Jump to content

Koji program za... ?


Recommended Posts

E 'vako. Posto mi sin non stop sjebava igru koju igram ( udje gospodin, izigra se i presnimi mi sve sejvove koje sam ja igrao), zanima me da li postoji nekakva mogucnost da udarim sifru na tu igru, uopste na bilo sta sto se nalazi u total commanderu da vise ne moram razmisljati hoce opet upaliti i iskrnaviti me do panja.
Hvala drugari puno, tesko je.

Link to comment
Share on other sites

E 'vako. Posto mi sin non stop sjebava igru koju igram ( udje gospodin, izigra se i presnimi mi sve sejvove koje sam ja igrao), zanima me da li postoji nekakva mogucnost da udarim sifru na tu igru, uopste na bilo sta sto se nalazi u total commanderu da vise ne moram razmisljati hoce opet upaliti i iskrnaviti me do panja.

Hvala drugari puno, tesko je.

Probaj Folder Guard.

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://rufus.akeo.ie/

 

Odličan alat za pravljenje butabilnih USB fleševa (recimo od ISO fajlova sa instalacijom Windowsa 7/8, Linuxa itd).

unetbootin, može da skine i poslednji stable release od linux distribucija direktno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jel ima neka dobra alternativa za utorrent/bittorent? Instalirao sam upravo windows(novi hard),skinuo sam instalaciju bittorrenta i kad pokrenem apsolutno nista se ne desava? Isto i za utorrent... Morao sam jebeni vuze da instaliram. Isuse koliko odvratan GUI ima, njihove dizajnere treba spaliti.

Link to comment
Share on other sites

qBittorrent

nema najlepsi UI ali ima sve ti moze trebati bez bloatwarea

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Na koji način i uz pomoć kog programa mogu da stavljam komentare uz slike sačuvane na hdd? Dakle ne na samoj slici, niti u imenu fajla, već mi treba nešto da  kada pregledam sliku uz nju postoji kratak komentar o toj slici u vidu recimo pop up-a , ili malog prozorčeta koje stoji ispod/iznad/pored slike i slično. Pravim neku arhivu istorijskih dokumenata/fotografija, pa mi treba nešto čime ću da obeležavam šta se nalazi na slikama u par rečenica i po koji komentar. Kapiram da je verovatno nubovsko pitanje, ali eto.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Reki, može, ali ne i dok pregledam slike u nekom programu , već samo dok listam fajlove u eksploreru, što je ok, ali nije to ono što tražim, pogotovo što mi je malo nezgrapno kada imam u vidu da ću morati da gledam veliki broj fajlova u jednom trenutku, i uglavnom ću morati da ih otvaram da bi video šta je na njima, pa onda da se prebacujem na detalje da bi video komentar... Previše vremena se tu gubi. Meni treba nešto što otvorim sliku i uz nju izađe komentar o fajlu.

 

Vudu, hvala! Sad ću da proverim da li je to ono što mi treba, samo da se prebacim na komp sa instaliranim tc :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...