Jump to content

Restart laddera, nove mape


Recommended Posts

vladica ce samo josh vishe da igra ladder sad sa dual lt-om

dalje, ubacivanje wetlandsa, a izbacivanje gnoll wooda - chista glupost

vracanje tranquil pathsa ( jedne od najboljih mapa) ali u 2on2 - glupost again

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tranquil pathsa ako je to ona mapa iz roca , super ... :) nju sam najvishe voleo da igram dok su igrali calvin storm inso i tillerman :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mape su govno :P, sto se tice amm-a , super je uradjen, trazi ti protivnika pribliznog tvom lvl-u i skor-u, slicno kao sto je uradjeno za turnire, znaci likovi sa 5-1 ce skoro uvek igrati protiv 5-1 likova , sto ce im otezati dalji napredak u ladderu, mislim da je to bila misija blizzarda u proslom amm-u, samo sto su se izretardirali sa sa ell-om koji je radio po principu : "ako imam 8-0, onda mogu da imam i 100-0 i da budem 40-ti lvl" sto nije bio i slucaj kod vetjine igraca , videcemo kako ce se amm pokazati za par dana , kad ljudi vec budu nabacivali lvl-e.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Pa ova igra je izgubila smisao,pa koja ce budala da igra frozen temple?ma big lol ovaj blizzard,a dobro oni su cak i sami na forumu rekli kada je tft izlazio da to sto ce ubaciti Tavern je da povecaju zainteresovanost za klince i sve ostale noobove koji ce cim vide heroja tipa tinker se napaliti,a i realno ceo novi ovaj amm je ubacen zbog noobova,i ove nove mape...tako da mislim da warcraft 3 ladder pocinje da gubi sav smiso,ne znam za vas ali ja to vidim tako,jer blizzard ne jebe ni 5% svoje tako reci fanove,ajde da su za ladder ubacili maelstorm,secret valley itd,nego frozen LT,Moonglade mapa kurcina i creepovi smrde,wetlands 2x2 mapa,budi bog sa tobom,u 2x2 ubace tranquil path,izbace 2riv,ubace onaj scorged basin,koji je 2x2 ili 3x3 mapa,i josh ubace neke 2 idiotske mape...pa big LOL!!!!A i ovaj balans im je krajnje ocajan,realno gledano,tako da i sam 1.19 smrdi,mogli su da ostave i 1.18 isti kurac.....

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Pa ova igra je izgubila smisao,pa koja ce budala da igra frozen temple?ma big lol ovaj blizzard,a dobro oni su cak i sami na forumu rekli kada je tft izlazio da to sto ce ubaciti Tavern je da povecaju zainteresovanost za klince i sve ostale noobove koji ce cim vide heroja tipa tinker se napaliti,

sto se ti onda nisi napalio [:D]

no sala na stranu freemane ne seri nikad ti nista nije na mestu sto da ne experimntisu tamo moze im se oni us jebano napravili jebani progaming na ovom svetu i dokazali su svoje kvalitete 1000 puta so stfu and stop whining coz no body really cares what u think but what u show from your games

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Mape su krsh, jedino onaj Phantom Grove na oko izgleda lepo, ali nisam igrao, tako da nemam pojma. I ne znam koj im je kurac bio da izbacuju Gnoll Wood, moguce da su ga izbacili samo dok ne preprave bug sa merchent creepovima.

Za sistem ladder-a josh nisam izvalio kakav je, to ce moci da se vidi tek kroz jedno 15ak dana.

Link to comment
Share on other sites

debilstina sa 7-0 zapadne lik 9-0 i kurac da napredujes sa lvlom

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa ova igra je izgubila smisao,pa koja ce budala da igra frozen temple?ma big lol ovaj blizzard,a dobro oni su cak i sami na forumu rekli kada je tft izlazio da to sto ce ubaciti Tavern je da povecaju zainteresovanost za klince i sve ostale noobove koji ce cim vide heroja tipa tinker se napaliti,a i realno ceo novi ovaj amm je ubacen zbog noobova,i ove nove mape...tako da mislim da warcraft 3 ladder pocinje da gubi sav smiso,ne znam za vas ali ja to vidim tako,jer blizzard ne jebe ni 5% svoje tako reci fanove,ajde da su za ladder ubacili maelstorm,secret valley itd,nego frozen LT,Moonglade mapa kurcina i creepovi smrde,wetlands 2x2 mapa,budi bog sa tobom,u 2x2 ubace tranquil path,izbace 2riv,ubace onaj scorged basin,koji je 2x2 ili 3x3 mapa,i josh ubace neke 2 idiotske mape...pa big LOL!!!!A i ovaj balans im je krajnje ocajan,realno gledano,tako da i sam 1.19 smrdi,mogli su da ostave i 1.18 isti kurac.....

Slazem se sa tobom !!! Pojeli su veliko G***O !!!

Ne mogu da se uzdrzim sto se tice psovanja,stvarno su napravili veliku glupost !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zashto se oni ljudi ne drze proverenih mapa.Znachi trebalo bih da vrate Plunder&2riv,a da izbace vetjinu ovih novih govna...A shto se amm tiche odakle vam ideja da je neko neshto uopshte menjao???

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

brate unakazili su sa ovim smrdljivim mapama

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...