Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Dušan_   

i ipak si dobio cccc ...ja sam ti poslao na mail rep aj ga stavi mesto mene na rur ja kad kliknem na upload malo ochitava i izbaci mi page cannot be bla bla izvini sto smaram a sliku nisam razumeo i ona mora negde da se updatuje?

Na koji mail si mi poslo ? MSN ili yahoo ? Odma da ti kazhem da mi MSN neshto ne radi, tako da shalji na yahoo, imash moj mail u mom profilu...

lastman   

ajde veceras firstborn kad budem kuci poslacu ti to na mail pa ti okachi neam ovde u igraoni taj mathc aj taman objasni za sliku kako da stavim sta ja hocu !!! al da razumem :))

lastman   

da mislio sam na avatar kako sliku iz mog kompa da stavim !!!??

znam odgledao sam do kraja kakav skenj za coveka ja bi se obesio !!!

aj ako neko klikne ovede i ovo procita jel moze do kraja da mi objasni kachenje repova,idem na rapidshare ono nadjem rep update i to uradi i dalje ne znam ima neka 3 ponudjena nachina .... kako ??

aj ako neko klikne ovede i ovo procita jel moze do kraja da mi objasni kachenje repova,idem na rapidshare ono nadjem rep update i to uradi i dalje ne znam ima neka 3 ponudjena nachina .... kako ??

registruj se na www.replayers.com tamo ti je upload replayeva ono "german easy"...

nije mi jasno kako ovo nije top replay

Pa ime topica je "Domaci Repleyi" to valjda znaci da svako moze okaciti neki replay.. ali ova dvojica su preterali ^_^ , mene bi bilo sramota tako nesto okachiti ( no offence)

Edited by Mare-SOMBOR

hmm zasto sramota partije nisu lose a topic se ne zove ''domaci gosu replay'' (cisto za slucaj da ti je promaklo :D)

@shiki i ja sam mislio isto da cu da izgubim ali...eto desilo se sta se desilo :D

weasel   

LOL pa ima pravo da okaci svako svoj reply ali ovakav "micro" ne pamtim kad sam zadnju put gledao

Znaci da ne pise ime ja bi pomislio computer igra(doduse i on zna da pomeri jedinucy koja je fokusirana

Edited by weasel

Ako cemo iskreno od vas dvojice ne zna se koji je veci noob...mislim ti micro=0,drugi burow si napravio posle jedno minute a o skillu da i ne pricamo...

nemam vise snage da se svadjam...samo je mogo weasel da na normalan nacin mi kaze gde sam pogresio ili slicno, a ne AAAAA NOOB DIE DONT PLAY W3 ANYMORE etc... zato inace me boli qrac sta on misli ili sta drugi misle ja sam vam dao replay da gledate ako ocete ako necete ne morate...btw to je bilo odavno...

Edited by Own Maker