Jump to content

TUR


Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel moze neki dota tur u nedelju 25. septembra? :P .... taman da uzmem neki kesh pred exqrziju : ))

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Maelstrom FTW...Mogao bi da se ubaci i SecretValley i Treasure Island,ne znam kako vas ali mene ubise u pojam ove standardne mape...

jebiga nismo svi bili na weg-u pa da smo vezbali te mape ko ti zeeroxe :( dajte ceo tur lt pa da se igra ljudski :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Ma moze sve,ako se izbaci LT ^ ^ ja sam ZA!!!!!!!! josh neko?:),Highl1 tvoj glas najvishe znaci:),a i sam znash kakve sam kurate srece ^ ^ WCG opet LT vs ghosta :D

ja sam u fazonu, poshto je ipak prvo turnir 4fun da se igraju weg i mwl3 mape, znachi maelstrom, odessa, blue rose, itd..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam za nove mape, video sam kako izgledaju ali ih nisam igrao niti ih imam kuci na kompu, ali sam za to da se izbaci LT... ti highl1 smisli mape koje mislis da trebaju i molim te okaci te nove mape koje ce biti na touru da mozemo da dlujemo bar da vidim kako izgleda igrati na toj mapi :)

Edited by Goga[TT]
bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja sam za nove mape, video sam kako izgledaju ali ih nisam igrao niti ih imam kuci na kompu, ali sam za to da se izbaci LT... ti highl1 smisli mape koje mislis da trebaju i molim te okaci te nove mape koje ce biti na touru da mozemo da dlujemo bar da vidim kako izgleda igrati na toj mapi :)

ja sam samo dao predlog, nisam rekao da ce biti te mape :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pfft jedina mapa koju sam igrao je maelstorm... znaci mapa najgori imbalans... okripujes dva zelena kripa za level odes odma na gold mine (kolko sam izvalio svaki put dropuje ls) ... ili me je stvarno usralo... na 2 gold mine-a sam dobio... imas narandzastih kripova gde je granit golem.... moras da probijas kamenje da bi prosao do taverne i tako te gluposti... cela sredina se kripuje na keca... jako brzo.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Pravo je vreme da ih nauche.

hmm pa slazem se sa tobom da je pravo vreme,ali je malo vremena da se nauce te mape do tur-a ..mozda za neki sledeci tur posle ovoga mogu te mape,ali za ovaj mislim da je najbolje da bude kao za wcg,a i sistem takmicenja moze da bude isti :)..mislim da sam u pravu ^^

Link to comment
Share on other sites

Imash 17 dana do turnira, shto uopshte nije malo. A i mape ne moraju neshto posebno da se uche, napravish igru u single playeru, vidish samo raspored rudnika, shopova, pochetnih pozicija i slichno, ukucash shifru za neunishtivist i vidish koji creepovi izbacuju koje iteme, odigrash svaku mapu jedno 2 puta custom sa nekim, chisto da udjesh u fazon i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Imash 17 dana do turnira, shto uopshte nije malo. A i mape ne moraju neshto posebno da se uche, napravish igru u single playeru, vidish samo raspored rudnika, shopova, pochetnih pozicija i slichno, ukucash shifru za neunishtivist i vidish koji creepovi izbacuju koje iteme, odigrash svaku mapu jedno 2 puta custom sa nekim, chisto da udjesh u fazon i to je to.

ok ;) aj ali videcmo sta ce biti za tur i koje mape...samo aj ih baci na rur da mogu da ih downloadujem :)...hvala unapred...

Link to comment
Share on other sites

Aj tisina Voodoomane maelstrom je zakon pogotovo za Uda :)

Ja bi ubacio od KOR mapa samo jos nightheaven i silvermoon realno sabijaju mape...

@AdriaN : http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/221651/ maelstrom

http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/346943/ maelstrom WEG

http://www.esl-europe.net/eu/wc3l/download/346943/ secret valley

Mislim da svako ko gleda replayeve iz wc3l lige moze da zna ove mape napamet bez igranja uopste...tako igramo bez imbe :)

Link to comment
Share on other sites

pazi mene zabole koje su mape samo da je tu LT :) znaci mapa je sam centar warcrafta i igra se od roca i kontam da nebi trebalo bas ovako sprdnju praviti od turnira a vi kako ocete ja mislim da trebaju da budu reularne mape da masa nesto i nauci na turniru da proveri svoj pravi skill i da ga unapredi ne da se zeza na nekim mapa moje vise nece igrati uzivotu a i moje misljenje je da igor oce od ovoga da napravi ozbiljan turnir ne neku sprdacinu sve u svemu ja sam samo igrac ali eto to je moje misljenje i dolazim svakako a vi radite kako zelite

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...