Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Duka.   

Ja ne mogu ni da skinem kad kliknem download pojavi mi se stranica sa gomilom nekih znakova WTF ?!!?!?!11

SavKe   

Mene josh iskrenije nego mareta mrzi da ovo gledam,ap tako ukoliko se radi o nekom bagu,moze li neko da pojasni o chemu se zapravo radi, kako bi znao vredi li da se troshi koji minut na gledanje istog.

Highl1   

ako vas ne zanimaju repovi, nemojte ni da komentarishete. Ko josh ostavi komentar "zabole me da gledam tvoje repove i sl" dobice po 3 dana da ohladi glavu.

Inache grinderu, ok su repovi, ali ima tu mesta za poboljshanja :)

Guest epicAdrian   
Guest epicAdrian

Ja ne mogu ni da skinem kad kliknem download pojavi mi se stranica sa gomilom nekih znakova WTF ?!!?!?!11

sve je u redu sa linkovima

btw n1 grind [8D]

lastman   

odlicne partije pogotovo na turtle svaka cast za ali lik ispo botina mogo bolje da odigra 5x ima tower i vadi milion shamana pfffff

odlicne partije pogotovo na turtle svaka cast za ali lik ispo botina mogo bolje da odigra 5x ima tower i vadi milion shamana pfffff

Slazem se taj orc na TR je malo uman i botina teshka vs pravi shamane ovaj ni nema summons omg i kate i imao je para da napravi beastary ali ne on moze sa HH vs griffina.... ROFL nisam znao dali da palcem ili da se smejem...

SavKe   

ako vas ne zanimaju repovi, nemojte ni da komentarishete. Ko josh ostavi komentar "zabole me da gledam tvoje repove i sl" dobice po 3 dana da ohladi glavu.

Inache grinderu, ok su repovi, ali ima tu mesta za poboljshanja :)

Od kad je,lendere,problem da pitam o chemu se zapravo radi,kako bi znao da li mi se gleda ili ne?

Savke burazeru ,ne upustaj se u raspravu dzabe , nema poente veruj mi [:D] , iskusio sam to na sopstvenoj kozi [:D]

enivej,here's some constructive critisicm :

-Prva partija ,bilo je jasno da ces da dobijes,nista posebno

-druga partija : ocajno si odigrao,znaci nisi mogao da vise jebes kevu sam sebi [:D] treba za ono talenat [:D] Daleko od toga da je ono bila laka situacija pored svih onih kula,ali jedinice su ti ginule najstrasnije bez razloga,menjao si grifine za katapulte ,nebuloza, umesto da mu sravnis kule sa tim istim(zaginulim) grifinima...sve ti bilo na dinar helta vecinu partije a tvoj pala sa punom manom nije hilovao nista,samo si stafovao kad si morao...lik ti na kraju partije bacio ls na jednog pesenta i on isprzio sve,samo jedan preziveo,strasno [:D] ... mogao bi da obratis vecu paznju na ovu partiju,cisto da ne ponavljas ovakve greske,bar po meni.

-treca partija : Lik te ownovao celu partiju ,ali onaj paladin nije normalan ,znaci ishilovao je boga oca,zbog njega si i dobio,al na kraju zasluzeno naravno.

Ne znam da li si uzimao bash iz razonode il stajaznam,al clap je ipak majka za ovakve situacije.

I kada kripujes one kripove na terenasu i pustis archija sa ls-m na one male kripove,probaj da ih ne ubijes sa istim,jer neces dobiti exp za njih,mozda ti je bilo cudno kad nisi dobijao lvl2...mis'im ne znam da li ovo znas al cisto da pomenem [:)]

Sve u svemu rupa si [:D] sala naravno,dobran si,al' kao sto rece hajli ,ima mesta za poboljsanja.

"I kada kripujes one kripove na terenasu i pustis archija sa ls-m na one male kripove,probaj da ih ne ubijes sa istim,jer neces dobiti exp za njih,mozda ti je bilo cudno kad nisi dobijao lvl2...mis'im ne znam da li ovo znas al cisto da pomenem "

ovo nisam znao [8)] , btw lepi repovi [;)]

Duka.   

sve je u redu sa linkovima

Pa ja sam rekao da kad kliknem download... ma nije ni bitno nesto mi baguje opera skinuo sam preko IE i idem sad da pogledam.

SavKe   

Savke burazeru ,ne upustaj se u raspravu dzabe , nema poente veruj mi [:D] , iskusio sam to na sopstvenoj kozi [:D]

Ne brini se,imalo smo ja i highli redovnu razmenu mishljenja josh od vremna junk-a,uglavnom na osnovi provincija-bg i prozivkama na tu temu,no sad su nashi odnosi na forumu onako...diplomatsko-prijateljski :)) ;)

Inache eto,odgledah repove,i onako...fino odigrano rutinski sa nekolicinom shkolskih greshkica koje,chini mi se,proi(Z)laze iz manjka koncetracije.Potrudi se da ti percepcija bude na malo vishem nivou i sve ce biti ok.

encore   

Ne mozes da skines tako zbog nekog buga sad sa ovom novom operom...probaj desni :"save target as"

Aca~   

Dobre partije grinderu... Onog orca na TS si sabio lagano, a to je jedan od najboljih nemackih onaj Insolence :) GLGL

Duka.   

Ne mozes da skines tako zbog nekog buga sad sa ovom novom operom...probaj desni :"save target as"

Hvala za informaciju ;)

Highl1   

moze u ovom topicu (da se ne otvaraju novi) postuju domaci repovi

Extra pametna ideja, renamovacu topic kasnije, i da bude sticky.

Save target as snima link a ne replay koliko ja znam...

Onda ce snimiti link lol a ne replay....