Jump to content

...The worst hero....


juicer.

Recommended Posts

Btw ako ima neko okupljanje, odnosno dota veche negde u gradu tipa u nekoj od igraona metroa, ili tu negde po BGu (bez NBGa ne bih da se zavlachim po blokovima da trazim igraone :)) rado bi doshao, da malo vidimo kako je to kod nas a ne samo sa nooobovima/tardovima/fegovima i ostalim chudima koja se vidjaju na eurobattle/Bnetu !

deus... jeste da je na nbg-u ali nikakvo zavlacenje imas bus doprati te do ulaza u stari merkator popnes se uz par nizova stepenica i tu si , cant get it simpler than that

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ali znaci smesniju stvar nisam skoro procitao, pa brood je definitivno najbolji heroj za fast push , to je heroj koj u prvih 20-25 min partije porusi 2-4 towera sve zavisi od igraca , naravno ako ne igra debil, heroj ciju ultimate kao i da nema cd koj ima prirodnih 40% slowa i jos neki dmg na to , heroj koji pravi one bubice ko nenormalan , heroj koj ima magiju za skidanje helta i jos + dobija life steal sa ultimatom , heroj koj postaje nevidljiv i 20% brzi sa mrezom .... hmm da definitivno je sranje BUFF BROODMOTHER ASAP !!!  [:D]  [:D]

Pa nisam ja ni rekao da je on los... Samo kazem da ga masa repickuje. Ali jbg, ja vise volim da ga budzim kao late-game... Ne znam ni koliko je to pametno ni isqsno, samo znam da kad se pojavim sa itemima, pickolom :)

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Pa nisam ja ni rekao da je on los... Samo kazem da ga masa repickuje.  Ali jbg, ja vise volim da ga budzim kao late-game... Ne znam ni koliko je to pametno ni isqsno, samo znam da kad se pojavim sa itemima, pickolom :)

pa sta mislis da li ces pre skupiti iteme sa 2-3 srusene kule i parama od njih ili bez toga : )

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

pa sta mislis da li ces pre skupiti iteme sa 2-3 srusene kule i parama od njih ili bez toga : )

Ponekad ti vise odgovara da ne rusis kule... Ili bar ja tako kontam. Stojis tu, krmacis se, ko dodje zapalis ga, i nastavis da kripujes. Kad vidis da ce kula da padne, dignes pauke i udri... A ne da se ko budala zapucavas u kulu, srusis je na petom levelu, i onda kurac, posto niko nece tamo da ide, jer te lakse huntuju, i veliki deo kesa i experience-a propada...

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

ne zna se ko je veca budala

ne verujem kako neko moze tako jebeno da sere o doti.

bladsiker sranje , visage sranje , magnataur je govno?

da li ste vi normalni?

oh ti prejaki sto nisi nikad bio u pubertetu joj sto si pametan za trojicu ....

NEMA LOSEG HEROJA !!!!!!!!! svaki heroj je dobar kada znas da igras sa njim !!

ja neznam da igram sa paukom , gulom , fletcherom , magnusom to su meni "losi heroji" (nisu losi nego ja neznam sa njima ) .....

TAJNI ZABADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Btw Magnataur + Engima = gg

zashto ?

Reverse Polarity + Black hole ? :)))

Reshava sve moguce situacije :)

pazi necrolyte i mornar (levitian) opusteno prekidaju ulty necrolyte nemora biti u fajti samo da stoji sa strane saceka enigmu i samo je prekrsti sa ultyijem ,....

don`t eat yellow snow !!!!!

play hard go tard

if noob would airplane bnet will be airport

Link to comment
Share on other sites

Ponekad ti vise odgovara da ne rusis kule... Ili bar ja tako kontam. Stojis tu, krmacis se, ko dodje zapalis ga, i nastavis da kripujes. Kad vidis da ce kula da padne, dignes pauke i udri... A ne da se ko budala zapucavas u kulu, srusis je na petom levelu, i onda kurac, posto niko nece tamo da ide, jer te lakse huntuju, i veliki deo kesa i experience-a propada...

e ali gresis , ja cu mnogo vise expa skupiti ako ti ne smes da mi pridjes jer nemas tover pogotovo na prvim levelima(do 10-11) mnogo se vise isplati ubijati kripove nego heroje, i od njih dobijati exp , jer dok ti ubijas heroja uglavnom se deo expa sa kripova izgubi sto je daleko veci gubitak u pocetku partije nego ne ubiti heroja ... a ako si pametan savataces ga saledja i bez kule, pogotovo jer si pauk , i vazno je da imas gem ASAP osim ako oni nemaju drvo ili tako nekog heroja kada moras da rusis drvece ...

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Najgluplji heroj je 100% death knight, ali 100%!!! ima onu mutavu neunishtivost posle koje uvek umre, narochito kad protivnik zna da igra! Mozda 1 vs 1 moze neshto da uradi... ali timski bash nishta! Mada je i onaj mali Bloodseeker sranje... Pitanje je samo da li igrash protiv noobova... onda su svi heroji dobri (dokazano) :)) Protiv dobrih igracha ta dva heroja su najobichnija djubrad!!!

Link to comment
Share on other sites

Najgluplji heroj je 100% death knight, ali 100%!!! ima onu mutavu neunishtivost posle koje uvek umre, narochito kad protivnik zna da igra! Mozda 1 vs 1 moze neshto da uradi... ali timski bash nishta! Mada je i onaj mali Bloodseeker sranje... Pitanje je samo da li igrash protiv noobova... onda su svi heroji dobri (dokazano) :)) Protiv dobrih igracha ta dva heroja su najobichnija djubrad!!!

hmm, dk u kombinaciji sa axe-om je keva ili leshracom , posto heroj moze da se koncentrishe na bacanje buffova na svoje ili debuffova na neprijatelje zbog ultimatea. Npr bacish baloncic na axe-a, on uradi berserker call i ovi krenu da gruvaju axe-a, axe se izvrti 2-3 puta, i onda od primljenog dmg-a explodira baloncitj i pokosi sve :), dok na leshraku je tek keva kada leshrac uzima diabolic /pluseve i ulti i cao.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ali axe je bolji [:)]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hmm, dk u kombinaciji sa axe-om je keva ili leshracom , posto heroj moze da se koncentrishe na bacanje buffova na svoje ili debuffova na neprijatelje zbog ultimatea. Npr bacish baloncic na axe-a, on uradi berserker call i ovi krenu da gruvaju axe-a, axe se izvrti 2-3 puta, i onda od primljenog dmg-a explodira baloncitj i pokosi sve :), dok na leshraku je tek keva kada leshrac uzima diabolic /pluseve i ulti i cao.

Znas sta je jos ludo? Kad baci baloncic na Butchera, ovaj nekog upeca, gricne, pocne da smrdi, ne prima nista dmg-a, baloncic se raspadne sam od sebe za 250... To sam radio jednom sa drugom...

I jednom sam igrao protiv Omniknighta i Abaddona, bio sam Luna. Kad su dobili shesti level, najmanja greska, i jedan od njih mi pridje, mogu da pustim kontrole. Vrlo zanimljivo. Na kuli mi oko iskopaju.

images.jpgNe dajte mi divine u ruke! :P
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...