Jump to content

TUR


Recommended Posts

Subota 24. tekuceg meseca, tekuce godine :)

War3 : tft Turnir

Igraonica deus

Sta ocekujem od vas :

-da se ovde prijavite.

-da se dogovorite oko ufura.

Nagradni fond : ceo ufur + hardware za pobednike (ne znam sta tacno al bice fine nagrade sigurno).

Sistem Takmicenja : winner/Looser (kompomaster je keva :) )

Mape : Pitacu nekog, il napisite ovde. Mislim da mile zna lepo to oko mapa i njihove rotacije.

Broj Igraca : Kolko ocete, ceo dan je za turnir, pa kolko se izdrzi.

Eto to je to.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Dodaci :

Bilo bi super da ljudi prate kad igraju (na samom turniru) da ne bi cekali po sat vremena, produzava se turnir, i raste napetost.

Bilo bi super da se ne igra cs/fifa/wow dok traje turnir, zbog,opet, kasnjenja i tako to.

Na samom turniru dozvoljeno je igrati q3 ako ima slobodnih kompova, protiv mene-show match " ko me pobedi svaka cast, ko izgubi od mene na stub srama"

Pozeljno je ako se turnir lepo zavrsi, nakon toga igrati dotu.

VRLO VAZNO : svaki pokusaj rasciscavanja nerasciscenih racuna poteklih svadjama sa Junka/RuRa ce biti kaznjen izbacivanjem sa turnira. Ovo ce se strogo postovati.

Od opreme igraonica ima neki mix Logitech Miseva (mx300/310/500/510) i dell najstandardije tastature bez nekih dodatih gumbica, speed link slusalice. Mozete doneti svoju opremu naravno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci opusteno da donosimo svoje compove tako?:))nego da budemo ozbiljni malo,ufur sve jedno mape sve jedno znaci biraj,nisi rekao kad pocinje.

ja dolazim da objasnim par stvari u defragu q3 posto poslednji put si reko svaka cast fatality (posto sam te otkinuo valjda)i kao igracemo.. racunaj mene za tu famoznu prijavu \o/

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

znaci opusteno da donosimo svoje compove tako?:))nego da budemo ozbiljni malo,ufur sve jedno mape sve jedno znaci biraj,nisi rekao kad pocinje.

ja dolazim da objasnim par stvari u defragu q3 posto poslednji put si reko svaka cast fatality (posto sam te otkinuo valjda)i kao igracemo.. racunaj mene za tu famoznu prijavu \o/

Oko pocetka turnira.... mogu ja da kazem sta god al ljudi nece doci pre 11-12, pa ce tad i da krene. :)

Link to comment
Share on other sites

Rachunajte i mene :)

Shto se tiche mapa, to ce odrediti ovi malo iskusniji, ali ja bih samo predlozio da igramo standardne mape, dakle gnoll wood, lost temple, turtle rock, echo isles, twisted meadows kao i na wcg-u... Lichno sam protiv ubacivanja mapa tipa maelstrom zato sto ne mozemo da ih uvezbamo na netu mi koji se nismo naigrali te mape... ufur 200, 300 kinti...

Link to comment
Share on other sites

ns ekipa dolazi najverovatnije (jos cemo potvrditi), znaci ja, vlad, freeman, goga, videcemo da i shamana zovemo, i ostli iz ns-a koji su raspolozeni mogu sa nama da idu

nemojte mileta pitati za mape jer bi bila varijanta tm,tm,tm,tr,tm :)

standard mape su lt,gw,tm,tr,ei pa ce se to verovatno i igrati, a moj predlog bi bio da se ubace i 2r i pi ne kao pocetne mape ali da barem budu u opciji za losser pick (ono da lt ne bi bila jedina non tavern mapa)

ufur ono 200-300 standard >_<

Edited by YuRi-
Link to comment
Share on other sites

ja dolazim iz kragujevca sa targom tako da racunajte i njega :) i 300 din da bude bahato e da i stavi da ako je prva mapa lt ako izgubim da mogu ponov da biram jeste da je to protiv wcg pravila ali ovo je deus turnir i sto da ne :P mnogo bi mi znacilo igore :) a onda cu da te operem u quaku vidi se da je iskusno organizovano :) btw igore junk nepostoji vec dugo dugoooo i da jer deus i dalje u starom mercatoru na onom imba mestu ispod providera?:)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Vladice nesmaraj da na kraju ne izbacimo LT sa deus turnira,jer kao sto si ti rekao ipak je to deus turnir ne WCG :)) :D

ufur 200 :)

mape: tm,tr,lt,ei,gw, moze i maelstorm,takodje bi bilo dobro da loser moze da bira 2riv i plunder,ako ne plunder onda barem samo 2riv :),smorili me vishe oni elfovski abusovi sa tavernom ^ ^ :)),i taman da vidimo kako mile zabada na 2riv :D

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

hmm ne igore znas kako pored svih tih tavern mapa sto moraju ubaci i bar 2 non tavern znaci 2river i lt obe su ladder mape znaci bile bi prihvatljive za sve

zashto bi se igrao imba lt?, niko neigra tu mapu na ladderu sem tebe, cak ni ja kao human jer je mapa "igracu partiju 1h ali cu uzeti win" pre bih stavio plunder i 2r

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

nemojte se loziti, igor ce da pita mene za mape, a ja cu da izmislim neke dobre za elfove, a loshe za humana :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hmm deus je na istom mestu kao i ranije :P Ako ste bili na poslednjem turniru neznamnijakada se organizovao... :)

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...