Jump to content

Sta ste Citali u poslednje vreme?


Crno-Sunce

Recommended Posts

fridrih nice - antihrist

filozofija

uglavnom govori o tome kako je hriscanstvo kuga modernog doba

i kako su hriscani bolesne zveri koje treba uspavati

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Stravicno, od kad sam 2000-te ponovo uzeo komp nakon 7 godina pauze, nisam nista procitao :(

Mislim jesam par knjiga, al nije to to :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

krenuo sam da skladistim u elektronskom formatu knjige (srpski i engleski) radi citanja blagovremenog, ako imate neku knjigu, kliknite me na pm :)

inace citam neuromansera potaktnut pricom sa ignisom :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

pisah x puta, ako nekom ista znachi mogu da ponovim:

lcd of 17 ili veci

u wordu reformatirati ceo text da ima oko 5cm sa svake strane + prored od red ipo

takav text preko celog ekrana (oko 160% view)

i onda se zavalite u fotelju, ruka na tastaturi koja je na rubu stola i chita se milina...

istina ja sam bechio ochi na ct 14icama kao i da smatram da od papira nema bolje no da ne mozhe na ekranu nije tacho =o))

Link to comment
Share on other sites

ja zivim ispred ekrana od 6 godine tako da mi ne smeta i da gledam u monitor po 24h :)

sem toga svaki dan prelistati ovaj rur detaljno se granici sa jednom procitanom "tele" novelom :)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

citam "price o obicnom ludilo" od velikog Bukovskog.

treba drugarica da mi pozajmi knjigu o akordima pa cu to da citam sledecih par meseci,

i kupila mi je knjigu o religijama sveta pa treba da mi donese :)

recite kakva drugarica, nit mi je rodjendan, nit je ista, ona videla knjigu, mislila da ce mi se svideti i kupila mi :)

kako je samo lolem :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pa iskreno ja nisam procitao vise od 5 knjiga...

Evo mogu tacno da ih nabrojim: "Sacekusa", "Ko ubija u Beogradu" , "Komandant Arkan" , ona knjiga o Legiji ne mogu sada da se setim kako se zove i "Dozivljaji macka Toshe" kad sam bio klinac! Eto...

Cave ab homine unius libri

[:(]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pisah x puta, ako nekom ista znachi mogu da ponovim:

lcd of 17 ili veci

u wordu reformatirati ceo text da ima oko 5cm sa svake strane + prored od red ipo

takav text preko celog ekrana (oko 160% view)

i onda se zavalite u fotelju, ruka na tastaturi koja je na rubu stola i chita se milina...

istina ja sam bechio ochi na ct 14icama kao i da smatram da od papira nema bolje no da ne mozhe na ekranu nije tacho =o))

Evo naprimer imam 19 " tft, odlican.

1. TFT ne mogu poneti u WC.

2. TFT ne mogu da bacim pod krevet i da citam sa njega dok mi visi glava sa kreveta.

3. TFT-u ne mogu da okrenjem predzadnju stranu i da napisem "jebo vas igor VII-3 forever!!"

4. tft ne mogu da "prelomim" da mogu da citam malo po malo lezeci na boku.

5. tft ne mogu da umetnem pod prozor da ne lupa promaja.

6. TFT-u ne mogu da okrenjem predzadnju stranu i da napisem "metalci smrde na rakune"

7. tft ne suska, nema miris nove/stare knjige. Miris knjige nekad je bio esencijalan :)

8. Naravno tft nikad neces dobiti upakovan za rodjendan :)

.

.

.

Obrni okreni, ne vredi :(

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...