Jump to content

najgori trip sa ribom


Recommended Posts

ja priveo ribu gajbi, je li

i kazhe ona meni "e gari, aj jebi me iako se josh ne znamo"

i ja reko ok, idem samo da se sredim (naravno idem da operem kitu, bilo je leto pa se usmrdela)

i dok sam prao kitu podignem pogled na ogledalo i vidim chabulju ko sekira velika. neam pojma shto je htela da je ja jebem, mozhda joj je sunce ishlo u ochi

ja reko sacu da se doteram, da je zasenim svojom preporodjenom lepotom i udri drzhi da iscedim chabulju

ne da se ona, iskusna je matora (napomenucu da je braon bila ali se prelivalo malo i belichasto, kao kad josh niste dobro promeshali mleko u neskafi) i sad proshlo je tu vec vremena, je li. ljuta je borba bila

kuc kuc, ja reko ne mozhe al ribi se izgleda zhurilo i otvara ona vrata, ja se okrecem ka njoj, ona otvara usta da mi kazhe kako mi je velika kita (josh je bila izvadjena) i PLJAF PLJAF napucaju obe opne i sad leti chabulja, razgranala se u tri parcheta. riba krece da dizhe ruke u stav zaklona ali kasno - sve upada u kosu

i riba kazhe "pa nisi mi po ustima" i kazhe "kad cesh moci opet?" i ja reko "odma bejbe"

bilo je to najbolje pushenje u mom zhivotu ali me je uhvatio blam jer kad ju je pustio ketamin shvatila je shta se desilo i onda je zvala moju mamu i rekla joj sve

Zašto si odrastao :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 780
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

ovo je svezhe, od vecheras :)))

cura i ja u elementu u njenoj sobi...ono atmosfera super...u pitanju nije jebanje...nego peting i slichno...i mi tako se zanesemo a otvorena vrata (nikog nema kutji) i odjednom samo chujemo glas : "Ivana?" ja okrenut ledjima ostanem u tom polozhaju ne znam shta da radim..kad ono njena luda sestra, doshla z dechkom kutji i josh se popela na sprat, kao da je imala za cilj da nas zatekne u radnji :) i josh kao pali svetlo i smeje se i odlazi...ludo :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Prije jedno dvije godine bilo je ljeto i imao sam po dva kondiciona treninga dnevno... uobicajeno je bilo da ujutro bude trcanje ili tako nesto a navece teretana... i sada.... umoran ko konj odlazim kod nedavno smuvane cure i usred ljubavnog "zanosa" ja na njoj i od silnog umora pocinju da mi se tresu ruke jer sam se drzao na njima.... i u tom trenutku samo cujes nju "opusti se, nemas cega da se plasis"........ [:0][b)]

Link to comment
Share on other sites

Prije jedno dvije godine bilo je ljeto i imao sam po dva kondiciona treninga dnevno... uobicajeno je bilo da ujutro bude trcanje ili tako nesto a navece teretana... i sada.... umoran ko konj odlazim kod nedavno smuvane cure i usred ljubavnog "zanosa" ja na njoj i od silnog umora pocinju da mi se tresu ruke jer sam se drzao na njima.... i u tom trenutku samo cujes nju "opusti se, nemas cega da se plasis"........ [:0][b)]

How cute [:X]

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ovo je svezhe, od vecheras :)))

cura i ja u elementu u njenoj sobi...ono atmosfera super...u pitanju nije jebanje...nego peting i slichno...i mi tako se zanesemo a otvorena vrata (nikog nema kutji) i odjednom samo chujemo glas : "Ivana?" ja okrenut ledjima ostanem u tom polozhaju ne znam shta da radim..kad ono njena luda sestra, doshla z dechkom kutji i josh se popela na sprat, kao da je imala za cilj da nas zatekne u radnji :) i josh kao pali svetlo i smeje se i odlazi...ludo :))

probaj sve ovo skoro isto samo na terasi i praceno muskim glasom njenog oca... [xx(]

...

Link to comment
Share on other sites

Meni se to dogadja i bez ribe :) Ustvari dogadjalo mi se, dok sam jos isao na predavanja, ustanem, a jutarnja erekcija mi okasni pola sata dok se ja dozovem sebi, i onda na putu do fakulteta razmisljam o fudbalu, osovinama kamiona koje prolaze, itd, itd, uvek mi uspe deset sekundi pred stanicu na kojoj silazim, od panike verovatno =)

A to za neki trip sa ribom mi treba vremena da se setim, sutra cu :)

Kad smo vec kod dizanja starih topica secam se ovog krukovog posta, smejao sam se mnogo tad :))))

Link to comment
Share on other sites

I sad ponekad kad vidim neki kamion ja se setim tog Krukovog posta.

pa dobijes erekciju [:D]

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...