da igra :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kad misha i vladica budu organizovali tur nek zovu koga oce :) , Po meni su ovo trenutno top 8 igraci i zato sam ih pozvao , da sam hteo da mi igraju najbolji drugari onda bi zvao i srleta i mishu i duka ... al sta bi to bilo ?

Izvuceni su parovi.

1. Sweet vs VooDoo

2. Ghost vs Noni

3. Zhaba vs Yurice

4. Howwedo vs Vladica

Kasnije ide 1 vs 3 , 2 vs 4 tako isto i looseri.

Mape: 1 Terenas , 2 Turtle 3 Twisted 4 echo u looserima krece od nazad.

Link to comment
Share on other sites

da ga jebes slazem se sa mishom donekle zna se ko su starz.... ali kako vi odlucite ja sam in svakako :)

Znash ti dobro koga je Noni zabo tako da nemoj da pricash kojesta :)) [:D]

Nista lose za nonija naravno,post je upucen vladici :),a sto se tice igraca koji igraju,ne znam sta da kazem ali mislim da ovo uopste nisu allstars,mozda trenutno po nekom zadnjem turniru,mada kada se uzme u obzir da pola dobrih igraca opet nije bilo...ne znam po meni ovo ipak nije allstar,ali dobro to nije na meni da odlucim,svako ima svoje misljenje ipak to Highl1 i Mile organizuju.

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

kakav bre evil, si ti lud ?:)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ko da je vazno na kraju, mile je odabrao ljude, turnir se igra i to je to. Ja planiram da u skoroj buducnosti odradim jedan sajt za domace repove i neke sitne turnire ko shto je ovo, pa ce biti turnira.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Totalno me ne zanima misljenje drugih ovi igraci igraju , i svaki sledeci kad budem pravio , bice sitne izmene ( tipa po 1 igrac , eventualno 2 )

Rista nije mogao da igra , i dvoumio sam se izmedju vidoqa , porky-a i nonija , i eto noni je dobio priliku da se pokaze : ) Zaista ne znam sto ste se okomili na decka ,stvarno lepo igra i mislim da se nece obrukati.

Link to comment
Share on other sites

evo realno, Noni je jaci i od Dukea i od Vidoka i od Porkyja, nije sto mi je klan mejt ali tako je.I to ce dokazati na turniru

edit : http://www.battle.net/war3/ladder/w3xp-gam...GameID=28926785

:D

Pricash jebene gluposti,za ovu dvojicu ne znam ko su ljudi i ne zelim da ih komentarisem ali za Duka,stvarno ono lupetate...Warcraft se ne zaboravlja,kao ni voznja biciklom,ni plivanje,nije to nauceno gradivo u skoli,koje te neko pita posle 1 god,pa da kazesh NE ZNAM ...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

ne kapiram samo zashto se josh uvek bunite, kad posle 3 strane i 4 dana postojanja topica se djuk nije ni javio? da ne govorimo shto forum sigurno nije overio ko zna od kad..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pricash jebene gluposti,za ovu dvojicu ne znam ko su ljudi i ne zelim da ih komentarisem ali za Duka,stvarno ono lupetate...Warcraft se ne zaboravlja,kao ni voznja biciklom,ni plivanje,nije to nauceno gradivo u skoli,koje te neko pita posle 1 god,pa da kazesh NE ZNAM ...

ako se war ne zaboravlja zasto imas 13 10 solo stats?

Link to comment
Share on other sites

ljudi zar je bitno eto mile nije trebo da nazove turnir all stars posto neigraju zvezde srbije nego invite turnir trenutno top8 najboljih u zemlji po njegovoj proceni zar je bitno da je all stars kako je mile reko treba mile a ne noni nonija cak stavise znam i bolje od duka uzivo ali ako se gleda po uspesima zna se ko treba da igra ali to je sve totalno nebitno sad :) jel je tako kako jeste i kraj

zeroxe ne zaboravlja se war ako ja sa 20 partija u proteklih 2 godine mogu da uzmem elfa i da te polomim znaci polomim koji zadnje 2 godine igras aktivno i imas preko 2000 partija sta onda reci.... :)) naravno skill opada ali imba micro ostaje :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

ako se war ne zaboravlja zasto imas 13 10 solo stats?

Kao prvo pricash gluposti,kao drugo moj score na laderu je 44-20,mada to nije ni bitno zar ne?Kao drugo taj score sto si ti video,to sam izlazio iz partija na samom pocetku,a i igrao sam sa elfom,mada to nije ni bitno.Uvek mozemo odigrati customa,pa cu da ti pokazem dali se zaboravlja,sto vladica kaze imash 2000 partija za 1god. i opet te je vladica izgazio i to sa elfom :),eto ti dokaz...Ako se zaboravlja zasto ti onda nisi pregazio vladicu juce?:)

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...