Jump to content

playlist.


byp_

Recommended Posts

slazem se sa lakijem.

dobar album.

Roisin Murphy - If we're in love

Ruby blue [2005]

Dobar album. ko voli Moloko. pevacica Moloka.

ovo sto sad slusam je taj hit. singl or whatever. a i ceo album je za pohvalu. opet. za one koji mogu da svare njen glas i nacin pevanja. preporuka.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

severina - pogled ispod obrva

kao prvo , nije seljacka stvar i nije neki megahit ... skroz je opustena , baladica .. retko volim balade ali ovu bas volim .. malo sam i emotivno vezana za ovu pesmu .. sve u svemu , preporucila bih je ...ali posto znam da svi prvo pomislite na " the 11 minuta " kad je u pitanju severina , mozda i ne vredi ... ali valjda ima ljudi koji su je culi :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Kanye West - Jessus walks

bem ti zhivot,20mega a kvalitet sranje,shta sve sheruju ovi ljudi.enivej spot je dobar kao i pesma,a tesko da ce se vrteti na mtvu

sad sam video da ima i treca verzija,zna neko kakva je da li da skidam?inache kanye najavio da ce za svaku pesmu sa novog albuma napraviti spot,lepo

john je legenda.svaki put kad chujem/vidim spot ordinary people ja se najezhim

ne znam zashto ali severinina muzika mi je...simpatichna(oduvek bila):)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ms Dynamite - Back Then

Judgement Days

rnb at its best. ko gotivi crne sirene, gotiviće i ovo. opušteni bitovi, fantastičan glas i kombinacija angažovanih i ljubavnih tekstova. sjajno.

http://www.mininova.org/tor/121176

Link to comment
Share on other sites

E-Type - Calling you name

Ovo sam vise postovao cisto da bih se javno (posto sam se prethodno sam sa sobom) zacudio kako se ovo uopste naslo na mojoj plej listi. Eh te devedesete ... Pa ako vas drma nostalgija za tim sjajnim hitovima sa poznatih beogradskih radio stanica, prava je prilika da iskopate ovaj raritet. Ustvari, ovo mozhda nisu devedesete, nego tamo negde, 2000., al' ko bi ga sad znao.

Link to comment
Share on other sites

Sepultura - Inquisition Symphony

mmm.. procitah juce da je soulfly odradio novi album gde se vracaju korenima... i zvuku sepulture.. pa mi je palo na pamet da sepulturu nisam slusao duuugo vremena...

kako su jebeno dobro sirovi....

ali skroz su graaaaaaaaaaaaarghhhhhhhhhhhhhhhhhhhh !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mamoploditelji [:D]

btw i apocalyptica je mnogo dobro odradila ovo... samo mi je sepulturina verzija bolja...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Radiohead - Karma police

Ok computer [1997]

sjajan bend. sjajna pesma. sjajan album. ko voli. mislim. gomila bendova koji pokusavaju da budu radiohead. medjutim. jedan je radiohead. ko nije slusao. njihov najveci hit uz "creep". depresivni ali dobri.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

Junkie XL - Mount Grauen

u potrazi za Junkie XL albumima sluchajno sam skinuo i OST neke trkachke igre. Ceo OST su uradili oni :)

odlichna background muzika [^]

Test Drive, valjda 5 ili 6

btw, ako je jose onaj ko mislim da jeste, skini ovo http://myeve.eve-online.com/download/video...ownload&vid=144 eve-o video, junky XL muzika :)

u poslednje vreme mi se dosta vrte prvi album Sneaker Pimps - Becoming X (1996), mnogo je bolji od kasnijih stvari, valjda zbog pevacice

i Mudvayne - Lost and found

Link to comment
Share on other sites

AC/DC - Rock 'n' Roll Damnation

Nisam ih slushao ne pamtim...a bash mi prijaju sad uz crno nikshicko...veselo... :)

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

^^ Ta pesma se vrtela dosta dugo na MTVu, pogotovo dvojci...odlichna pesma...

Jbt Jack Black se zajebava i napravi bolju pesmu nego gomila 'profi" muzichara.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...