Jump to content

Recommended Posts

hehehehahehahehaehaheh kako sam se samo smejao kada sam ovo prochitao.... [:D][:D]

Ti si debil al u vugla batice.. "APM nema veze sa skillom" pa ti si T_T - ali kao "Totalni Tupadzija".. A kada vec govoris o skillu reci mi kakav to skill ima reta od 50 APM-a? Selektuje vojsku sa levim klikom misa a magije se bacaju same od sebe. . ccc.. Pazi ti hoces da kazes da neko moze da npr izbaci futmena iz formacije sa 10 hp i da ga izlechi sa paladinom a potom i po potrebi da ga teleportuje, a u isto vreme da povlachi ostale jedinice ima veoma mali APM; tom liku bi u tom trenutku APM dosao do 200-300 sigurno...

APM nema veze sa skilom ... o boze.... ccc [xx(]

Zhenko psa, svoje komplekse lechi na nekom drugom mestu... Axslav sa 109 apm-a dobije Sky-a koji ima apm 300... Zamisli to u tvom umu (ako uopshte mozhesh da zamisish, poshto ti je inteligencija ochigledno na nivou retardiranog paramecijuma)... Jbt, morace da inegrishu Photoshop u forume za likove poput tebe...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Zhenko psa, svoje komplekse lechi na nekom drugom mestu... Axslav sa 109 apm-a dobije Sky-a koji ima apm 300... Zamisli to u tvom umu (ako uopshte mozhesh da zamisish, poshto ti je inteligencija ochigledno na nivou retardiranog paramecijuma)... Jbt, morace da inegrishu Photoshop u forume za likove poput tebe...

3 dana odmora za tebe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sad ce biti repova sad se svi naostrili za novu sezonu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

pa i Dino je iz NS-a kao i Vladica, ocigledno da jos nisu sagradili osnovnu tamo...

Skola je u izgradnji :)

Nismo mi Novosadjani pametni kao vi bg-ovci uvek mislite da ste najpametniji a u stvari [klonjara]

PS: Mozda kod nas nema jos sagradjena osnovna ali kod vas nema ni zabaviste tako da . [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...