Jump to content

...The worst hero....


juicer.

Recommended Posts

samo vas molim da mi ne dirate pugnu ^^ a vs lancera ako se prebudzi a vi nemate neko aoe ispusili ste.techie je timski heroj, malo smara ali je uvek dobar i za napad a pogotovo odbranu.vipera mrzim do zla boga , ima jadan base nikad ne znam sta da mu pravim itd. mrzim ga.bane savijach, pravih mu he i necro i ima 3 disable a imba ulti ko ji progriza kroz avatar da ne pricam :) kotl isto moze biti dobar ali snjime treba znati odigrati ako oces nesto vise od poolovanja drugih heroja.

ma pugna je keva heroj, kad te juri neki fajter, zabodesh se u uskoj shumi u blizini kule, kada fajter krene da te bije zabodesh ward iza njega i zabagujesh ga i izlupash zajedno sa kulom [:D][:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. nema loseg heroja u doti svaki je specijalizovan za nesto.

2. magnus je sasvim dobar, empower + cleave = mass farm... kupis mu blink, uletis u masu , bacis stun na 6s i cao zdravo...

3. Naix probaj da mu dodas strenght i dmg...

4. Troll kupi mu maelstorm i drzi ulti upaljen non stop :)

5. Visage ima one ptichice , slow , dodas mu desolator i guinsoo i sabijas...

6. Terrorblade ima najveci attack speed u doti ( naravno bez ikakvih poboljsanja tipa aure itemi i sl. ) i jos moze da ti zameni health... s njim dagon + linken :)

7. Evo Viper je solidan ... ima onaj ulti kao onaj shadow strike ,slow i frenzy

8. Abbadon ne moze da umre... shield bacas na svoje teammate-ove i na kule da bi ih spasao...onaj mark of the abyss nije los, + onaj njegov debuff ( nije orb effect )

9. Phantom lancer... kao sto je rekao kojot, samo ja dodam cranium basher :)

10. Jugger ima raspali ward koji te zaleci do kraja za 20-25sec, ima onaj "poor man's avatar" ( blade fury ), bolesne kritikale 36% i omnislash...

11. Ursa je i nerfan i buffan ali . . . i dalje nije los ali za klanske nije bas pozeljan ( ali dobro kida kule . . . )

12. Gorgon... ko je prozvao ovog heroja MNOGO se zajebao... purge koji se mnogo brzo cooldownuje = usporeni snimak , split shot 75% za kripovanje , mana shield... e tu sam vas chekao... kupis joj linken i GG , niko ne moze da te uhvati :))) mene su petorica jurila preko cele mape i jedva su me roknuli...

13. Pugna [roflmao] bacis ward koji ima jak range. :))

14. Ezalor ... Bacis sand kingu / magnusu / facelessu mana leak... on se ublinkuje u masu i krene da baci ulti ali sta mu izadje na ekranu??? izadje mu "RETARDE NEMAS MANE "

DA NE GOVORIM o chakri, loptici i shockwave-u, dakle kupis aghanim i refresher i imas 4 ignisa i mozes da pushujes 5 strana [roflmao]

15. Dodatak: nemoj neko nevermore-a da je prozvao :)

16. Agility heroji ... a dobro... imaju oni svoju primenu

nadam se da sam pobio komentare...

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Shta pricate vi Vampir????Phantom lancer??? Fantom Lancer ti je jedan od najvecih abusera u doti,a vampir je jedan od najboljih huntera.A to za terrorblade-a je istina da je jako dobar za klankso igranje (znam ja da odigram sa njim) ali me smara.A ja sam takodje vidjao mnogo partija da magnus sabija.Njemu nisu potrebani nikakvi itemi(mozda blink i eventualno 2-3 bracera)da sabija.Ali zato odlucio sam se za najveceg smora od heroja NAIX-a!Smorcina [zvajz]

Link to comment
Share on other sites

e ovaj voodoo pravi double postove non -stop

koristi edit i ne izbacuj mi 2 puta

You have chosen to ignore VoodooKAC. View this post

Edited by Sasuke-kun

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Svaki heroj je dobar na svoj nacin...

Ja recimo mrzim sand kinga,vipera,rangerku,licha,techia,lunu,jer ne znam da igram sa njim,niti me zanimaju... ^^

Znaci nema loseg heroja,vec samo onih heroja koje volis,koji su neutralni,i one koje mrzis...end of story...

Edited by Spellbound(BTD)

th_brlogo.jpg

Ne zaklinji se da ces hodati tamom pre nego sto si video spustanje noci...

www.joyofsatan.com

Be quick or be lanced...

Link to comment
Share on other sites

Zevs 100 golda na mapi ma kolko dobro odigrao

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Zevs 100 golda na mapi ma kolko dobro odigrao

wcg?

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

dada : )

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

probajte -du mod...

svi pickujte zeusa i napravite aghanime i refreshere...

kada dodjete do lvl 16 svi samo u bazu na fontanu i deriiiiiiiiiiii

i said it many times before, ti si idiot

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Ovaj da, slazem se sa svima koji kazu da nema slab heroj, samo treba znati i umeti.

Moj licni favorit je snajperista, uvek, ali uvek, kada igramo 3vs3 skor mi je >30kills,

<10smrti.

Za 5vs5 je malo neizvesno ali i tad sam jako dobar.

Zanima me ako imate neki savet za ovog heroja, i na koji nacin ga gradite, ako mozete da kazete.

A ako vam je neki heroj slab, naucite da igrate.

Najbolje za igru je kombo -dm -ar, u Pirot se samo ovako igra do neiznemoglosti. Tu se poznaju pravi junaci. [:D]

Link to comment
Share on other sites

Zevs 100 golda na mapi ma kolko dobro odigrao

Pa ima chain storm bolt na pocetku i super ulti, ima mikrostun na storm boltu, znaci prekida ulti od sk-a i tako tih heroja sa channeling ultijem i plus revealuje tu jedinicu na 3-4 sekunde, tako da moze da ubija one agili windwalk heroje. Za late game ima stazis field, koji kad se iskoristi 5 puta skida bilo kog punog heroja na pola, makar imao 50000 hp-a.

@ sasuke, ursa ne sluzi za ubijanje kula zbog malog dmg-a, vetj za ubijanje roshana u 25-om min dok drvo tankuje, posto svaki udarac + 20 i kusur dmg-a.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ma najvise smrdi onaj prasac sto baca onaj dim Bristel back e on je govno

[shock2]

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...