Jump to content

Desktop Screenshots


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dakle ja sam na ubuntu pa sam se remote desktopovao na Win2003 u kome je dignut preko vmware-a Ubuntu server! a imam i jedan ssh na Gentoo cisto reda radi i otvorenu konekciju na Mikreo tika [:D] Kada nadjem vremena dizem preko virtualne masine i jedan WinXP cisto da bude grupnjak :) Samo jos ne znam kako da ubacim Vistu u celu tu pricu. Prokletinja trazi previse ram-a :/

Link to comment
Share on other sites

Zaludan ? Da kazemo da nsiam imao NISTA na kompu. Instalacija Ubuntu desktopa bi trajala 20 min. Instalacija win2003 traje oko 40 min. instlacija virtualne masine 5 min. instalacija ubuntu servera pod virtualnom masinom 15 min. sve ukupno 1 sat 20 min. i jos da dodamo 10 min za podesavanje sifri, RD itd dakle 90 min. OMG ala sam ja zaludan!!!!!111

Link to comment
Share on other sites

Zaludan ? Da kazemo da nsiam imao NISTA na kompu. Instalacija Ubuntu desktopa bi trajala 20 min. Instalacija win2003 traje oko 40 min. instlacija virtualne masine 5 min. instalacija ubuntu servera pod virtualnom masinom 15 min. sve ukupno 1 sat 20 min. i jos da dodamo 10 min za podesavanje sifri, RD itd dakle 90 min. OMG ala sam ja zaludan!!!!!111

nije poenta koliko je vremena trebalo za to, vec shto si uopshte to radio ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

evo moj,nis' posebno :P

desxl1.jpg

lol, bas sam danas hteo da stavim tu pozadinu :D

evo ovo je fresh, bas sam zadovoljan

desk.jpg

samo malo da rascistim ove kurcheve ikonice i nabacim neku vremensku prognozu!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...