Jump to content

Recommended Posts

Iskreno: Mrzi me da gledam, moze li neko da objasni ukratko? :s

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Mene josh iskrenije nego mareta mrzi da ovo gledam,ap tako ukoliko se radi o nekom bagu,moze li neko da pojasni o chemu se zapravo radi, kako bi znao vredi li da se troshi koji minut na gledanje istog.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ako vas ne zanimaju repovi, nemojte ni da komentarishete. Ko josh ostavi komentar "zabole me da gledam tvoje repove i sl" dobice po 3 dana da ohladi glavu.

Inache grinderu, ok su repovi, ali ima tu mesta za poboljshanja :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Ja ne mogu ni da skinem kad kliknem download pojavi mi se stranica sa gomilom nekih znakova WTF ?!!?!?!11

sve je u redu sa linkovima

btw n1 grind [8D]

Link to comment
Share on other sites

odlicne partije pogotovo na turtle svaka cast za ali lik ispo botina mogo bolje da odigra 5x ima tower i vadi milion shamana pfffff

Slazem se taj orc na TR je malo uman i botina teshka vs pravi shamane ovaj ni nema summons omg i kate i imao je para da napravi beastary ali ne on moze sa HH vs griffina.... ROFL nisam znao dali da palcem ili da se smejem...

Link to comment
Share on other sites

ako vas ne zanimaju repovi, nemojte ni da komentarishete. Ko josh ostavi komentar "zabole me da gledam tvoje repove i sl" dobice po 3 dana da ohladi glavu.

Inache grinderu, ok su repovi, ali ima tu mesta za poboljshanja :)

Od kad je,lendere,problem da pitam o chemu se zapravo radi,kako bi znao da li mi se gleda ili ne?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Savke burazeru ,ne upustaj se u raspravu dzabe , nema poente veruj mi [:D] , iskusio sam to na sopstvenoj kozi [:D]

enivej,here's some constructive critisicm :

-Prva partija ,bilo je jasno da ces da dobijes,nista posebno

-druga partija : ocajno si odigrao,znaci nisi mogao da vise jebes kevu sam sebi [:D] treba za ono talenat [:D] Daleko od toga da je ono bila laka situacija pored svih onih kula,ali jedinice su ti ginule najstrasnije bez razloga,menjao si grifine za katapulte ,nebuloza, umesto da mu sravnis kule sa tim istim(zaginulim) grifinima...sve ti bilo na dinar helta vecinu partije a tvoj pala sa punom manom nije hilovao nista,samo si stafovao kad si morao...lik ti na kraju partije bacio ls na jednog pesenta i on isprzio sve,samo jedan preziveo,strasno [:D] ... mogao bi da obratis vecu paznju na ovu partiju,cisto da ne ponavljas ovakve greske,bar po meni.

-treca partija : Lik te ownovao celu partiju ,ali onaj paladin nije normalan ,znaci ishilovao je boga oca,zbog njega si i dobio,al na kraju zasluzeno naravno.

Ne znam da li si uzimao bash iz razonode il stajaznam,al clap je ipak majka za ovakve situacije.

I kada kripujes one kripove na terenasu i pustis archija sa ls-m na one male kripove,probaj da ih ne ubijes sa istim,jer neces dobiti exp za njih,mozda ti je bilo cudno kad nisi dobijao lvl2...mis'im ne znam da li ovo znas al cisto da pomenem [:)]

Sve u svemu rupa si [:D] sala naravno,dobran si,al' kao sto rece hajli ,ima mesta za poboljsanja.

:-)

Link to comment
Share on other sites

Savke burazeru ,ne upustaj se u raspravu dzabe , nema poente veruj mi [:D] , iskusio sam to na sopstvenoj kozi [:D]

Ne brini se,imalo smo ja i highli redovnu razmenu mishljenja josh od vremna junk-a,uglavnom na osnovi provincija-bg i prozivkama na tu temu,no sad su nashi odnosi na forumu onako...diplomatsko-prijateljski :)) ;)

Inache eto,odgledah repove,i onako...fino odigrano rutinski sa nekolicinom shkolskih greshkica koje,chini mi se,proi(Z)laze iz manjka koncetracije.Potrudi se da ti percepcija bude na malo vishem nivou i sve ce biti ok.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bas extra uvek volim da odgledam koji rep domaceg igrace

gj grindash

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

moze u ovom topicu (da se ne otvaraju novi) postuju domaci repovi

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

moze u ovom topicu (da se ne otvaraju novi) postuju domaci repovi

Extra pametna ideja, renamovacu topic kasnije, i da bude sticky.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...