Jump to content

Recommended Posts

po mojoj slobodnoj proceni bitch nema >16 god , a diskusija o apmu je smesna jer apm gosua se krece od

140 -400(za 2 god prstici ima sami da im landaraju dok hodaju ulicom), a koliko je ko dobar to se vidi u replay po potezima i razmiljanju a ne po kliktanju.

to i ja kazem ali bitno je bitch i jungleboy misle da je APM=skill ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da se ukljucim :) . Sta samo sam jos pre merio par puta koliki mi je apm i bio je 180-200 a to samo zato sto ko manijak stiskam jednu komandu vise puta ( mora da je to bilo zbog modema kadasam imao jel nemozes objasniti klikcwem ko manijak a hero se nepomera :D ) tako da sam zaklucio da apm igra ulogu amo u nekim delovima partije micro etc.. tako da nemojte opet zbog glooposti da se svadjate i zagadjujete topic .

Neka ovaj bar bude samo za postovanje repova a ne za nabijenje postova i medjusobno prepucavanje . I niko ovde nemoze da komentarise strane i njihove igrace jer samo cu ovo reci oni su u eu a mi u srbiji , da mi imamo uslove ko oni gde bi nam kraj bio i onako smo sada osvojili vaterpolo pa se vidi ko smo i sta smo tako da bez svadje molim :))

Zeroxe druze opusti se sta se svadjas svi znamo da si priznati pro kod nas ;)

Link to comment
Share on other sites

Da li kontas smisao ove rechenice?...procitaj malo bolje ( i mislim da on ne moze da hostuje )

Nego aj mi reci tvoj acc na netu pa da malo pikamo koji cg a? :P

Ma bio je neki njegov host il od njegovog druga uglavnom krsh.. a w3 nisam igrao od wcg NS , aka MaRe-ScG

tek do danas [^] evo malo se poigravao sa tox-master-om na ggcu vs ToX-Master

Edited by DecreesOfJustice
Link to comment
Share on other sites

jbt 8 strana za par repova gj! [:D]

E vala bash [|)] ...a sve je pochelo od mene i mog komentara za apm! sorry [8D]

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34859

Ovo zato josh jedan vs elfa. Pogledajte stvarno je dobra partija. Bila je nada ali kad je demon poludeo...

po mojoj slobodnoj proceni bitch nema >16 god , a diskusija o apmu je smesna jer apm gosua se krece od

140 -400(za 2 god prstici ima sami da im landaraju dok hodaju ulicom), a koliko je ko dobar to se vidi u replay po potezima i razmisljanju a ne po kliktanju.

E konachno neki 30 godisnjak da se javi sa pametnim komentarom...moj apm nekad predje i 160. Jel sam prosao? [:D][:D][:D]

Ma bio je neki njegov host il od njegovog druga uglavnom krsh.. a w3 nisam igrao od wcg NS , aka MaRe-ScG

tek do danas [^] evo malo se poigravao sa tox-master-om na ggcu vs ToX-Master

Uuuu nisi igrao od wcg NS lol... pa jebo te shto toliko? Ispashcesh iz forme :) Replay skinut!

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=34827

Check this out :P rofl

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

grinderu, nemoj da te nerviraju, evo ja ću da gledam svaki tvoj replay, i biću tvoj najverniji fan!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a sada si ti smesan.. [:p] Vec rekoh mile ima 150 -190 a i tod je na nekim repovima imao oko 160.., kao i Grubby... a ja govorim o onima do 150 ne preko; a vrati se koji cm inad pa prochitaj predjasnje topice,, prichali smo o zeroxu koji je dobil likove sa apm-om 135 i 127... a to je velika razlika kada je rech o apm-u od 150 - 190... a mile je imao 120 pre godinu dana... a sada u odnosu na proslu godinu SABIJA...

p.s Informisi se

Kako si glup... Jel moram i ja da ti kazhem da APM nema veze sa skillom ? Jel ti treba skica ? Crtezh ? Lek za Daunov sindrom ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Pa realno je bezveze raditi sve te stvari sto rade kosooki fanatici, mislim, budziti apm, da bi mogao da burrowujesh finda dok leti ensnare ka njemu, ili banishovati webovanog grifona(da bi ga pustio web) i potom ga staffovati pre nego sto ovaj baci coilnovu, da ne pricam move and hit sa herojima koji imaju boots, a izbegavanje stun-a od cekica kada odmorfujesh mecku ne treba raditi, ih, preznojish se.

Surround NIKAD ne treba raditi, posto to dodatno budzi apm (odpadaju prsti posle stiskanja m+klik), a zatvaranje rupa prilikom surrounda ne treba se ni spominjati, smrshash dok to odradish (da ne spominjem uocavanje takvih).

Makromenadzment se ne treba koristiti ni u kakve svrhe, ih, nismo mi napoleoni, pa da radimo vishe stvari u isto vreme.

Lasthitting protivnickih kripova i deny sopstvenih jedinica spada u sektaske poduhvate, za to sledi bicevanje.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Kako si glup... Jel moram i ja da ti kazhem da APM nema veze sa skillom ? Jel ti treba skica ? Crtezh ? Lek za Daunov sindrom ?

hehehehahehahehaehaheh kako sam se samo smejao kada sam ovo prochitao.... [:D][:D]

Ti si debil al u vugla batice.. "APM nema veze sa skillom" pa ti si T_T - ali kao "Totalni Tupadzija".. A kada vec govoris o skillu reci mi kakav to skill ima reta od 50 APM-a? Selektuje vojsku sa levim klikom misa a magije se bacaju same od sebe. . ccc.. Pazi ti hoces da kazes da neko moze da npr izbaci futmena iz formacije sa 10 hp i da ga izlechi sa paladinom a potom i po potrebi da ga teleportuje, a u isto vreme da povlachi ostale jedinice ima veoma mali APM; tom liku bi u tom trenutku APM dosao do 200-300 sigurno...

APM nema veze sa skilom ... o boze.... ccc [xx(]

Edited by bitch
Link to comment
Share on other sites

Dok on dodje do stafa za teleport nece on imati te futmene da mikra nego knighta ;) da i da ga teleportuje.

PS; aj vise nemojte se svadjati zbog retardiranih glooposti . I postujte neki dobar rep umesto da se svadjate .

Noobs ^^

o boze... chitaj - rekao sam na primer; skracenica npr ... imas u textu

eve' ti je

a neko moze da npr izbaci futmena iz formacije
Link to comment
Share on other sites

ako ne iskulirate obojica, dobicete po par dana da se odmorite.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...