Jump to content

Koji program za... ?


Recommended Posts

skinuo maxthon i gledam, ima sidebar, ima splitview, sve stranice mi renderuje kako valja i kontam nashao sam idealan browser. kad ono u nekom trenutku skontam da je to zapravo 2.5, uzmem 3.0 i nema nishta od funkcija kojim sam se odushevio. preslikan chrome, jebo ih gugl. ok ima taj dual engine kurac palac shto je korisna stvarchica. sve u svemu, kad bi napravili neki hibrid ove dve verzije bio bi to idealan browser, ovako ne vidim razlog zashto da ijedan browser iz trenutnog ff + chrome tandema menjam maxhtonom. pa chak ni lastpass ne radi, a radio je u predhodnim verzijama, mada kontam da ce uskoro izbaciti verziju koja podrzhava M3.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

http://synergy-foss.org/

Synergy is Free and Open Source Software that lets you easily share your mouse and keyboard between multiple computers, where each computer has it's own display. No special hardware is required, all you need is a local area network. Synergy is supported on Windows, Mac OS X and Linux.

ko ima vise masina, do jaja korisno :)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Gomila programa to može, ali imaš dve opcije:

- Pomeranje početka particije koja je iza sistemske, pa širenje sistemske

- Spajanje sistemske i ove posle nje

Obe procedure su rizične zavisno od stanja operativnog sistema, stanja fajl sistema i fragmentacije particija, s tim što je ova druga malo manje rizična

Ako je baš frka, uvek možeš da napraviš "directory junction" na sistemskoj koji će u stvari upućivati na folder na nekoj drugoj particiji, ako te neki program smara kako nemaš dovoljno prostora.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je situacija kod ortaka, pa me moli da mu pomognem. Njemu je zapravo sistemska particija 20gb, na kojoj se nalazi windows, ali to je jedva zakrpilo da uopste i windows stane plus neke stvari koje su tu morale biti instalirane. Tako da je od slobodnog prostora tu ostalo oko 20mb, i sad ga stalno smara i ne dozvoljava mu da bilo sta instalira i pored toga sto sam mu rekao da sve instalira na D particiju koja ima oko 140gb.

E sad, ja sam tu D particiju, koja je inace slabo iskoriscena smanjio za nekih 20gb koje sam planirao da dodam na sistemsku particiju, ali to nisam uspeo da izvedem sa onim windowsovim alatom, a morao sam da palim, pa je to ostalo na tome. Hteo sam sad da nadjem neki jednostavan program i da mu objasnim kako sad taj slobodni prostor da pridruzi sistemskoj particiji... Eto tako sam zamislio, jer jedino tako i moze, posto postoje samo 2 particije :D Ali izgleda da cu morati opet da diem do njega da mu to zavrsim, daj voodoo neki program sa kojim cu najmanje da rizikujem :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Znam gde je disk menadzer, nisam noob :) Nego je poenta sto ne mogu da izbrisem D: jer ima tamo nekih stvari koje mu trebaju. Ali sam smanjio D: particiju, medjutim, nisam uspeo da prosirim C:, jer je opcija extend nedostupna, pa reko da probam sa nekim od programa za te stvari...

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...