Jump to content

Stripovi


Recommended Posts

Ja sam odgledao prvi deo i bio sam u fazonu - ok, tinejdžerska priča, tralala, loši specijalni efekti ali šta sad, i kao to je to. I onda _posle_ toga čekiram malo net i skapiram da je opšta ludnica za tim filmom, da se svi lože, itd, i nije mi jasno u čemu je štos :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nisam gledao film, ni cuo za njega, al ono, ako nije neki budzet, losi efekti, tinejdz fazon, macan glavni lik, okej, ali opet, cemu onda toliki uspeh, pa ima gomila takvih filmova sa tinejdz macanima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nije taj film postao popularan (mislim na prvi film) sam od sebe, nego je nastao iz bestselera, knjige koja se prodala u ko zna koliko miliona primeraka (prevedena je i kod nas). Mozda je bolje diskutovati zasto je ta knjiga prodata u toliko primeraka.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

chek jel to onaj film sto je bio onaj wesley snipes meme sa njim na zanimljivim slikama pre nekog vremena?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kao shto rece Bole, knjiga je pravi krivac. Verovatno se iza svega krije klasicna prica o tome da zene vole opasne momke. Oni se vole, a on je vampir i ne mogu da budu zajedno. /puke

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

+1 za glavnu glumicu, i meni se svidja taj njen nesnadjeni imidz, a osecam da bi se davala kao besna :)

Kao shto rece Bole, knjiga je pravi krivac. Verovatno se iza svega krije klasicna prica o tome da zene vole opasne momke. Oni se vole, a on je vampir i ne mogu da budu zajedno. /puke

a zasto je to puke, imas nesnadjenog vampirica kojem je pun kurac sto je vampir i sto ne moze da dohvati mladi zilj kako treba, a ocigledno mu ni fapanje ne ide najbolje... a zivi 100 godina, zamisli te frustracije.. plus su oni kao kul vampirici jer klopaju samo zivotinje a oni badass njupaju i coveculjke, pa se oni kao fajtaju, pa kao stara prica kako su koji nastali, pa su tu onda i vukodalci, pa netrpeljivost izmedju svih njih ... kapiram da sam amer/amerikanka i ja bih se trasno primio na film, ovako mi ipak deluje malo iznad prosecnog holuvudskog filmica.

gluma izmedju glavnom vampirka i nevine tinejdzerke je odradjena maestralno, ako nisi primetio zaista osecas da se nesto desava izmedju njih (fapfapfapfap)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...