Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko si ti,i sta si uradio sa vladicom [:)]

pa dobro pazi imbe postoji ali to samo slabi igraci koriste kao izgovor za svoj neuspeh jeste da su neki matchupi tezi i jeste da zavisi od mape da li ce on dobiti ls da li ti mozes exp i tako to sve je to istina ali kako je grubby decko seo 2 meseca vezbao i odro moon-a ko zeca a pre nije mogao sto znaci da se sve vezbom moze a neke mrzi da vezbaju i samo kukaju

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

to je poljak koji zabada igricu :)

Koliko sam ja video, on je iz Belorusije

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

nightwolf je belorus, i dosta je dobar. Prosli wcg je dobio crea, torrena i josh neke, i proshao veoma teshku grupu (u njoj su bili flash, bash, creo, torren, i josh jedan elf, ne secam se..)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A jel ima negde da se vide grupe ? Na zvanichnom sajtu ima samo ovo

Top-seed Pool: (alphabetic order)

DIDI8 (first Bulgaria)

FoV (first South Korean)

Grubby (defending champion)

Lucifer (second South Korean)

Sky (second China)

SuhO (first China)

Titan (first Russia)

ToD (first France)

High-seed Pool: (alphabetic order)

Bjarke (first Danemark)

Creolophus (first Norway)

Fury (first Sweden)

HoT (first Ukraine)

Insomnia (second Bulgaria)

Pato (first Brazil)

Shortround (first USA)

Wolf (second France)

Medium-seed Pool: (alphabetic order)

Ciara (second Denmark)

Fire (first Germany)

NightWolf (first Belarus)

Nilknarf (second USA)

Pons Serrano (first Spain)

Stingray (first Malaysia)

Zerter (first Netherlands)

Zeus (first Croatia)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

grupe se izvlace tek u cetvrtak, na licu mesta. Mile je otputovao juce u 12h busom :) A bwsl nikad i nije bio pravi klan, vec cista ladder glupost, ko kow3 do pre nekog vremena :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate, busom do Pariza... Jel tako bilo i proshle godine ili su ishli avionom ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ghost zvani shtos

mile je negde oko 14h po lokalnom vremenu :) bio na 400km od pariza, tako da bi sad trebalo da je stigao. Sutra grupe, valjda ce biti 8 grupa, prve 4 se igraju u subotu,a druge (e-h) u petak.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mile je stigao pre koji sat dva, nightwolf je bio sa mnom u jt klanu i jako je dobar igrac, pricao sam sa belorusom na proslom eswc-u i pricao mi kako nije imao srece na qualy-iju gde ga je odrashovao neki orc ali eto ove godine je osvojio pa cemo videti sta ce uraditi. Inace sto se tice grupa bice po 7 igraca u grupi od kojih 3 idu dalje a s obzirom da ima 3 vrste seed-a naravno da se ocekuje da svi od njih prodju dalje sto bi se ja i slozio za prva 2 seed-a dok kod treceg mislim da moze neko da im pomrsi racune tipa mile ili tako neki suprise igrac. srecno miletu

opusteno trenerka sa flekama od cvaraka(govedina)

Link to comment
Share on other sites

da malo razbijemo monotoniju dok chekamo grupe. Esportsfrance, odlichan sajt (na zalost mnogih vas, na francuskom je) je napravio odlican preview igraca, i podelio ih u grupe, kako oni misle da su igrachi jaki.

Mileta su svrstali u 5-i sheshir, uz firestrike-a, mada mislim da je komotno mogao da bude u 4-om sa demuslimom, zerterom, bigsom i drugima, ali ipak je on josh uvek za njih nepoznat.

Spisak mozete videti ovde

http://www.esportsfrance.com/actualites/7964/

a ovde na stranici sa opisom miletove "skill-grupe" imate i mali intervju, u kome mile kaze kako ranije nijedan nash igrach nije prosao u drugu rundu, vs kojih rasa ima problema, kako se spremao i ostalo, mrzi me sad da vam prevodim

http://www.esportsfrance.com/actualites/7969/

Grupe sutra, valjda oko podneva, nadamo se da ce mile da zabode neku laku grupu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo vam na engleskom uz internet prevodilac

ATR. Sweet

One does not know large thing about the Serb player with pseudo of one of the best Undead players. But it will come to visit Paris, the City of Light, like much of others before him.

Esportsfrance: Can you present yourself at our readers? (age, city, study)

ATR. Sweet: I am called Milorad Gavrilovic, I was born on June 26, 1985, I live in Belgrade and I am currently in high Polytechnique school.

Can you detail us your drive and his rate/rhythm? If it is daily and of how much hour?

ATR. Sweet: I play each day approximately 2 to 3 a.m. I alternate between custom games and ladder.

What is what the World cup of the Video games represents for you? And to represent your country?

ATR. Sweet: It is normal, in each discipline where you can represent your country, you make of tone to better leave a trace behind you. In anything even in a play. But for me that will be a large news experiment to see in truth the best players of the world.

What do you await this event in particular?

ATR. Sweet: That depends on the group. But the preceding representatives of my country never passed the first group in such tournaments. Therefore it would be a large performance to succeed in going to the second turn and I believe myself able to arrive there in a good group.

Your the worst and your best match-up?

ATR. Sweet: Against Orc, Elf, and Human, that is equal for me, I play as well against one or the other, but is to play against Ud which does not pose a problem badly to me.

opusteno trenerka sa flekama od cvaraka(govedina)

Link to comment
Share on other sites

lol mile prica ko da ide na oxford na vise zlatarsku druga godina :) hehehe mile care bas mi drago za decka izgazi ih :) mada me brine kad sam bio kod njega nesto na skill igra sa demonom jurica ga uzio... mislim idi bista i rangerku i nepravi se pametan :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...