Jump to content

...1.19a?1.19b?1.19?...


Recommended Posts

E ovako jel mozhe neko da mi kazhe poshto sam prerovario sve postove i nisam video nikakvo objashnjenje , da li mozhe da se igra war3 ft offkors bez cd-keya na nekom serveru , konkretno mislim na euronet i koja mi verzija treba poshto sam stavio 1.19b no cd patchovano crackovano i nemogu da se konektujem , e sad da li neko zna koja verzija treba ili koji program ili biloooo shta samo da se konektujem na ebeni euronet , nemora link nacicu je sam , a ako bash imate dajte...thx

Gotta learn the rules

so i can break dem properly!

Link to comment
Share on other sites

E ovako jel mozhe neko da mi kazhe poshto sam prerovario sve postove i nisam video nikakvo objashnjenje , da li mozhe da se igra war3 ft offkors bez cd-keya na nekom serveru , konkretno mislim na euronet i koja mi verzija treba poshto sam stavio 1.19b no cd patchovano crackovano i nemogu da se konektujem , e sad da li neko zna koja verzija treba ili koji program ili biloooo shta samo da se konektujem na ebeni euronet , nemora link nacicu je sam , a ako bash imate dajte...thx

Javi mi se na ircu nacicu ti neki cdkey da igras dotu...

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Javi mi se na ircu nacicu ti neki cdkey da igras dotu...

eto da ima i dobrodusnih ljudi na forumu

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Imam verziju 1.18 to 1.19 ali kad krenem da ga pechujem on nece i prijavljuje gresku da kljucni faljovi nisu pechovani war3 i worldeditor sta da radim?

mani se kompa i zaposli se na gradilistu,kad skupis pare kupi kilo jabuka za 50 din,prodaj za 55,onda kupi jos kilo pa prodaj za 55,i sve tako dok ti tetka ne ostavi kad umre 2.000.000 $$ i onda kupi najjaci komp i originale za sve pare i mocices da igras ...eto

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...